Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Ja bedę parę minut po 16.00 z obywatelem Sławqiem i Angel
  2. no wpadaj wpadaj z eską,zobaczymy co to warte!!! ten link coś nie hula!!
  3. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak ja lubię takie fotki....supcio!!! ja bym jeszcze 2 rzeczy zrobil-zawias i polerka fajek z tyłu i wszystko si wygląda.... :th:
  4. Ale mnie łeb napier..ala , miałem imprezkę u znajomych buahahaha , idę zaraz pod prysznic trzeźwieć. Jak tam przygotowania do spocika??
  5. Ja napewno będę ok. 16.00. Sławek napiszę Ci co i jak. najwyżej przy Media markt się spikniemy.
  6. Chyba co po niektórym, pasterka się przedłużyła.....i nastapiło a później [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 11:58 _________________________________________________no spoko , jeszcze się ugadamy :th:
  7. Aramis wszystkiego co najlepsze w urodzinki!!! :> [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 11:08 _________________________________________________co tu taka cisza---śpicie??
  8. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    słuchawka bluetooth Nokia BH-209 i zestaw kosmetyków w walizeczce podróżnej,słodycze i całuski hyhyhy
  9. Dzięki Bryńka za życzonka, dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze!! na 27 bedę zdrów jak karpik!! hyhyhy
  10. zachorowałem troszku!!!
  11. Witamy i zapraszamy do czynnego uczestniczenia w życiu forum i w spotach (najbliższy 27.12.07 hala Podpromie Rzeszów)
  12. ale fajna zabawa-super muszę kiedys spróbować
  13. No duperelki!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO,DUŻO PREZENTÓW, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT, UWAŻAJCIE NA SIEBIE COKOLWIEK ROBICIE I GDZIE JESTEŚCIE. Wypijcie moje zdrówko bo coś zachorzałem trochę.
  14. Fajnie Ci!!! jeszcze nigdy nie śmigałem na crossie. co to za sprzęty i jakie pojemności??
  15. kolego ciężki samochód zrobiłeś z tej A4!! każdy ma swój gust ale lepiej by wyglądała jak byś szedł w kierunku ospojlerowania z S4 lub RS4 ps. masz za małe kółka-min. 17"
  16. A nie mówiłem....przytulali się buahahahahah
  17. Wesołych Świąt i szczęśliwego 2008r - dużych modów w 08',bezawaryjności furek,bezpiecznej jazdy żebyśmy się spotkali na forum w komplecie w nadchodzacym roku.
  18. witamy i serdecznie zapraszamy na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów
  19. raczej antena od navi widziałem takie cóś w passacie
  20. coś ty podobno szalony róż jest teraz w modzie, ja zaczynam polowanie taki egzemplarz, Oni też się pewnie skuszą.
  21. nawet na navi starczy hyhyhy
  22. tak to jest, teraz się przytulają a na wiosnę A6 avant będzie trzeba kupić bo ni z tego ni z owego się familia powiekszy!!
  23. To już możecie się opalać ja rano (po 11.00) na fisie miałem -7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.