Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ja zaraz na cd wypalam....i bedę wam puszczał na spocie hyhyhy
  2. znam to!!! kumple w WLKP mi to puszczali
  3. Witamy i zapraszamy do brania udziału w życiu klubu i forum.
  4. właśnie ,właśnie a Ty Szogun to czego A4 nie byłeś na spocie??!!!
  5. o 14.00?? bo sam nie wiem
  6. Jak można spać mając taką furę.....
  7. A to łobuz ten Murzyn, a na spocie taki spokojny chopok był :polew:
  8. właśnie tak podejżewałem.
  9. No nie ważne ,ale ktos mógłby powiedzieć OCB- no nie!!
  10. to znaczy , że mój licznik postów zmalał o kilkanaście sztuk.
  11. Też Wam ktoś posty uj***ł??!!
  12. Zobaczymy co z gokartami najpierw, a poźniej ustalimy gdzie się spotkamy.
  13. Przykład jak NIE NALEŻY tuningować Audi A4 http://video.google.pl/videoplay?docid=-4137140071166611534&q=audi+a4+1.9&total=109&start=20&num=10&so=1&type=search&plindex=8
  14. a niechciałem zawracać głowy, byłem zaledwie 20 min. i wracałem do Tbg.
  15. Pod M1 fotek nie można robić , bo ochrona nas ostanio ganiała
  16. No byłem rano w Resie, bo kumpel z Poznania ma transport i jego kierowcy zabrakło siana na paliwo, a jeszcze spedytor go w trasę gdzieś wysłał i mu kasę zawiozłem. a nikogo z Klubu nie spotkałem.
  17. Właśnie z Resy wróciłem-i nie było spota!!! buahahahaha non stop dyszcz
  18. Jak to kumpel mówi-dopóki szyja mu się w karku nie łamie , to auto jest słabe
  19. Rozmawiałem z Pet3rem i jest opcja zrobienia spotu ,połączonego z paintballem ale dopiero zrobimy go po zlocie krajowym, nie wcześniej. Ale gokarty w Poznaniu jak najbardziej w lutym.
  20. Czy te głosniki dają radę-ma ktoś je. http://www.allegro.pl/item299002181_blaupunkt_gtx_542_hp_duza_moc_wymiar_130_mm.html Wzmacniacz mam ori Nokia-teraz mi to wszystko trzeszczy , chyba głosniki juz padły. Radio Pioneer DEH-P6800MP. Nie mam pojecia o audio więc proste posty proszę. Aha i głosniki do 100 zł za szt.
  21. Tak!! cały grill musisz zamatowic, ja uzywałem szmaty matującej do tego, a lakier to miałem pod kolor karoserii czyli diamond black-prysnął mi lakiernik. Grill jest rozbieralny, także pierścienie możesz śmiało ściągnąć ,będzie Ci łatwiej czyścic.
  22. Qurwa deszcz pada , a miałem furę myć-damn To do kogo wpadamy na rosół po spocie w niedzielę??!!
  23. Plany masz super, fura na wypasie , ja bym ją jeszcze dodatkowo zchipował i cieszył sie jazdą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.