Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja zaraz na cd wypalam....i bedę wam puszczał na spocie hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
znam to!!! kumple w WLKP mi to puszczali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do brania udziału w życiu klubu i forum.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
właśnie ,właśnie a Ty Szogun to czego A4 nie byłeś na spocie??!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o 14.00?? bo sam nie wiem
-
nowe Q w klubie
Jak można spać mając taką furę.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a no byłem byłem....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A to łobuz ten Murzyn, a na spocie taki spokojny chopok był :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
właśnie tak podejżewałem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No nie ważne ,ale ktos mógłby powiedzieć OCB- no nie!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to znaczy , że mój licznik postów zmalał o kilkanaście sztuk.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też Wam ktoś posty uj***ł??!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zobaczymy co z gokartami najpierw, a poźniej ustalimy gdzie się spotkamy.
-
Strefa Śmiechu
Przykład jak NIE NALEŻY tuningować Audi A4 http://video.google.pl/videoplay?docid=-4137140071166611534&q=audi+a4+1.9&total=109&start=20&num=10&so=1&type=search&plindex=8
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
albo od RS 6 ale to min 18"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a niechciałem zawracać głowy, byłem zaledwie 20 min. i wracałem do Tbg.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pod M1 fotek nie można robić , bo ochrona nas ostanio ganiała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No byłem rano w Resie, bo kumpel z Poznania ma transport i jego kierowcy zabrakło siana na paliwo, a jeszcze spedytor go w trasę gdzieś wysłał i mu kasę zawiozłem. a nikogo z Klubu nie spotkałem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie z Resy wróciłem-i nie było spota!!! buahahahaha non stop dyszcz
-
Touareg 5.0 V10 TDI --- Czip ??
Jak to kumpel mówi-dopóki szyja mu się w karku nie łamie , to auto jest słabe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rozmawiałem z Pet3rem i jest opcja zrobienia spotu ,połączonego z paintballem ale dopiero zrobimy go po zlocie krajowym, nie wcześniej. Ale gokarty w Poznaniu jak najbardziej w lutym.
-
jakie glosniczki do radia pioneer
Czy te głosniki dają radę-ma ktoś je. http://www.allegro.pl/item299002181_blaupunkt_gtx_542_hp_duza_moc_wymiar_130_mm.html Wzmacniacz mam ori Nokia-teraz mi to wszystko trzeszczy , chyba głosniki juz padły. Radio Pioneer DEH-P6800MP. Nie mam pojecia o audio więc proste posty proszę. Aha i głosniki do 100 zł za szt.
-
jaki rodzaj lakieru do malowania grilla ???
Tak!! cały grill musisz zamatowic, ja uzywałem szmaty matującej do tego, a lakier to miałem pod kolor karoserii czyli diamond black-prysnął mi lakiernik. Grill jest rozbieralny, także pierścienie możesz śmiało ściągnąć ,będzie Ci łatwiej czyścic.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Qurwa deszcz pada , a miałem furę myć-damn To do kogo wpadamy na rosół po spocie w niedzielę??!!
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
Plany masz super, fura na wypasie , ja bym ją jeszcze dodatkowo zchipował i cieszył sie jazdą.