Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. hmmm no to jak Szuder chce byc ze mną na obiedzie i na spocie?? RS'a kupił czy jak??
  2. Pełna inwigilacja-zaraz się okaże , że chipy i inne zabawki mechaniczne bedziemy likwidować, bo tak nie można-co tu się dzieje!! :ranting1:
  3. Do Wawki jedziesz na weekend??
  4. Witam. zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu forum i uczęszczania na spoty poznańskie. więcej info w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16926.600
  5. Good shit.....to weżmiesz swoją Panią i na obiad gdzieś skoczymy oka.!!!!???? :beer1:
  6. mój nr. kom poszedl na pw, odeslij mi swój ziom!!!
  7. oki ziom!!! dlaczego nie ma Twojego nr. w A4 assistance??
  8. No a co z tym spotem w niedzielę, ja prawdopodobnie będę na małych zakupach w Resie z moją kobitką.....
  9. 8000k napewno zajebiaszczo, chciałem 8000k ale teraz nie żałuję , ze mam 6000k-crystal white daje radę
  10. Lampki ustawiałem 3 min. roboty, możesz też to zrobić samemu, tylko ktoś z zenonem by się przydał wtedy.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 08:58 _________________________________________________Fotki dodane w temacie o moim autku :gwizdanie:
  11. No dobra zenon wyrezany!!! 6000k świeci bardzo na biało, ale różnica z przejścia z H4 na Zenon jest masakratyczna- wreszcie coś widzę w nocy . Podziękowania dla Michu2000,Pet3ra,Cubera,Sokolnha i Raggamana za info. Fotki wrzucę ale najpierw muszę je porobić. Dzisiaj 1 to chyba ZeeBee, zobaczy furaka wieczorem-to zda wam relacje [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:07 _________________________________________________Fotki z 2os. spotu w Tbg ja+ZeeBee. Wyrezany xenon
  12. z tej oto okazji znalazłem Hugo nowego avatarka
  13. Ja miałem stare lampy na żarówki H4, jak Ty masz na H7 to nie musisz lutować.
  14. Napewno czepią się braku sprysków,pozatym jedziesz na diagnostyke i ci ustawią lampy tak żebyś nie oślepiał.
  15. Spryski tak w przyszłości,samopoziomowanie nie!!! [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 08:36 _________________________________________________samo założenie HIDów 2h, u mnie trzeba było lutować jeszcze w kostce od manetki, bo xenon mi gasł jak długie włączałem.
  16. z doświadczenia w spotowaniu się wiem ,że najlepsza jest niedziela
  17. samo założenie nie jest trudne max. 2h
  18. Jak tam po walentynkach ziomki?? U mnie lux gitara lepiej nie mogło wyjść!! :> Sławeq ten zestaw HID kosztował mnie 270 zł. Zee się wczoraj załamał, pewnie nie spał i szuka zarników 6000k hyhyhyhy Jezeli On ma barwę 4300k to wygląda to naprawdę żółto.......zresztą zobaczycie sami.
  19. Panowie ustalmy datę następnego spota w Poznaniu!!! Zainteresowanych proszę o zabranie głosu. [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:15 _________________________________________________Trzymam kciuki Peter za to , że do końca roku kupisz AFN'a
  20. lepiej zebyś niewiedział bo jeszcze sie zakochasz
  21. ja zawsze z dysku wczytuję i się da
  22. Pet3r znalazłeś już AFN'a??
  23. oooo coś mi avatarka wciągnęło.... , aaa tam marudzisz Szuderku
  24. Nic żadnej fotki, nie miałem na to czasu ,bo wczoraj rano kończyłem i gonilem do TBG-foto story przeciez jest to bezsensu powielac tamat. Może wieczorem coś na szybkości pstryknę to jutro rano wrzucę na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.