Treść opublikowana przez Iverson
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Najpiękniejsza niespodzianka dnia!! RS
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No tak!!! Zgadamy się jeszcze jak coś!!! Powodzenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A podobno ma być ciepło już od nastepnego tygodnia , zobaczymy to będzie można coś wymyśleć!!
-
Spotkania na drodze
wow super. miałem kiedys do Ciebie napisać żeby coś wykombinować jakis spocik ale pozbyłeś się niuni to lipka. a masz już na oku co to będzie??
-
Podrabiane felgi fabryczne.
Piękne są. Ja też chcę takie!!!!!! ale narazie brak złotówek tylu!!!!
-
Spotkania na drodze
Byłem na zakupach w kerfurze i w media markt. A mieszkam w Pleszewie.
-
[B5 2,6 ] Świdnik-moja A4
Ładne serie, parę poprawek i jest ok. , zazdroszczę 150 kucy...!!! :redface:
-
Spotkania na drodze
Kto dziś z Klubu przejeżdzał obok kerfura w Kaliszu około godz. 19:00, mijaliśmy sie na krzyżówce ,ciemne A4 z engel eyesami i podwójnym wydeszkiem do góry!!! hehe pozdrawiam
-
[B5 1,9TDI Avant 2000r] Moja A4-ka
Ładne 4 kółka CCCO, słuszny silnik, ale avant ,ja narazie wolę sedany (NARAZIE), gratuluję zakupu,oby jak naj mniej awarii.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
By to wszystko co tu tworzymy na stronach tego forum , cieszyło nas wszystkich, maniakami Audi jesteśmy i to widać każdego dnia!!!! Wielkie dzięki Hugo za stworzenie klubu z którym można się naprawdę związać , moderatorom za porządek i karcące słowo, a nam wszystkim życze coraz wiekszej wiedzy na temat naszych ukochanych autek... i SPOTYkajmy się częściej. Happy Birthday to U www.a4-klub.pl 100lat
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
te pokrowce to tymczasowo, a załozyłem je bo tapicerka jest w stanie plama na plamie ,plamą pogania. Jak zrobi sie ciut cieplej to odrazu wylatują (nie cierpię ich) bo zrobie pranko wnętrza. spokojnie jeszcze z głową mam okej i takie modyfikacje to u mnie na stałe nigdy nie zagoszczą!! a obnizana to troszkę jest, zobacze jak będą 17" na niej wygladały , jak ładnie w miarę to tak zostawię a jak nie to jeszcze w dół!
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
to jest końcówka monti motorsport
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Aluski napewno będą i napewno 17'' ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar opony konkretnie.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Dzisiaj porobiłem parę nowych fotek. wymieniłem tylnie lampy po I lifcie i założone nakładki wydechów. narazie tyle , wkrótce c.d.
-
Skype
Iverson - tommyiverson1
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/film/q0isMGuseu/jez_yk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak dla mnie to tylko sobota ,niedziela odpada. :frown:
-
[ B5 AFN ] Audi A4 1,9TDi 1998r.-nowe zdjecia:)
powiększ zdjecia bo mało co na nich widać :diabel:
-
[ B5 AFN ] Audi A4 1,9TDi 1998r.-nowe zdjecia:)
kolejna czarnulka ,to lubię , hak to zlikwiduj a reszta ok. :564:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No chłopaki i dziewuchy mieliśmy się zgromadzać a tu cisza!! Jak niedziela nie wyszła, to może sobota tj. 3.02.2007 Ja powinienem być w Tbg, to do Rzeszowa chętnie przyjadę, chyba że macie inne propozycje, to się rozpatrzy. :564:
-
Oslona pod silnik
hehe to widzę ze nie tylko ja mam ten problem,ja ściągnąłem od skrzyni też zeby czasem i ona mi sie nie urwała,przy okazji zobaczyłem ze rolka od klimy jest uszczerbana i drze mi pasek , także jutro niunia jedzie na warsztat. Kocham zimę!!! :mikolaj: a na dodatek w pracy ,kumpel cofając Renault Kangoo udzerzył mi zawiasami dzrzwi w bok mojej Audiny i tera mam szał wkurwien.a ,bo jest wgniecenie i odprysk farby, ale za wszystko on zapłaci!!!! Nienawidzę zimy!!!!!! Wy tez macie takie wypadki!!!???
-
Pionek vs Sony
pionek deh-p6800mp zobacz takiego, niewiele droższy a chyba z wyższej półki!! :564:
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
Muszę się wybrać do Poznania na giełdę ,może coś fajnego znajdę!!! Fotki porobie jak coś!! i poogladamy co fajnego jest!!! :564:
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
Tylko tak się pytam bo taki model mniej więcej chcę kupić i tak o cenie chce wiedzieć co i jak
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
jak wam się wydaje poradźcie , czy warto za tą cenę je kupić?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=159773207