Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmm no to jak Szuder chce byc ze mną na obiedzie i na spocie?? RS'a kupił czy jak??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pełna inwigilacja-zaraz się okaże , że chipy i inne zabawki mechaniczne bedziemy likwidować, bo tak nie można-co tu się dzieje!! :ranting1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Do Wawki jedziesz na weekend??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu forum i uczęszczania na spoty poznańskie. więcej info w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16926.600
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Good shit.....to weżmiesz swoją Panią i na obiad gdzieś skoczymy oka.!!!!???? :beer1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mój nr. kom poszedl na pw, odeslij mi swój ziom!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oki ziom!!! dlaczego nie ma Twojego nr. w A4 assistance??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No a co z tym spotem w niedzielę, ja prawdopodobnie będę na małych zakupach w Resie z moją kobitką.....
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
8000k napewno zajebiaszczo, chciałem 8000k ale teraz nie żałuję , ze mam 6000k-crystal white daje radę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Lampki ustawiałem 3 min. roboty, możesz też to zrobić samemu, tylko ktoś z zenonem by się przydał wtedy.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 08:58 _________________________________________________Fotki dodane w temacie o moim autku :gwizdanie:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
No dobra zenon wyrezany!!! 6000k świeci bardzo na biało, ale różnica z przejścia z H4 na Zenon jest masakratyczna- wreszcie coś widzę w nocy . Podziękowania dla Michu2000,Pet3ra,Cubera,Sokolnha i Raggamana za info. Fotki wrzucę ale najpierw muszę je porobić. Dzisiaj 1 to chyba ZeeBee, zobaczy furaka wieczorem-to zda wam relacje [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:07 _________________________________________________Fotki z 2os. spotu w Tbg ja+ZeeBee. Wyrezany xenon
-
2 urodzinki naszego klubu :)
z tej oto okazji znalazłem Hugo nowego avatarka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja miałem stare lampy na żarówki H4, jak Ty masz na H7 to nie musisz lutować.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Napewno czepią się braku sprysków,pozatym jedziesz na diagnostyke i ci ustawią lampy tak żebyś nie oślepiał.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spryski tak w przyszłości,samopoziomowanie nie!!! [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 08:36 _________________________________________________samo założenie HIDów 2h, u mnie trzeba było lutować jeszcze w kostce od manetki, bo xenon mi gasł jak długie włączałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z doświadczenia w spotowaniu się wiem ,że najlepsza jest niedziela
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
samo założenie nie jest trudne max. 2h
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak tam po walentynkach ziomki?? U mnie lux gitara lepiej nie mogło wyjść!! :> Sławeq ten zestaw HID kosztował mnie 270 zł. Zee się wczoraj załamał, pewnie nie spał i szuka zarników 6000k hyhyhyhy Jezeli On ma barwę 4300k to wygląda to naprawdę żółto.......zresztą zobaczycie sami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ustalmy datę następnego spota w Poznaniu!!! Zainteresowanych proszę o zabranie głosu. [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:15 _________________________________________________Trzymam kciuki Peter za to , że do końca roku kupisz AFN'a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lub WalęwTyłki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lepiej zebyś niewiedział bo jeszcze sie zakochasz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja zawsze z dysku wczytuję i się da
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pet3r znalazłeś już AFN'a??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooo coś mi avatarka wciągnęło.... , aaa tam marudzisz Szuderku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nic żadnej fotki, nie miałem na to czasu ,bo wczoraj rano kończyłem i gonilem do TBG-foto story przeciez jest to bezsensu powielac tamat. Może wieczorem coś na szybkości pstryknę to jutro rano wrzucę na forum.