Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i Panowie gratki!! wlaśnie pincet stron wam strzeliło-prawie mała epopeja utworzona!!
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
Fajna jak każda A4! Zrób foty środka, masz jakieś pomysły na zmiany, czy raczej seria zostaje.?? Pomyśl też nad chipem, bo te silniczki się aż o to proszą!!
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Oto moja przebrzydła facjata!
-
Dunlop czy Fulda?
Dunlop nic dodać nic ująć!! Sam mam SP Sport Maxx i są extra
-
Jak wykonać grill ze srebrnej siatki
To lepiej poluj na grill od RS'a i będzie kox!!
-
Strefa Śmiechu
Skąd się biorą takie kwiaty????!!!! http://www.youtube.com/watch?v=11OgSkcrtmU&mode=related&search= :polew: :polew: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!! i nic sie nie przejmuj. Lepiej mieć więcej kuni niż mniej!!
-
pokrowce na zagłówki playboy
audia4s4 nie mam jeszcze takiej władzy żeby zamykać tematy!! ale napewno jakiś mod to zaraz zrobi!! hyhy
-
[A4 B5 1.8 125KM] Moja maszynka.
Seria ok. zdejmij chlapacze bo to nie polonez!
-
pokrowce na zagłówki playboy
Kolego jak piszesz posty to nie używaj capslocka, ale za to znaki interpunkcyjne były by mile widziane!! Myślę że temat nadaje się do zamkniecia bo nic nowego już nie wniesie.
-
CZARNE LAMPY A4 SEDAN 95
kolego miałem takie lampy w swojej a4 i niewygladało to super!! tył był nieciekawy, jednolity, taki smutny ! o niebo lepsze ori lampy po lifcie! zobacz sobie zdjecia w dziale moja a4.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
a4 1.8t Szukam zdjec......
albo http://photobucket.com/images/audi%20a4/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj! odnośnie modyfikacji skorzystaj z porad forum, napewno coś znajdziesz!
-
klima [A4 B5 ] huczy łożysko
Nazwij temat poprawnie bo nie wiadomo o co chodzi
-
Strefa Śmiechu
http://ultrashare.net/hosting/fl/17aa37896a http://ultrashare.net/hosting/fl/3f7ae084c6 po co ładowałeś zdjęcia na 'file hosting servers', ładuj na imageshack albo fotosik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hyhy przyjedżcie w niedzielę na spot Kalisz-Ostrów to będzie was wiecej!! Ja w Tbg-u będę ale na spot nie ma szans!! napięty terminarz spraw! kutwa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM uzupełnij profil bo nic o Tobie nie wiadomo!!
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
Niezły zamiatacz!! a jaki masz silniczek 90 czy 110 bo nie ma nic w opisie!! (w sumie to mógłbyś go uzupełnić)
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
Wszystko gitersko wygląda!! ja bym pomyślał nad czarnymi felami-efekt murowany!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo
-
[1.8 ADR 125ps 1995] zmiana silnika na 2.8 30V 196KM
Kolego bierz 1.8T , to w audi jeden z ciekawszych silników, ja też mam chrapkę na taki no ale...niestety narazie nie dla mnie! a 196 ps , jest na wyciągnięcie ręki
-
AUDI A4 TDI + CHIP 0-100km/h
ale to za***prza, też tak będę miał, bajka w cholerę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nie rzucam daty, bo po prostu raz w miesiącu jestem w Tbg-u i jak bym trafił na termin to się pojawię,a tak to nie potrzebnie mieszam!!