Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. jak chcesz to sam sobie możesz zmienic temat wątku...ale tylko w swoim poście!!!
  2. podobuje mnie się ten parking podziemny , paru osób ze zdjęcia nie znam, na 6 kwietnia postaram się wpaść jak będę w Tbg.
  3. a springi Ci nie wystarczą, jest tego od cholery na allegro i w cenach o wiele mniejszych niż 1500.
  4. Nowak tu spokojnie jest -60mm, autko 1 klasa, już teraz wyglada ładnie
  5. chcesz dać 1500zł za gwint!!! :gwizdanie: mi by było szkoda...
  6. a ten parking podziemny to gdzie jest??
  7. a co Szuder taki odstrojony date'a miał czy znowu do "garażu" jechał
  8. co to za miejsce ta Lisia Góra, co tam jest ciekawego??
  9. oooo kurczaczki ale frekwencja, u nas w WLKP 5 autek,dobre i to. Sławeq dzięki za tel. miałem chwilę spota na live'ie.
  10. zarazz na priva ci podeślę
  11. jak bys mógł to sie popytaj co? zobaczymy co zaproponują.
  12. to może wzieli by ode mnie moje, a w zamian 17" s-line bez opon by mi sprezentowali
  13. ciekawe skąd z niemcowni targa te fele,Ragga podjedź do niego i podpytaj...trzeba zwiad przeprowadzić
  14. ...ehhh chyba pozostanie mi sprzedać fele, a takie były ładne...amerykańskie , kutwa ale mi szkoda, ja jebie.
  15. nie zapomnijcie o fotkach spotowych...
  16. mój rekord najtańszego umycia auta to 5 zł i niżej się nie da
  17. nareszcie...szkoda , że do Wisły nie jedziesz, oblookałbym na żywo to cudo!!!
  18. dokladnie...nasze główne narzędzia to: przecinak i młotek
  19. ja u siebie mam łozysko do wymiany i zderzak do zamocowania, Pet3ra furę doprowadzamy do serii czyli do 180ps, a Marinero jakieś pierdółki, tylnia dysza sprysku i czujnik poziomowania xenonu.
  20. dobry , ehhh pogoda barowa, my dzisiaj fury rezamy w garażu u Marinero to podejżewam , że spotu jutro nie będzie.
  21. 180zł za szt. a gdzie 20 szt. srub do felg i 20 szt szpilek. za 1000zł mam ori komplet
  22. 1 koleś juz mi szuka, zobaczymy co z tego wyniknie...nie chciałbym sie rozstawać z moimi felami
  23. chyba Dębica dam znać wam jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.