Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. W pierwszym poście naniosłem poprawki dotyczące spota. Kto jest chętny jeszcze to pisać. Audia4s4 Ciebie do listy jeszcze nie dodaję dopiero jak potwierdzisz. Age graty-więc przybędzie nam nowy klubowicz super.!!!!! :kox:
  2. Żegnamy wspaniałego kierowcę, nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy ;(
  3. Przód jeszcze ujdzie ale tył kupa. chyba za dużo w NFS'a pograli i coś się im lekko gust zboczył. ale lambo to lambo i już!
  4. Tak patrze na godziny otwarcia toru i godziny szczytu zaczynaja sie od 17.00, to jak jazdę bysmy zaczęli o 18.30 to by było ok. Tor i tak do późna jest otwarty, to nie ma problemu. to jak: jazdę zaczynamy od 18.30 . Zgadzacie się?? Może napiszcie kto na 100% bedzie jeździł na gokartach bo rezerwacje trzeba zrobić.
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych na spot w Poznaniu 27.09.2007. Najpierw spot na parkingu , a później rywalizacja na torze (www.gokartypoznan.pl). Klubowicze Age i Basen nadzorują całą imprezę. Proszę o wpisanie się chętnych i propozycje godz. spota. Myślę że nie wcześniej niż godz 15.00 ale piszczie jak coś. Ścigantów gokartowych zaznaczam na czerwono. proszę wyraźnie potwierdzić kto się ściga na torze gokartowym
  6. Muzinek to żeś trafił nie w termin!! Ogólnie u nas jest tak ,że jak miesiąc wcześniej tematu spotów nie zapodasz to nic z tego nie będzie hyhyhy. 22.09 coś się będzie działo, chyba że przesuniesz termin to wtedy by było ok.!! Ja mógłbym podjechać do Poznania ale akurat w Tarnobrzegu wakacjuję i być może w sobotę będę w Grodzie Kraka!! Pisz do Basena może on będzie miał czas.
  7. OT się tworzy vel Marinero
  8. Marcin jak lampki zmienię to wtedy, może w Poznaniu jakąś sesyjkę się zrobi po spocie.
  9. Widzę że sławne nazwiska robią swoje-i już są chętni na imprezkę hyhyhyhy. Marinero Ty to wyjedź ze 2h wcześniej , bo za nim się dotaśtasz tym swoim paździochem to się ściemni!!! Mam nadzieję że frekwencja dopisze i będzie i lans na torze. pozdro dla organizatorów. :th:
  10. Witamy w klubie
  11. Ścigawka to nie będzie, ale upiękrzyć ją możesz. , rady kolegów bezcenne na drodze poprawienia wyglądu także notuj uważnie, Szkoda że nie biała, bo coraz bardziej mi się ten kolor na autkach podoba. powodzenia w modach.
  12. Marcin foty są prze mega !! ja jednak wolę pracę na suchym lądzie. tu się najbezpieczniej czuję.
  13. Pozdrowienia dla kolegi z klubu w srebrnym avancie B5 z którym to jechałem kawałek do Piotrkowa Trybunalskiego. Pewnie się zdziwiłeś co chce czarna b5 jak zacząłem awaryjkami mrygać hyhyhy.
  14. jak chcesz lans i to tylko na takich felach od BBS'a (albo raczej podobne do) http://moto.allegro.pl/item230075162_bbs_style_bmw_seria_3_1_18_chrom.html
  15. to nie jest rozwiązanie . autem jakieś 2.3 lata chcę pojeździć mam na to inny sposób, już wielokrotnie zastosowany w AFNach hyhyhy
  16. ale dalej nie znam odpowiedzi. Program daje radę czy jechac na poprawę.
  17. hmmm dziwne , może masz chipsa a nie wiesz!! sam nie wiem co o tym sądzić, bo 110 w A4 zostawiam daleko za sobą.
  18. samo wygranie mnie nie satysfakcjonuje, bo ten AWX naprawdę dawał radę , myślałem że łatwiej pójdzie a ja dopiero od 140 zaczynałem poowwoollii odchodzić, no moze przesadzam "rogal" z killa jest ale myslałem ze będzie lepiej.
  19. Tak Spanky o ponad długość auta wygrałem.
  20. Stawał ktoś może na kresce AFNem po chipsie, przeciwko seryjnemu AWXowi? Dzisiaj stanąłem na kresce z kumplem on ma Passata AWX 2003r. Wyglądało to tak: 0-100 w miarę równo z lekkim przodem dla mnie, IV bieg mając 140 zaczynam powoli odchodzić, do 180 to już prawie długość auta. Hmmm teraz pytanie czy mój program jest ok. i daje radę (coś ok. 135-140 i ok. 3ooNm) , czy jest słaby!! Hamownie potwierdzają że AWXy są przeważnie z bonusami +km , +Nm. Jak coś to jadę na poprawę programu!!
  21. nLite już sprawdziłem. stery SATA to chyba te http://downloadcenter.intel.com/downl...13808&ProductID=2800&lang=eng, z kompem i netem problemu nie będzie.
  22. Robić i już. co to za pytanie wogóle!! :bicz3:
  23. Ja nie mam takiej cierpliwości!! hmm no to prześlij mi proszę reszte sterów jak masz!! w jaki sposób działa ten nLite?
  24. Ja mam taka grafe: Intel 965 Express Chipset Family (320Mb) Intel GMA X3100. Jak 3 dni, tyle sterów szukałeś??!! o kur.va

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.