Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 1.8] 1998r.
jej do twarzy kole go
-
[B5 1.8] 1998r.
super seryjka , a te felgi to są idealne do tego autka, szkoda że nie ma 17" :biggrin:
-
Audi iceman - Kille !!
potwierdzam allplayerem działa
-
[B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
A możesz podać namiary i koszta takiej zabawy!! moze być na pw jak chcesz!
-
[B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
Gdzie kolego pojechałeś na tą hamownię, jest gdzieś w okolicach Tarnobrzega??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może nie jest to odpowiednie miejsce, ale nie ma spotów świętokrzyskich więc piszę to tutaj!!! Przyznać się kto ma czarną eskę b6 w avancie, widziałem ją za Sandomierzem w stronę Opatowa , stała na podwórku!! mmm malinka
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
Piękna jak cholera!!
-
Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)
Felgi kup 18" ,parktronic to se odpuść jak i lusterka,wklej tu ze 2 zdjecia to bedzie łatwiej o jakies rady. :biggrin:
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
Uwielbiam te felgi, dzięki nim Audiczki zyskują na wyglądzie bardzo bardzo dużoo! Bardzo ładne autko :biggrin:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Nowe alusy BTE 17" + opony Dunlop SP Sport Maxx 225x45x17" założone w czwartek. ,,,
-
felgi
Bardzo ładnie wyglądają, ja też dzisiaj założyłem felgi a opone mam właśnie dunlop sp sport max zaje fajna!!! fotki w sobotę zapodam! kurczaczki naprawde fajna audiczka :biggrin:
-
[B6 1,8T BFB multitronic] A4 moja srebrna
Piekna w każdym calu
-
Polecane opony letnie
ok. no to kupuję
-
Polecane opony letnie
A cena odpowiednia do jakości??
-
Polecane opony letnie
Chłopaki właśnie zaraz chcę kupić te opony, czy to dobry wybór? a moze macie jakieś inne propozycje? Mam felgę 8",45,17". jak macie jakieś sugestie i uwagi to walcie bardzo proszę!! http://oponeo.pl/producent1.asp?link=&id_produktu=46830&producent=Dunlop&model=SP%20SPORT%20MAXX&f=lista [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 20:44 ] tu jest już taki temat... kolejny temat, będzie za rok
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Widziałem Cie kolego w niedzielę w parku w Gołuchowie, stałeś na parkingu przodem do jezdni. No no muszę powiedzieć że furmanka robi wrażenie, szkoda że nie miałeś ramek klubowych, to bym wiedział że z klubu jestes!
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
To super , jeszcze jedno ale ,szkoda że nie TDi, ale i tak jest wycacana
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Fajniutka, a lampki duzo dają w starszych modelach. :biggrin:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Wydech to jedyny mankament zewnętrzny tej pięknej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Garden jest nie daleko ronda Rataje, a póżniej poszliśmy do Zaka na stary rynek, na potupankę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe jak miło ,dziękuję bardzo. Wkoncu musimy się kiedyś poznać. A tak na marginesie to byłem wczoraj w Poznaniu na imprezie firmowej w pubie Garden, bywasz tam Age?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A mi przykro że nie dam rady przyjechać, bawcie się dobrze na wielkim grillowaniu!! :biggrin:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
piękna! nie mogę się napatzeć
-
Strefa Śmiechu
hehe no tak!!
-
Strefa Śmiechu
wszyscy mają wydęte brzuchy