Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzieńdobry łobuzy!! :gwizdanie: jutro impreza firmowa w Poznaniu mnie czeka, a w piątek powrót do domku!!! Urlop do lutego hyhyhy :kox:. miłej pracy i dzionka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj ja nierozumny-pomyliłem fakty!!! buahahaha
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to się zaczęło...hardcore kox
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bo pewnie chłopaki z Wwa je zbierają i na koniec roku wszystko dostaniesz!! :drool:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
obecność jest nagradzana!! zawsze można jakiegoś gifta od braci klubowych dostać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakbyś na tyle spotów latał, to też byś miał różne "gadżety" klubowe- hyhyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
weźcie sobie po 2 szt. smyczek bo zawsze można komuś w prezencie dać!! (np. pod choinkę), albo dziewczynie lub żonie co by nam klub reprezentowała.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też 27.12 jestem na spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tu o Q myślę ykk!!
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
kusi i przeraża!! a jak ma się wytrzymałość po programie-bo seria to słabo jedzie jakby bylo quattro.
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
buaaahhhhaaaa malacze są kox- padłem qurna padłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Śnieg...,śnieg... gdzie jest q-wa snieg. dobry plac do upalania....hyhyhy
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
No tak ale moje fundusze na auto też są ograniczone a i wymaganie też nie małe. Z postów wynika, że auta nawet z przebiegiem 130.000 już miały problem z wałkami. A nie chciałbym wydać 30.000 zł albo i więcej i zaraz robić silnik. a kto Ci da rozbierać , zeby zobaczeć w jakim stanie są wałki-no i jeszcze trzeba mieć wiedzę i doswiadczenie w tym temacie.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Czytając te wszystkie komentarze na AKP i u nas na forum, już chyba mi się nie chce silnika 2.5 w B5. szkoda bo możliwość posiadania V6 i często quattro była blisko. chyba dalej będzie zabawa z 1.9 , szkoda tylko że w B5, awx'a nie montowali w końcówce produkcji.
-
[B5 AFB] Korekta softu
Rogal możesz naswietlić sprawę!! Piszesz o B5 czy B6?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajne zdjęcia,fajne furki, super że działacie ze spotami!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Robimy jeszcze jakiegoś spota w tym roku!!?? byłoby kox. pomyślcie. I kto chętny na zlot zimowy!!??
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Niech żyje nam STO LAT nasz straszny Mod MURZYN-żeby nam jeszcze trochę posłużył hyhyhy wszystkiego najlepszego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak to jest , audi ma focha i tyle. dlatego nigdy więcej 10-latków!! lepiej poczekać , doskładać i kupić 2000 rocznik, ja tak właśnie robię i już zakończyłem inwestowanie furę. chociaż nie narzekam , bo coś tam ma prawo się wysrać, ale na szczęście dużo tego nie było. głowa do góry-jeszcze bedzie kox Najwyżej zrzucimy ją w kamionkę!! hhhyhyhy
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
Ja w B5 mam 3 wyjscia na wężyki. Widać na rys. tylko 2-nie chce Cię w bład wprowadzać. poczekaj niech ktoś z B6 sie wypowie.
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
Zawór podciśnieniowy turbiny musisz znaleźć (N75), to co pokazujesz to jest od EGR, nie wiem gdzie dokładnie się znajduje w B6, ale ma napewno biały łebek. szukaj!! najważniejsze zeby wtyczka się zgadzała, reszta to to samo.
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
Ja też mam na oku pięknego granatowego avancika po II lifcie- i swoje mody tylko wykonawcy potrzebuję. kto chętny??
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
To jest czujnik od EGR (czarna główka), szukaj z białą. (tak samo wygląda)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rzuć tą robotę w cholerę!!!! co to za praca ,że na forum nie możesz sobie posiedzieć-ja bym tak nie mógł!!
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
no to git