Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to wizytówka przynależności do grupy KWK-też powinieneś to mieć w podpisie, jezeli popierasz nasze idee!!
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
hmm nie był na hamowni ale: Nm ma napewno więcej ode mnie ja mam 305 on myslę jakieś 340, i kucy też chyba więcej 5-10ps
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
tak Marinero też ma dłubniętego ale przez Niemców w postaci boxu, ładnie mu to śmiga :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder jak będziesz mnie wqrwi.ł to mogę Cię zignorować hyhyhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak będzie "winno" to napewno będzie lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tydzień ok. 10 aut to nie jest źle,wiadome mogłoby być lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem ale czytam te kłutnie na forum i żal mi się robi , że se BMW nie kupiłem tam wiara nie ma takich problemów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kevin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
max wiecej się chyba nie dało na zegarze mam skalę do 220km/h
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bo miałeś z górki pewnie...
-
Spotkania na drodze
nie nieznam ale wiem kto może znac :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
no ja niestety też tak mam, no to zapraszam na spoty do Kalisza tam też mnie znajdziesz
-
Spotkania na drodze
zapraszamy na spoty do Rzeszowa, najbliższy 6 kwietnia pod UW , info w dziale zloty i spoty
-
Spotkania na drodze
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.msg328676#new - to jest odpowiedni temat na takie rozmowy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...i będzie kolejna historia z serii "kto dotykał moją żaróweczkę" hyhyhy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy!!! ja jestem z tej czarnej na xenonie hyhyhy, dalej w czerwonej Szuder i Sławeq w srebrnej[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 15:42 _________________________________________________a że tak zapytam na jakiej trasie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie na bank nie będzie 16 marca-jestem w Tbg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angel thx za żaróweczkę , kasę oddam Sławkowi :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zazdroscisz bo twój paździeż wiecej niż 150 nie poleci :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławeq wiem , że licznik kłamie w tym przypadku miałem 210km/h klimatronikowe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i to mnie sie podoba, zaraz zmieniam w podpisie hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak zryli nasze hasło przecież Ci mówiłem , że oni nie są fajni!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany robimy sobie takie napisy jak ma ekipa z Opola!!??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sonarom mówimy nie!!!!! Kup sobie depo jak chcesz zaoszczędzić, ewentualnie FK. wycinac trzeba tylko wtedy gdy masz zespolone kierunki.