Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Tyle plastyku to H*J wi czy by na dno poszła!!??
  2. No to gdzie ten spot wkońcu??
  3. aha o to mi chodziło, monitor głównie do ogladania filmów będzie służył. Ani nie pracuję na tym kompie ani nie gram. To ma być paździoch na którym będzie się miło oglądało filmy wieczorem
  4. ja chipowałem w WLKP, to trochę za daleko dla Ciebie, są zapisy grupowe do Rogala z Wwa ,dodaj się do listy i jak bedzie termin to pojedziesz sobie.
  5. No nie dziwię się bo Twoje V6 brzmi jak 1.6TD w starym golfie!!
  6. I nic do mnie nie doszło, ani jedna paczuszka ;( , w sobotę kurierzy rozworzą paczki?? wie ktoś coś może
  7. Qurva!!! takie branie jak Sławeq to ja nawet w przedszkolu nie miałem
  8. Tak tak porobie to wszystko i będę chyba papier toaletowy wpierd..ał ;(
  9. jak takie połaczenie to widzę tylko BBS'y
  10. Jak dasz ranty polerowane to napewno nie pomniejszy koła-BTW ta felga z B6 jest
  11. A może jak mi graty dojdą, to na spocie byśmy wyrezali moje lampki+HID!! Byłoby przyjemne z pożytecznym :>
  12. a nie mówiłem , że to wciąga!!! Dam foty, spoko twoja rozczochrana
  13. Grill mogę Ci sprzedać z autkiem hyhyhy, popytaj u kolegi Basena on czasem ma grille. Chyba były tylko wersje z chromem na obwódce z innymi sie nie spotkałem. Narazie jeszcze nic mi nie doszło poza kupionymi lampkami i wtyczkami w aso , Ragga mówił że konkretny sprzedawca to zakupiłem. Teraz sie z nas śmieją że bliźniacze furmanki bedziemy mieli!! :>
  14. eeee tam tak tylko za plecami Cię lekko szkalujemy
  15. Ja chyba tak prędko nie zmienię na B6, jeszcze kosmiczne ceny są, chociaż Zee znalazł w niemcowni po taniości ,a jaką landrynkę ma :cwaniak1:
  16. Się wie, będą fotosy I klasa
  17. coś Ty to kupa kasy, jak dla mnie to 160 kuców chyba styknie , a jak się pojawi głód mocy to się porawi co nieco , kaski się dozbiera i pomodzi troszkę :gwizdanie: Szuderku fajne forum jest o silniczkach TDi niestety w wersji angielskiej ale jak ktoś coś łapie to idzie skumać o co chodzi. www.tdiclub.com kolesie niektórzy to niezłe rezacze :cwaniak1:
  18. Taa jak zacznę pompę i wałki wymieniać to z bidnej 110-tki się 2xx porobi,a wtedy to już na per Pan byście musieli mi mówić hyhyhy Angela wie , że w konfrontacji z kumplami z Klubu nie ma szans - Sławek :th:
  19. A czy jakość obrazu w 17" i 19" będzie taka sama za cenę do 600zł , bo jakoś wierzyć mi się nie chce!! :gwizdanie:
  20. aha jak dobrze pójdzie i jutro dostanę przesyłki to w weekend rezam xenona, coś mi dzisiaj w trasie jakby kucy brakowało chyba mi Audi focha strzeliła może przydałoby się coś dokoxić
  21. Nie płacz kiedy odjadę......będę na walentynki spowrotem
  22. Jestem już w WLKP!! Pozdro ziomki poziomki :rotfl1:
  23. chyba tylko to nam zostaje :rotfl1:
  24. Może mi ktos napisac numery tych wtyczek, bo nie mogę się z ASO przez tel. dogadać-jakieś osły czy co
  25. Upalałem już takiego.......w NFS'ie , daje radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.