Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Zawsze możesz sobie zmienić na Lanosa , tam pan Czesio w stodole zawsze Ci pomoze.
  2. Na takich spojlerach a'la NFS to najlepiej '' japończyki '' wyglądają. Tu nic się kupy nie trzyma wszystko takie ''wyrośnięte'' i mała fela + znaczki 1.9 tdi eee ja jestem na nie.
  3. Dobry Passatt nie jest zły. Ale za zdradę :bicz3: i też bana na forum zieloni powinni Ci dać. (taki zart )
  4. Posłuchaj rad kolegów i bedzie dobrze. Fela by była ok. tylko rozmiar wieksza. BTW zawiecha S4 to to napewno nie jest. Ale fajne autko jest :th: a moze być
  5. Bo Malik zdjęcia trochę poprzerabiał hyhyhy. Nie chce mi się wierzyć że taki spokój i harmonia tam panuje. Malik dawaj foty z klubem A4 a nie klubem emerytów i rencistów.
  6. Sorki nie doczytałem :gwizdanie:
  7. to zobacz autko Icemana to Ci mina zrzednie!!
  8. dawaj foty bedziemy oceniać z lekką szyderą oczywiscie
  9. Ciekawe co Master's na to
  10. A ja mogę Wam przesłać na MP3 parę hiciorów "Fasolek".
  11. Iverson odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    Błędu nie powinno być, tylko N75 dobierz odpowiedni do Twojej wersji silnika, a na VAGa mozesz podjechać i sprawdzić czy dobrze doładowuje.
  12. witamy i prosimy o prawidłowe uzupełnienie profilu!!!
  13. tak mam miejsce na śrube a śruby brak!! trzeba w etce sprawdzić!!
  14. Hmmm ja tez nie mam tam tej śruby!!!
  15. z tąd ogólny apel!! ładuj chipsa i miej "Rogala" na twarzy a później nam o tym opowiedz!!
  16. to chyba jak do 100 km\h jedzieszm. akurat na zużycie paliwa to ja bym tu nie patrzył!!
  17. Ale zianie-chyba właśnie zapoczątkowałeś nową epokę w polskiej poezji.
  18. No i bardzo fajnie na turbince AWX i 150 kuni letko sie ma!! Spanky czy mógłbyś zdradzic tajemnicę skąd i za ile nabyłeś suszarkę?? duza różnica po tych modach od samego softu w przyspieszeniu do 100 i ogólnej elastycznosci na biegach?? Tez mi się marzy new turbawka ale to po nowym roku dopiero.
  19. jest też opcja do czarnej Audi: czarny pod kolor grill RS4 lub S4 i chromowe ringi audi.
  20. Angela z Twojego kombinowania wyszło cudeńko. Ja uwielbiam te fele ale w rozmiarze 18" ale i tak jest bosko!!
  21. a ja byłem w sobotę w Rzeszowie z moją lady , zostawiłem parę kalendarzyków klubowych m.in. pod Media markt i Grafficą , zobaczymy może się ktoś odezwie.
  22. to reflektor od B6 nie od B5
  23. http://www.allegro.pl/item211850505_p...etnik_skora_2_kolory_super_cena_.html Wiciu zrezygnuj z tego podłokietnika i to szybko. ja go mam i jest katastrofa. Odradzam szczerze, szkoda plnów!! za szybko przeczytałem posta, a ty juz go masz. Mi sie normalnie rozpieprzył.
  24. Jakiej firmy masz zawias i ile dałeś, może być priv jak chcesz. Może jeszcze jakiś ładny wydech załóż, najlepiej 2 owalne rurki, odrazu lepiej będzie z tyłu. Mody na + , moze poza tymi chromami na zderzaku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.