Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Najpiękniejsza niespodzianka dnia!! RS
  2. No tak!!! Zgadamy się jeszcze jak coś!!! Powodzenia
  3. A podobno ma być ciepło już od nastepnego tygodnia , zobaczymy to będzie można coś wymyśleć!!
  4. wow super. miałem kiedys do Ciebie napisać żeby coś wykombinować jakis spocik ale pozbyłeś się niuni to lipka. a masz już na oku co to będzie??
  5. Piękne są. Ja też chcę takie!!!!!! ale narazie brak złotówek tylu!!!!
  6. Byłem na zakupach w kerfurze i w media markt. A mieszkam w Pleszewie.
  7. Ładne serie, parę poprawek i jest ok. , zazdroszczę 150 kucy...!!! :redface:
  8. Kto dziś z Klubu przejeżdzał obok kerfura w Kaliszu około godz. 19:00, mijaliśmy sie na krzyżówce ,ciemne A4 z engel eyesami i podwójnym wydeszkiem do góry!!! hehe pozdrawiam
  9. Ładne 4 kółka CCCO, słuszny silnik, ale avant ,ja narazie wolę sedany (NARAZIE), gratuluję zakupu,oby jak naj mniej awarii.
  10. By to wszystko co tu tworzymy na stronach tego forum , cieszyło nas wszystkich, maniakami Audi jesteśmy i to widać każdego dnia!!!! Wielkie dzięki Hugo za stworzenie klubu z którym można się naprawdę związać , moderatorom za porządek i karcące słowo, a nam wszystkim życze coraz wiekszej wiedzy na temat naszych ukochanych autek... i SPOTYkajmy się częściej. Happy Birthday to U www.a4-klub.pl 100lat
  11. te pokrowce to tymczasowo, a załozyłem je bo tapicerka jest w stanie plama na plamie ,plamą pogania. Jak zrobi sie ciut cieplej to odrazu wylatują (nie cierpię ich) bo zrobie pranko wnętrza. spokojnie jeszcze z głową mam okej i takie modyfikacje to u mnie na stałe nigdy nie zagoszczą!! a obnizana to troszkę jest, zobacze jak będą 17" na niej wygladały , jak ładnie w miarę to tak zostawię a jak nie to jeszcze w dół!
  12. to jest końcówka monti motorsport
  13. Aluski napewno będą i napewno 17'' ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar opony konkretnie.
  14. Dzisiaj porobiłem parę nowych fotek. wymieniłem tylnie lampy po I lifcie i założone nakładki wydechów. narazie tyle , wkrótce c.d.
  15. Iverson odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Iverson - tommyiverson1
  16. http://www.wrzuta.pl/film/q0isMGuseu/jez_yk
  17. Jak dla mnie to tylko sobota ,niedziela odpada. :frown:
  18. powiększ zdjecia bo mało co na nich widać :diabel:
  19. kolejna czarnulka ,to lubię , hak to zlikwiduj a reszta ok. :564:
  20. No chłopaki i dziewuchy mieliśmy się zgromadzać a tu cisza!! Jak niedziela nie wyszła, to może sobota tj. 3.02.2007 Ja powinienem być w Tbg, to do Rzeszowa chętnie przyjadę, chyba że macie inne propozycje, to się rozpatrzy. :564:
  21. hehe to widzę ze nie tylko ja mam ten problem,ja ściągnąłem od skrzyni też zeby czasem i ona mi sie nie urwała,przy okazji zobaczyłem ze rolka od klimy jest uszczerbana i drze mi pasek , także jutro niunia jedzie na warsztat. Kocham zimę!!! :mikolaj: a na dodatek w pracy ,kumpel cofając Renault Kangoo udzerzył mi zawiasami dzrzwi w bok mojej Audiny i tera mam szał wkurwien.a ,bo jest wgniecenie i odprysk farby, ale za wszystko on zapłaci!!!! Nienawidzę zimy!!!!!! Wy tez macie takie wypadki!!!???
  22. pionek deh-p6800mp zobacz takiego, niewiele droższy a chyba z wyższej półki!! :564:
  23. Muszę się wybrać do Poznania na giełdę ,może coś fajnego znajdę!!! Fotki porobie jak coś!! i poogladamy co fajnego jest!!! :564:
  24. Tylko tak się pytam bo taki model mniej więcej chcę kupić i tak o cenie chce wiedzieć co i jak
  25. jak wam się wydaje poradźcie , czy warto za tą cenę je kupić?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=159773207

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.