Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak!! tylko teraz nie wiadomo, czyja Ona jest czy wasza, czy nasza, czy jeszcze kogoś....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów zapraszamy
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
V6 zacznie jeździć juppiii!! idę przegladać mobile.de hyhyhyhy
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
200+ ale z ingerencją w mechanikę czy sam program!?
-
Nareszcie jest moja strona
ok. dzięki. może kiedyś skorzystam
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
a paździochy z serią 150ps ,bedą na coś więcej dłubane??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany a może na jakiś weekend wybralibyśmy się na spot do Kraka?? Rz,Tarnów,Kielce. fajnie by było-pomyślcie.
-
Nareszcie jest moja strona
Gamling dużo bierzesz za 1h sesji!! Cuda wianki wyczyniasz z tym aparatem!! MASSSAKRA jesteś guru fotosów!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miro graty nowego czlonka rodzinki!!! niech nam rośnie na klubowicza!! Pozdrowienia dla WAS!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No niestety podróż do RZ sie nie odbyła , ale 27 jestem
-
przedstawiam sytuacje - co byscie zrobili na moim miejscu ????
łączenia na 7-8 cm to budowa drogi kolego-to są 2 warstwy masy bitumicznej!!!!!! znaki obowiązują na całym odcinku budowy od początku znaku do jego zniesienia i nieważne czy budowa ma 300m czy 30 km!! ograniczenie do 50 km/h chyba, że znaki mówią inaczej!! zero wyobraźni!!! :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak nie ma!!?? a mnie się wydawało że jest!!! shit
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
do KFC pojedziemy na kubełek hot-wings
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dawaj nr. kom na priva
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam śnieg, chyba wieczorkiem jadę na jakis market się poślizgać. może nawet jutro będę z kobitka na zakupach w RZ.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hyhyhyhy jak będzie to wezmę (macie śnieg??) Sławeq-mają neta??
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
super nie!! ta udiczka też 2.5 150 ps w tiptronicu.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 10:38 _________________________________________________zapytam sie dokładnie tego kumpla jak on to robił ,to na spocie Ci powiem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to dawaj-tylko żeby to był Zakopiec, co bym nie musiał dojeżdżać. Od kumpla mam namiary na pensjonat u Pani Muranki-matki tego gostka co skacze na nartach. niby 40 zł za dobę.
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
każdy lakiernik Ci to zrobi. szmata polerska i pasta tempo i ogień. wczesniej wydech poluzuj. tak to mniej wiecej wygląda.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
raczej myslę o polskich górach. na ciepłe kraje mnie nie stać. chyba Zakopane wybiorę.
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Panowie czasami nawet koxy nic nie dają!! kumpel chciał się zrobic na karka wziął 2 rozpiski-osobisty trener i ni h*ja przytył może ze 3kg. ma 190 cm wzrostu i nic na nim tej masy nie było widać!! poprostu jest nie modyfikowany hyhyhyhy. wszystko zależy od budowy ciała.
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
już nie długo będę oceniał na spocie!!! na zdjeciach kox V6. na lato ładna 17" od s-line i chipek. możesz też wypolerować ruły wydechowe-super to wygląda.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na urlpie 1.5 miesiaca jupppiii -teraz dylemat gdzie na wczasy wyjechać!!??
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
miałem okazję porównać te LED'y w A5 i S2. Ori bez porównania-pieknie to wygląda.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hejka!! Ja już w Tbg!! podróż była dluga i męcząca ale dojechałem cało. do zobaczenia na spocie.