Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Ja pracuje do 15.00 w sobotę shit!!!
  2. Age wrzuć temat na spociki Kalisz-Ostrów.-proszę!! Przynajmniej będzie widać ,że coś się tam dzieje. Walnij jakąś większą czcionkę co by było mega widoczne.
  3. na forum ludki nie jednokrotnie opisywali swoje przygody z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczycieli, u nas jest jedno wielkie hamstwo, odrazu jesteś brany za jakiegoś pasera który chce wyłudzić trochę siana od "uczciwej" firmy. Twoje znajomości napewno dużo dają.
  4. pewnie tak jak wszędzie, czyli problem za problemem.
  5. ja tam na statoil za 10 zł to ładnie autko wymyję, zawsze ze sobą mam koszyk z całym arsenałem różnych rzeczy więc szmatka z mikrofibry , parę minut i fura sie błyszczy. wiadomo myjka domowa jest o wiele dokładniejsza i o wiele dłuższa.
  6. nie! foch to do ogólnej sytuacji usuniecia posta.
  7. hyhyhy szybki jestem!! ja swojego nie usunę
  8. no to po nowym roku zrobiimy , żeby wszyscy mogli sie zebrać- a potem na kawkę.[br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 15:58 _________________________________________________ wiem ,że jedziecie ale niestety nie mieszkam na stałe w Tbg tylko w Pleszewie (wielkopolska) i zjeżdżam na chatę co 3 tyg. no i czas spędzam z kobitką (np. przytulanie się ),także spoty odpadają raczej bo prostu nie mam czasu. W niedziele wyjeżdżam bo w poniedziałek praca. i tak to się kręci
  9. Medale są zbędne bo i tak Pet3r by je zgarnął coś czuję!!! chłopak ma 200% niedowagi (ja nie wiem jak on do sesji dotrwa) , także gokart go nawet nie poczuje. zróbmy mini grand prix i tak będzie czadzik. godzina-raczej popołudniowa (16,17).
  10. No w grudniu, to może 29 przed sylwestrem ,chociaż wydaje mi się ,że może być ciężko zebrać się. Ma ktoś quattro z ekipy rzeszowskiej??
  11. Panowie a w sezonie zimowym planujecie jakieś spociki. Do końca stycznia mam urlop i wtedy będę w Tbg to chętnie zajadę Was poznać.
  12. ja popieram i datę i spota i gokarty!! może się wreszcie stykniemy i poszalejemy na śniegu.
  13. Ja obstawiam , że jutro będe miał kaca , bo mam dziś grupowe oglądanie meczu Nie tylko wy -imprezowicze, jest nas już 6 a będzie więcej hyhyhy. Nasi dadzą radę-bo w historycznych chwilach dajemy radę!!! Wy-powerowa dzsiaj się leje litrami.
  14. ja mogę pograć ale nie dłużej niż do 24.00 bo jutro do pracy-shit
  15. ja jak mam za wysoki ping to nie mogę wejść, a jak już wejdę to jest tragedia nie idzie pograć.
  16. Objechanie 2.4i -bezcenne
  17. Słaba suszarka Ykk.
  18. witka majonezon
  19. Może zrób fotostory do działu "warsztat zrób to sam" z dokładnym opisem , użytymi częściami,narzędziami,materialami no i mały kosztorys też by był mile widziany. super robota
  20. No to zrzuć sobie stery na pendrive i powinno podczas instalacji wyszukać oprogramowanie z komputera.
  21. tylko ori lakier auta
  22. Alvaro może być ten sam problem co ja mam, nie ma sterów SATA pod mojego laptoka HP pavilion dv6520 pod XP, coś tam grzebałem ale lipka wielka i pozostaje mi narazie gówniana vista. z niektórymi kompami tak jest nie da się i h*j-trzeba się pogodzić i żyć nadzieją, że jak najszybciej SP1 wyjdzie pod Viste.
  23. hejka!! łupiemy po 22.00 dzisiaj? może już coś lepiej będzie niż wczoraj (tzn. dzisiaj)
  24. chyba go z domu wyrzucili czy coś!?
  25. ja juz wszystko porobiłem i jest oka tylko mnie z serwem nie połączyło-pewnie nie wyłączony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.