Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego! Zapraszamy na spoty do Kalisza!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty!
-
Motostrada, opony.com , oponeo...
Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdro
-
Moje a4 cabrio
Za cabrio wogóle nie przepadam , ale sedan w B7+biała perła+czarne 20" z polerowanym rantem= :drool:
-
[B6] Game Over
Zajebioza na maxxa!! światła tylne są prze mega!! Możesz podać stronę www z tą Audi!!?? Dzienks
-
Motostrada, opony.com , oponeo...
Nic się nie bój , paczka dojdzie , będziesz zadowolony! Ja zamawiałem w opony.com i za 2 dni miałem kuriera na firmie. Jest ok. :th:
-
Stare fele zostaja! potrzebna pomoc :)))
ANGELA-jesteśmy na NIE!! Warsaw Team na ulicę z transparentami "ZOSTAW FELE,ZOSTAW FELE" , zawsze możecie dołączyć do pielęgniarek!!
-
Stare fele zostaja! potrzebna pomoc :)))
Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
Nie widać fotek!!
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Ten wygląd mnie rozjebał + filmik na google mnie rozjebał = ogólne rozjebanie
-
[B5] nie oryginalny podłokietnik
Tragedia,syf niebierz tego bo bedziesz żałował, uzbieraj kasę i kup ori. Ja już raz wypróbowałem wynalazek z allegro i bardzo żałuje, nigdy więcej podrób.
-
Kobiety i samochody
Bryniu My tak dorabiamy po godzinach pracy na mody do naszych Audiczek, a Wy nawet o tym nie wiecie!!
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
Spróbuj jeszcze raz bo nie widać photosów! :gwizdanie:
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Poczekaj może ktoś przekładał już stopa z innego auta , to się wypowie......albo i nie.
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Powinno pasować, musiałbyś sprawdzić ale ori to ori!!
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Nazwij jakoś temat bo nie wiadomo o co chodzi!!
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A co powiecie na ten zestaw?? http://www.allegro.pl/item205176860_alan_199_antena_100_cm_400w_duzy_zasieg.html
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
Poczytaj dział o tuningu , oraz opinie o z chipowanych autkach oraz osiągi to napewno złapiesz bakcyla!! A Twoje niechęci zostaną rozwiane!
-
[B5 AEB] Komputer Tuning abt
Musisz zrobić pomiary na hamowni bo same oznaczenia pamięci nic nie mówią.
-
B5 AFN lekki letni sofcik
Spanky pewnie że zrobię pomiar na hamowni ale narazie przedstawiam to co mam z g-techa. Zadałem pytanie w osobnym wątku jak g-tech różni się pomiarami z hamowni ale nie otrzymałem odpowiedzi.
-
B5 AFN lekki letni sofcik
Mój AFN był bardzo , bardzo chory więc trzeba było go uzdrowić hyhy!! Wszystkie pomiary były robione G-techem RR oczywiście razem z Vagiem na moich kolanach. 1. Padnięty N75 podmiana na EGRa z AJMa narazie chodzi chociaż na wykresie jest widoczny spadek mocy,czekam na nowy N75 wtedy powtórzę pomiar,ewentualnie lekka korekta softu. 2. Zapchany kolektor wydechowy i EGR-oj dało to bardzo dużo bo wreszcie dostaliśmy brakującego powietrza ale to nie było to, chociaż doszliśmy do serii czyli coś około 110 km i 230 Nm i sprincie do setki w 12,5 s 3. Zapchany kat-odkręcenie wydechu od turbiny bo na wybebeszanie kata nie było czasu i wreszcie zadziałało!! Z 12.5 zeszliśmy na 9,5 do setki i jakieś 135 KM i ponad 300 Nm!! Rano wybebeszenie kata i strojenie softu. Wyszło ok. Praktycznie zerowy dym, ciągnie ładnie i równo (bez klimy) , odczuwalny rezultat. Wykresy: 1. Dystans w czasie A4 110 zestawienie 2.Moc 3 bieg A4 110 zest 3.Moc w czasie 3 bieg 4.Moc w czasie zest 5.Obroty w czasie 3 bieg zest 6.Obroty w czasie zest 7.Prędkość w czasie 3 bieg zest 8.Prędkość zest A4 110 Jak macie jakieś uwagi to piszcie ,może dało by się coś jeszcze poprawić!? Powered by Mariusz "Strzelba" Strzelczyk
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
chodziło mi o lexus style clear ich wygląd jest nie za bardzo!! przynajmniej dla mnie!
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
sorki za OT posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!!
-
TDI 110 kM czy 115 KM
Bierz 115 ps, nie będziesz żałował, jakbym wcześniej wiedział że jest taki silnik to pewnie bym na niego polował!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!!Dawaj foty kolejnego AFN'a!!