Treść opublikowana przez Iverson
-
[B6 AVF] Grill bez logo
Zawsze możesz sobie zmienić na Lanosa , tam pan Czesio w stodole zawsze Ci pomoze.
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Na takich spojlerach a'la NFS to najlepiej '' japończyki '' wyglądają. Tu nic się kupy nie trzyma wszystko takie ''wyrośnięte'' i mała fela + znaczki 1.9 tdi eee ja jestem na nie.
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Dobry Passatt nie jest zły. Ale za zdradę :bicz3: i też bana na forum zieloni powinni Ci dać. (taki zart )
-
[B5 AFM] B5 '98 2,8 V6 QUATTRO Moje 193 kucyki pod jednym dachem
Posłuchaj rad kolegów i bedzie dobrze. Fela by była ok. tylko rozmiar wieksza. BTW zawiecha S4 to to napewno nie jest. Ale fajne autko jest :th: a moze być
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Bo Malik zdjęcia trochę poprzerabiał hyhyhy. Nie chce mi się wierzyć że taki spokój i harmonia tam panuje. Malik dawaj foty z klubem A4 a nie klubem emerytów i rencistów.
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
Sorki nie doczytałem :gwizdanie:
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
to zobacz autko Icemana to Ci mina zrzednie!!
-
[B5 AFN] r16
dawaj foty bedziemy oceniać z lekką szyderą oczywiscie
-
Najszybszy Diesel w Polsce ;] ?
Ciekawe co Master's na to
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
A ja mogę Wam przesłać na MP3 parę hiciorów "Fasolek".
-
[B5 AFN] Zawór N75
Błędu nie powinno być, tylko N75 dobierz odpowiedni do Twojej wersji silnika, a na VAGa mozesz podjechać i sprawdzić czy dobrze doładowuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i prosimy o prawidłowe uzupełnienie profilu!!!
-
Brzydkie nadkole, POMOCY.
tak mam miejsce na śrube a śruby brak!! trzeba w etce sprawdzić!!
-
Brzydkie nadkole, POMOCY.
Hmmm ja tez nie mam tam tej śruby!!!
-
Jak to jest z tym chipem ??
z tąd ogólny apel!! ładuj chipsa i miej "Rogala" na twarzy a później nam o tym opowiedz!!
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
to chyba jak do 100 km\h jedzieszm. akurat na zużycie paliwa to ja bym tu nie patrzył!!
-
Ballada o miłości...
Ale zianie-chyba właśnie zapoczątkowałeś nową epokę w polskiej poezji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemano
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
No i bardzo fajnie na turbince AWX i 150 kuni letko sie ma!! Spanky czy mógłbyś zdradzic tajemnicę skąd i za ile nabyłeś suszarkę?? duza różnica po tych modach od samego softu w przyspieszeniu do 100 i ogólnej elastycznosci na biegach?? Tez mi się marzy new turbawka ale to po nowym roku dopiero.
-
[B6 AVF] Grill bez logo
jest też opcja do czarnej Audi: czarny pod kolor grill RS4 lub S4 i chromowe ringi audi.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Angela z Twojego kombinowania wyszło cudeńko. Ja uwielbiam te fele ale w rozmiarze 18" ale i tak jest bosko!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja byłem w sobotę w Rzeszowie z moją lady , zostawiłem parę kalendarzyków klubowych m.in. pod Media markt i Grafficą , zobaczymy może się ktoś odezwie.
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
to reflektor od B6 nie od B5
-
Podłokietnik i lampy Audi A-4
http://www.allegro.pl/item211850505_p...etnik_skora_2_kolory_super_cena_.html Wiciu zrezygnuj z tego podłokietnika i to szybko. ja go mam i jest katastrofa. Odradzam szczerze, szkoda plnów!! za szybko przeczytałem posta, a ty juz go masz. Mi sie normalnie rozpieprzył.
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Jakiej firmy masz zawias i ile dałeś, może być priv jak chcesz. Może jeszcze jakiś ładny wydech załóż, najlepiej 2 owalne rurki, odrazu lepiej będzie z tyłu. Mody na + , moze poza tymi chromami na zderzaku.