Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Tak!! tylko teraz nie wiadomo, czyja Ona jest czy wasza, czy nasza, czy jeszcze kogoś....
  2. witamy i na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów zapraszamy
  3. V6 zacznie jeździć juppiii!! idę przegladać mobile.de hyhyhyhy
  4. 200+ ale z ingerencją w mechanikę czy sam program!?
  5. ok. dzięki. może kiedyś skorzystam
  6. a paździochy z serią 150ps ,bedą na coś więcej dłubane??
  7. Pany a może na jakiś weekend wybralibyśmy się na spot do Kraka?? Rz,Tarnów,Kielce. fajnie by było-pomyślcie.
  8. Gamling dużo bierzesz za 1h sesji!! Cuda wianki wyczyniasz z tym aparatem!! MASSSAKRA jesteś guru fotosów!!
  9. Miro graty nowego czlonka rodzinki!!! niech nam rośnie na klubowicza!! Pozdrowienia dla WAS!!
  10. No niestety podróż do RZ sie nie odbyła , ale 27 jestem
  11. łączenia na 7-8 cm to budowa drogi kolego-to są 2 warstwy masy bitumicznej!!!!!! znaki obowiązują na całym odcinku budowy od początku znaku do jego zniesienia i nieważne czy budowa ma 300m czy 30 km!! ograniczenie do 50 km/h chyba, że znaki mówią inaczej!! zero wyobraźni!!! :bicz3:
  12. jak nie ma!!?? a mnie się wydawało że jest!!! shit
  13. do KFC pojedziemy na kubełek hot-wings
  14. mam śnieg, chyba wieczorkiem jadę na jakis market się poślizgać. może nawet jutro będę z kobitka na zakupach w RZ.
  15. hyhyhyhy jak będzie to wezmę (macie śnieg??) Sławeq-mają neta??
  16. super nie!! ta udiczka też 2.5 150 ps w tiptronicu.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 10:38 _________________________________________________zapytam sie dokładnie tego kumpla jak on to robił ,to na spocie Ci powiem.
  17. no to dawaj-tylko żeby to był Zakopiec, co bym nie musiał dojeżdżać. Od kumpla mam namiary na pensjonat u Pani Muranki-matki tego gostka co skacze na nartach. niby 40 zł za dobę.
  18. każdy lakiernik Ci to zrobi. szmata polerska i pasta tempo i ogień. wczesniej wydech poluzuj. tak to mniej wiecej wygląda.
  19. raczej myslę o polskich górach. na ciepłe kraje mnie nie stać. chyba Zakopane wybiorę.
  20. Panowie czasami nawet koxy nic nie dają!! kumpel chciał się zrobic na karka wziął 2 rozpiski-osobisty trener i ni h*ja przytył może ze 3kg. ma 190 cm wzrostu i nic na nim tej masy nie było widać!! poprostu jest nie modyfikowany hyhyhyhy. wszystko zależy od budowy ciała.
  21. już nie długo będę oceniał na spocie!!! na zdjeciach kox V6. na lato ładna 17" od s-line i chipek. możesz też wypolerować ruły wydechowe-super to wygląda.
  22. Na urlpie 1.5 miesiaca jupppiii -teraz dylemat gdzie na wczasy wyjechać!!??
  23. miałem okazję porównać te LED'y w A5 i S2. Ori bez porównania-pieknie to wygląda.
  24. hejka!! Ja już w Tbg!! podróż była dluga i męcząca ale dojechałem cało. do zobaczenia na spocie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.