Treść opublikowana przez Iverson
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
Tyle plastyku to H*J wi czy by na dno poszła!!??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to gdzie ten spot wkońcu??
-
Monitor LCD 17"-19"
aha o to mi chodziło, monitor głównie do ogladania filmów będzie służył. Ani nie pracuję na tym kompie ani nie gram. To ma być paździoch na którym będzie się miło oglądało filmy wieczorem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja chipowałem w WLKP, to trochę za daleko dla Ciebie, są zapisy grupowe do Rogala z Wwa ,dodaj się do listy i jak bedzie termin to pojedziesz sobie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No nie dziwię się bo Twoje V6 brzmi jak 1.6TD w starym golfie!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I nic do mnie nie doszło, ani jedna paczuszka ;( , w sobotę kurierzy rozworzą paczki?? wie ktoś coś może
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Qurva!!! takie branie jak Sławeq to ja nawet w przedszkolu nie miałem
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Tak tak porobie to wszystko i będę chyba papier toaletowy wpierd..ał ;(
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
jak takie połaczenie to widzę tylko BBS'y
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
Jak dasz ranty polerowane to napewno nie pomniejszy koła-BTW ta felga z B6 jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A może jak mi graty dojdą, to na spocie byśmy wyrezali moje lampki+HID!! Byłoby przyjemne z pożytecznym :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a nie mówiłem , że to wciąga!!! Dam foty, spoko twoja rozczochrana
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Grill mogę Ci sprzedać z autkiem hyhyhy, popytaj u kolegi Basena on czasem ma grille. Chyba były tylko wersje z chromem na obwódce z innymi sie nie spotkałem. Narazie jeszcze nic mi nie doszło poza kupionymi lampkami i wtyczkami w aso , Ragga mówił że konkretny sprzedawca to zakupiłem. Teraz sie z nas śmieją że bliźniacze furmanki bedziemy mieli!! :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eeee tam tak tylko za plecami Cię lekko szkalujemy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja chyba tak prędko nie zmienię na B6, jeszcze kosmiczne ceny są, chociaż Zee znalazł w niemcowni po taniości ,a jaką landrynkę ma :cwaniak1:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Się wie, będą fotosy I klasa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
coś Ty to kupa kasy, jak dla mnie to 160 kuców chyba styknie , a jak się pojawi głód mocy to się porawi co nieco , kaski się dozbiera i pomodzi troszkę :gwizdanie: Szuderku fajne forum jest o silniczkach TDi niestety w wersji angielskiej ale jak ktoś coś łapie to idzie skumać o co chodzi. www.tdiclub.com kolesie niektórzy to niezłe rezacze :cwaniak1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Taa jak zacznę pompę i wałki wymieniać to z bidnej 110-tki się 2xx porobi,a wtedy to już na per Pan byście musieli mi mówić hyhyhy Angela wie , że w konfrontacji z kumplami z Klubu nie ma szans - Sławek :th:
-
Monitor LCD 17"-19"
A czy jakość obrazu w 17" i 19" będzie taka sama za cenę do 600zł , bo jakoś wierzyć mi się nie chce!! :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aha jak dobrze pójdzie i jutro dostanę przesyłki to w weekend rezam xenona, coś mi dzisiaj w trasie jakby kucy brakowało chyba mi Audi focha strzeliła może przydałoby się coś dokoxić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie płacz kiedy odjadę......będę na walentynki spowrotem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem już w WLKP!! Pozdro ziomki poziomki :rotfl1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba tylko to nam zostaje :rotfl1:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Może mi ktos napisac numery tych wtyczek, bo nie mogę się z ASO przez tel. dogadać-jakieś osły czy co
-
Nareszcie nowe auto, które mi się podoba
Upalałem już takiego.......w NFS'ie , daje radę