Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Chyba Bora lepsze rozwiązanie w dieselku
  2. No pewnie, może bym furę przepłukał chociaż,jak przyjadę.
  3. Z ZeeBee'm przyjeżdżam!!
  4. Jestem dzisiaj na spocie
  5. Te lemfordery ,też już kiedys były wystawione za taką cenę i bardzo szybko poszły, nawet nie wiem czy czasami ktos od nas ich wtedy nie brał.
  6. Witamy w klubie
  7. No toś mnie teraz rozbawił buahahahaha, BTW ale tak to wygląda hyhyhy
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24244.0 Nasz klubowicz otworzył sklep, może ma jeszcze te wahacze!!
  9. no nic jeszcze popytam ,może ktoś mi sprzeda po taniości-powodzenia w modach
  10. yhmmm już mam no ale za 40zł samo T , bo oddzielnie napewno nie sprzeda.
  11. A ja 7 hyhyhy. jak grywałeś czasem w kosza tam to napewno mnie znasz!!
  12. Zee a na jakim osiedlu mieszkasz?? Ja Wyspa.
  13. Chodzi mi o taki efekt z literką T jak jest na zdjęciu.
  14. No tak!! ale mi chodzi o samą literkę T-jak turbo,przecież mam turbo no nie!!
  15. Niestety nie, wyjeżdżam do WLKP po niedzieli i jeszcze do znajomych na imprezkę idę, także nie dam rady. Może na następny spot, uda mi się zgrać termin przyjazdu do Tbg.
  16. a ma ktoś na zbyciu literkę "T" z oznaczenia 1.8T (fajnie jakby była czerwona)-chętnie odkupię.
  17. Bardzo ładnie-tak właśnie nalezy robić furki-ładna prezencja autka
  18. zawsze jest taka możliwość ale stracisz trochę niutów
  19. dla mnie bez różnicy byleby nr.1 18" , nr.2 18" oba wzory są
  20. Szuder a nie ma czegoś o Daewoo-buahahahaha , np. ten co na spocie przejeźdżał obok,zaraz poszukam.[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 09:03 _________________________________________________Fajnie ,że ZeeBee się wkreciłeś,jak będzie wszystko pasować to na spoty razem bedziemy śmigać.
  21. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    do mojej czarnej takie lampki to by miodzio były
  22. Przecież weekend juz Maxiu
  23. no to graty zakupu!! chłopaki napewno się ucieszą z "nowej twarzy" hyhy. wstaw fotki w odpowiednim dziale,poogladamy to cudo!!
  24. Właśnie se policzyłem Tarnobrzeg-Arłamów 220 km -nie ma gdzieś bliżej jakiegoś lotniska....a może to dobry pomysł na spota majówkowego, jak bedzie długi weekend.
  25. Oka , może nagracie jakis nowy na spocie w niedzielę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.