Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 ADP] Co o tym myśleć?
Nie lekceważ sprawy,sprawdź rejestrację gościa to będziesz wiedział gdzie,co i jak!! Być może jest zlecenie na Twoje auto.Chyba że jemu "dmuchnęli" audiczkę i teraz myśli ,że to jego i chce Cię sprawdzić. A może to CBA Cię śledzi??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w naszych szeregach!!
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Bierz 18" i sie nie kłuć :bicz3:
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Angela będziesz żałowała później!!
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Piękna ale tylko 18"
-
[B5 AFN] Podsiwetlenie zegarow
A jakie jest oznaczenie tych żaróweczek , bo też mi 2 padły i wymiana mnie czeka!!?? Dodam że mam 6 zegarów z fisem.
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Fajnie wygląda na krzyżówce!! Mnie się tam podoba i tyle.
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Trochę pracy,trochę gotówy i będziesz zadowolony!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
In Case of Emergency
Jestem za!!
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6,0
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Gratki piekny furacz!! naprawdę!! :drool: :oklaski: :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
Audi w Rumunii.............
Zajebiozo wygląda ta furka!! :drool: Silnik seria czy modyfikowany??
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Alvaro Stogi dzielnica Gdańska-tam mam ciotkę!!
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Look's very good!! Jak wydechy założysz, to przjeżdżam na zamianę i nie ma że boli, a tak by de łej mam ciotkę w Stogach!!
-
a o to moja cudna dziewczynka
Jak jescze zdjęcia zamiescić to wtedy juz napewno będziemy chwalić.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
A no piękne!! Ja tam za avantami nie jestem, ale tą Audiczkę mógłbym mieć!! Wielkie graty , jak chcesz się zamienić to ewentualnie mogę pomysleć nad tym
-
Audi w Rumunii.............
No to pięknie się Brytyjczyki wożą, wszystko ok. ale ten klimat kaszana i kiera po "zboczonej" stronie!!
-
F1 Wyniki Roberta K
Żeby Kubica miał szybszego bolida, to ładne czasy by kręcił, oj działo by się działo wtedy w F1.
-
Zmiana programu na 193 konie lub 230 pomoc
Turbina,wtryski,IC,sprzęgło,wydech=graty Rex tak jak mówisz!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzę że impreza "masowa" na najwyższym poziomie z pełną obstawą i "tłumem" fanów, chwali się chwali!! Tak to już jest, jak się należy do tak "snobistycznego" klubu
-
Co sądzicie o tych felach ??
No niezłe , niezłe nawet lepsze od tamtych, niski zawias i malina w cholerę!!