Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. to wizytówka przynależności do grupy KWK-też powinieneś to mieć w podpisie, jezeli popierasz nasze idee!!
  2. hmm nie był na hamowni ale: Nm ma napewno więcej ode mnie ja mam 305 on myslę jakieś 340, i kucy też chyba więcej 5-10ps
  3. tak Marinero też ma dłubniętego ale przez Niemców w postaci boxu, ładnie mu to śmiga :>
  4. Szuder jak będziesz mnie wqrwi.ł to mogę Cię zignorować hyhyhy
  5. jak będzie "winno" to napewno będzie lepiej
  6. co tydzień ok. 10 aut to nie jest źle,wiadome mogłoby być lepiej
  7. kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy
  8. ja jestem ale czytam te kłutnie na forum i żal mi się robi , że se BMW nie kupiłem tam wiara nie ma takich problemów
  9. Witaj Kevin
  10. max wiecej się chyba nie dało na zegarze mam skalę do 220km/h
  11. bo miałeś z górki pewnie...
  12. nie nieznam ale wiem kto może znac :gwizdanie:
  13. no ja niestety też tak mam, no to zapraszam na spoty do Kalisza tam też mnie znajdziesz
  14. zapraszamy na spoty do Rzeszowa, najbliższy 6 kwietnia pod UW , info w dziale zloty i spoty
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.msg328676#new - to jest odpowiedni temat na takie rozmowy
  16. ...i będzie kolejna historia z serii "kto dotykał moją żaróweczkę" hyhyhy
  17. witamy!!! ja jestem z tej czarnej na xenonie hyhyhy, dalej w czerwonej Szuder i Sławeq w srebrnej[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 15:42 _________________________________________________a że tak zapytam na jakiej trasie??
  18. mnie na bank nie będzie 16 marca-jestem w Tbg
  19. Angel thx za żaróweczkę , kasę oddam Sławkowi :th:
  20. zazdroscisz bo twój paździeż wiecej niż 150 nie poleci :gwizdanie:
  21. Sławeq wiem , że licznik kłamie w tym przypadku miałem 210km/h klimatronikowe
  22. i to mnie sie podoba, zaraz zmieniam w podpisie hyhyhy
  23. jak zryli nasze hasło przecież Ci mówiłem , że oni nie są fajni!!!
  24. Pany robimy sobie takie napisy jak ma ekipa z Opola!!??
  25. Sonarom mówimy nie!!!!! Kup sobie depo jak chcesz zaoszczędzić, ewentualnie FK. wycinac trzeba tylko wtedy gdy masz zespolone kierunki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.