Treść opublikowana przez Iverson
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
jeszcze długo mnie nie bedzie stać :gwizdanie:
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
nie umiesz się bawić , każdy chce mieć mesia AMG
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
http://moto.allegro.pl/item314294934_alusy_orginalne_17_mercedes.html proszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
Moze ktoś jest w stanie mi pomóc...otóz zginęły mi śruby i dystanse do moich felg, bez dystansów nie możliwe jest założenie felgi, gdyż felga ma inną srednicę otworu na piastę. znalazłem na allegro takie same felgi ale ponad 2x droższe i z innym dystansem. koleś mówi , ze takie śruby i dystanse może mi sprowadzić za ok. 1000zł, a ja za komplet z felami dałem 1400zł...no i załamka. Ma może ktoś dojście do takich rzeczy, bedę wdzieczny za info. tu fotki felg i link do akcji tego kolesia. http://moto.allegro.pl/item316992105_felgi_8x17_bte_hybrid_rad_bmw_vw_t5_super_lekkie.html
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
po polerce bedą kox, fajne też są od mesia AMG, widziałeś??
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
all in one dokładnie :polew: apokalipsa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...Indianie używają do tego Tańca Słońca
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. zapraszam na spoty rzeszowskie, najblizszy w tą niedzielę wiecej info w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4168.msg320517#new
-
[B5 AHU] Turbo padło!
jest mnóstwo o tym na forum , poszukaj, poczytaj ,przy okazji nauczysz się czegoś nowego...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najpierw psujemy, a potem naprawiamy, a jak cos nie wyjdzie no to trudno...tak zostawiamy
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
no właśnie ,a jak wygląda sprawa z rozmieszczeniem w pokojach??
-
[B5 AHU] Turbo padło!
najpierw logi dynamiczne porób, wrzuc na forum do oceny, to nie VTG kierownice się napewno nie zapiekły-zbyt pochopnie podchodzisz do rzeczy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...i Kalisz-Ostrów!! Powoli Twój garaż, staje się moim garażem hyhyhy[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 21:09 _________________________________________________mordy i gwałty to będą jutro jak Pet3r paździochem nas wszystkich wyreza
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
...jak dla mnie za bardzo przypomina wypracowanie w szkole, ale widze komentarze pozytywne czyli sie podobało :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WLKP jest super, takie życie, nie zawsze można wszystko mieć...pozatym dzięki temu mogę bywać na 3 róznych spotach hyhyhy Dzieki temu poznałem też swoich MEGA ZIOMÓW-pozdro chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoczko , nawet Ci zdjecie moje dorezam......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...jeszcze wszystko przedemną----przecież młody jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...cicho wszędzie,głucho wszędzie, co ze spotem naszym będzie...
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
tyle czasu Ci auto trzymali to 2xx ps i 4xxNm powinni wyrezać graty AJM zacznie jeździć. na PW proszę koszt całej operacji wraz ze strojeniem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobrze , że zlot niedługo to się zobaczymy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tęskni mi się za Wami ;(
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
bardzo ładna, nie masz Q czasami, bo masz 2 rurki, chyba że sam rezałeś!! no szkoda , że bez T
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i winko do tego...jest zabawa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na podpromiu jest dach.....