Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. jak tam chceta, demokracja to nic dobrego, oka przynajmniej se zagłosuję, a i tak mnie niestety nie będzie.
  2. a ja bym bez ankiety zadecydował i tyle, kto ma przyjechać to i tak przyjedzie myślę , że 1h nie robi nikomu róznicy. teraz zabiorą głos jakieś osoby ,a na spot nawet nie przyjadą.
  3. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja ostatnio na trasie Tbg-Rzeszów widziałem granatową Vectrę z videoradarem, capnęli przedemną BMW 320D.
  4. Ma ktos z Was znajomości w sieci Play??
  5. trzeba było mu powiedzieć , że poinformujesz ludków z Klubu Audi jaka to fachowa obsługa jest w tym ASO....w , to jakie lampki wkońcu zakładasz!!!!????? :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. BTW dopisałeś się do Wisełki......
  7. Zakochani czasu nie liczą..........
  8. Nie mów u was , bo też już jesteś cześcią tego klubu
  9. nie zniechecaj się do nas poprostu bardziej lubimy "ori" tuning, przyjedź na spota pooglądamy to cudo!!! :th:
  10. http://moto.allegro.pl/item310543460_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html ja mam badziew depo, zobaczymy jak sie będą spisywać
  11. coś tu za cicho , każdy chyba po weekendzie zmarnowany
  12. odnośnie miejsca spota to jeszcze pracujemy nad tym, śledź pilnie wątek a napewno się dowiesz!!!
  13. witka!! mam 0,3m śniegu na aucie -damn
  14. nie no żart-luzik :th:
  15. Jajuż w Tbg ,Szuder leniuchu :doh1: hehe, miałem krótkiego spota z GM'em....
  16. Witaj!! Masz fajny silnik :th:
  17. U mnie też śnieg i zimnacko
  18. i co to komu przeszkadzało....
  19. Elmo zajebiaszczy pomysł, do tego jakas hardcorowa muza i bedzie gicior :th: , tylko kto to zrobi , kto ma takie zdolności??
  20. .....nie przesadzajcie z tymi filmikami bo gwiadorstwo mi do głowy uderzy i co wtedy...... :polew:
  21. dsz33 niestety jest za duży, żeby go umieścić. trzeba by pobawić się w kompresje plików....jak ktos wie co i jak to Szuder ma filmik....
  22. dzisiejszy poranek:
  23. Witamy w klubie, zapraszamy na spoty w twoim regionie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.