Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Witaj kolego
  2. Nie lekceważ sprawy,sprawdź rejestrację gościa to będziesz wiedział gdzie,co i jak!! Być może jest zlecenie na Twoje auto.Chyba że jemu "dmuchnęli" audiczkę i teraz myśli ,że to jego i chce Cię sprawdzić. A może to CBA Cię śledzi??
  3. Witaj w naszych szeregach!!
  4. Bierz 18" i sie nie kłuć :bicz3:
  5. Angela będziesz żałowała później!!
  6. Piękna ale tylko 18"
  7. A jakie jest oznaczenie tych żaróweczek , bo też mi 2 padły i wymiana mnie czeka!!?? Dodam że mam 6 zegarów z fisem.
  8. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Fajnie wygląda na krzyżówce!! Mnie się tam podoba i tyle.
  9. Trochę pracy,trochę gotówy i będziesz zadowolony!!
  10. Jestem za!!
  11. 6,0
  12. Gratki piekny furacz!! naprawdę!! :drool: :oklaski: :th:
  13. Zajebiozo wygląda ta furka!! :drool: Silnik seria czy modyfikowany??
  14. Alvaro Stogi dzielnica Gdańska-tam mam ciotkę!!
  15. Look's very good!! Jak wydechy założysz, to przjeżdżam na zamianę i nie ma że boli, a tak by de łej mam ciotkę w Stogach!!
  16. Jak jescze zdjęcia zamiescić to wtedy juz napewno będziemy chwalić.
  17. A no piękne!! Ja tam za avantami nie jestem, ale tą Audiczkę mógłbym mieć!! Wielkie graty , jak chcesz się zamienić to ewentualnie mogę pomysleć nad tym
  18. No to pięknie się Brytyjczyki wożą, wszystko ok. ale ten klimat kaszana i kiera po "zboczonej" stronie!!
  19. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Żeby Kubica miał szybszego bolida, to ładne czasy by kręcił, oj działo by się działo wtedy w F1.
  20. Turbina,wtryski,IC,sprzęgło,wydech=graty Rex tak jak mówisz!!
  21. Widzę że impreza "masowa" na najwyższym poziomie z pełną obstawą i "tłumem" fanów, chwali się chwali!! Tak to już jest, jak się należy do tak "snobistycznego" klubu
  22. No niezłe , niezłe nawet lepsze od tamtych, niski zawias i malina w cholerę!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.