Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak chcesz to sam sobie możesz zmienic temat wątku...ale tylko w swoim poście!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
podobuje mnie się ten parking podziemny , paru osób ze zdjęcia nie znam, na 6 kwietnia postaram się wpaść jak będę w Tbg.
-
[ALL B5] Czy będzie pasowało i czy warto ?
a springi Ci nie wystarczą, jest tego od cholery na allegro i w cenach o wiele mniejszych niż 1500.
-
[b5 1z] Moje tdi
Nowak tu spokojnie jest -60mm, autko 1 klasa, już teraz wyglada ładnie
-
[ALL B5] Czy będzie pasowało i czy warto ?
chcesz dać 1500zł za gwint!!! :gwizdanie: mi by było szkoda...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ten parking podziemny to gdzie jest??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co Szuder taki odstrojony date'a miał czy znowu do "garażu" jechał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co to za miejsce ta Lisia Góra, co tam jest ciekawego??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie masz??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooo kurczaczki ale frekwencja, u nas w WLKP 5 autek,dobre i to. Sławeq dzięki za tel. miałem chwilę spota na live'ie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak trzymać...
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
zarazz na priva ci podeślę
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
jak bys mógł to sie popytaj co? zobaczymy co zaproponują.
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
to może wzieli by ode mnie moje, a w zamian 17" s-line bez opon by mi sprezentowali
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
ciekawe skąd z niemcowni targa te fele,Ragga podjedź do niego i podpytaj...trzeba zwiad przeprowadzić
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
...ehhh chyba pozostanie mi sprzedać fele, a takie były ładne...amerykańskie , kutwa ale mi szkoda, ja jebie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie zapomnijcie o fotkach spotowych...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mój rekord najtańszego umycia auta to 5 zł i niżej się nie da
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nareszcie...szkoda , że do Wisły nie jedziesz, oblookałbym na żywo to cudo!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dokladnie...nasze główne narzędzia to: przecinak i młotek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja u siebie mam łozysko do wymiany i zderzak do zamocowania, Pet3ra furę doprowadzamy do serii czyli do 180ps, a Marinero jakieś pierdółki, tylnia dysza sprysku i czujnik poziomowania xenonu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry , ehhh pogoda barowa, my dzisiaj fury rezamy w garażu u Marinero to podejżewam , że spotu jutro nie będzie.
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
180zł za szt. a gdzie 20 szt. srub do felg i 20 szt szpilek. za 1000zł mam ori komplet
-
[B5 AFN] śruby i dystanse
1 koleś juz mi szuka, zobaczymy co z tego wyniknie...nie chciałbym sie rozstawać z moimi felami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba Dębica dam znać wam jeszcze