Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś Ty odmarzamy powoli......zimmmmnooooo brrrrrr
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Dla mnie RS też tylko w B5 jest najpiękniejszy-dlatego jakbym miał avanta to szedłbym w modach w tą stronę. lepszy wypas B5 niż seria B6 z tym się zgodzę. oprócz chipa może suszarę na większą se zmień (jak Ci się wysra) i centralny IC. to AFN już ładnie śmiga.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
za tą kasę co wydasz na mody to S4 w B5 kupujesz!!! masakra chopok ale fura miód będzie. grill od rsa czarny wstaw boten co masz to lipka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i jasne, że jasno hyhyhy dzięki. te coupejki na fotach to ludki z AKP??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
masz opcję w profilu wyśli e-mail. a jak coś to [email protected]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A my jak porobimy fotki na spocie jak o 16.00 już ciemno!! są tam lampy?? bo nigdy na podpromiu nie byłem a nawet nie wiem jak dojechać!!
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
jak masz znajomości to ok. mi za pryśnięcie grilla lakierem wziął 100 zł!! EOT
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
Lotka daje radę!! sam chciałem taką. Najlepiej zakupić w kolorze nadwozia żeby , obyło się bez malowania. bo to dodatkowe koszta!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie!! jak jest Was paru chętnych to zawsze można się spotkać. Ja w miarę możliwości też będę przyjeżdżał.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja wyjeżdżałem z Tbg w stronę RZ i specjalnie go wyprzedziłem i nawet chciał się ścigać---no to go objechałem hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany macie w szeregach wiśniowego avanta B5 1.9 tdi 110 z przyciemnionymi szybkami!?
-
[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4
Przecież napisał kolega ,że lampy od Ski bedzie zakładał!! ciekawe plany, niekaż nam długo czekać na efekty. pozdro
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
Ja tez jestem w Orange od 7 lat, w lutym kończy mi się umowa i chyba rozglądnę się za jakąś nową siecią i ich usługami, chociaż raczej problemów z Orange nigdy nie miałem, nieprzypominam sobie. czasami rachunki płaciłem po czasie 2 tyg. i nic się niedziało, raz chyba tylko sms z ponagleniem zapłaty mi wysłali.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak bym miał to wszystko czytać z tel. to bym sie chyba załamał!! buahahahaa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobry!! ale piździ!! z domu dziś nie wychodzę. naszczęście wszystko już kupione także mam spokój. ykk ma porządne życzenia, ciekawe ile smsów by to zajęło hyhyhyhy
-
Nareszcie jest moja strona
Może i są 1000 super fotografów w Polsce, ale autor tematu jakos znalazł się tylko 1 i nikt więcej...takie fotki też są ludziom potrzebne i napewno nie jeden chętnie je oglądnie-ale po co odrazu krytykować i zniechecać ludzi. i to jeszcze klubowicz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale taka była ładna, że nie mogłem się oprzeć hyhyhy!! na AKP to spoty na podkarpaciu wogóle nie istnieją-jest pare ludków ale co z tego!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak Wam kalendarzyki schodzą chłopaki?? wczoraj podarowałem kalendarzyk pieknej A6 3.0 Tdi ciekawe czy dołączy do klubu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spadam bo musze kobitkę moją z pracy odebrać. narka miłego wieczorku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To tak w żartach hyhyhyh
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie nie odzywał się! Pewnie wszystko ok. bo on tylko dzwoni jak coś chce!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam ale to niespodzianka!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A macie jakieś prezenty??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to git. tylko nie pijcie za dużo bo chłopok ma 400 km do pokonania!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Możliwe że o innej!! Sławeq dzwonił do Ciebie kolega Yelo?