Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. grafe masz inną, sam formata robiłes czy ktoś ci pomógł? http://downloadcenter.intel.com/download.aspx?url=/13808/eng/f6flpy32.zip&DwnldId=13808&ProductID=2800&lang=eng znalazłem coś takiego.
  2. Koledzy może pomożecie!!?? Na w/w lapku mam windowsa viste, chcę sformatować i wgrać XP. No i tu jest problem skąd sciagnąć stery pod XP do wszystkiego.?? Na stronie HP są podst. sterowniki do klawiatury,Wi-Fi, myszki itp. a co z chipsetem , grafiką,dźwiękówką, kamerą!! A czy wogóle ktoś robił podobną "operację" na swoim kompie, podobno tak łatwo nie jest jak w przypadku samego XP?? Jak narazie nikt nie chce mi się podjąć tego typu działaniom, a nawet słyszałem opinię że HP nie robi już sterów pod XP ( w co nie wierzę) tylko na samą Viste. Jak coś byście na ten temat wiedzieli to proszę o komentarze. pozdro
  3. rzeczywiście jak 16"ale dlatego że gleby nie ma. ale nawet fajne te felusie!!
  4. ale za to jakie osiągi ma!!!17" to min a najlepiej 18" s-line to tylko tak mozna później o bryce powiedzieć hyhyhy
  5. Takie alusy 17" widziałem na Passacie w Poznaniu i robiły szał, dobry wybór extra fela. XXL
  6. Parę rzeczy do zmiany i będzie git ale to wszystko na forum znajdziesz. BTW w 97' nie było S-line!!
  7. Ja dostałem 10 pkt pod Kielcami, pkt zaniżyć nie mogą ale siano zawsze. niecierpię kamer.
  8. Sprzedaj 1.6 i kup 1.8T+chips i po sprawie , wrazenia z jazdy niezapomniane!!
  9. Hugo pozamiatałeś, poranna dawka szydery jak trzeba leże i kwiczę :polew:
  10. to dopiero by wtedy były jaja, kto pierwszy i kto mocniejszy by objał rząd i powstałoby państwo totalitarne a to za ciekawe by nie było!![br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 00:20 _________________________________________________Smiać mi sie chce ze słów jakie wypowiadają podczas przysięgi "...bedę służył ojczyźnie i narodowi..." , zero szacunku dla kogokolwiek , dla tradycji i honoru , liczy się tyllko władza i kasa, a Ty Polaku zdychaj bo i tak nikt Ci nie pomoże.
  11. Musialbym chwilę popracować na tym systemie żeby się przyzwyczaić, a to proste pewnie nie jest!!?? właśnie to chyba jutro zrobię
  12. gugas tu trza płakać a nie śmiać się!!! ku.va ale mnie to wpienia!!
  13. giery 5 letnie mi nie banglają a grafe mam 320 Mb i 1024 Ram
  14. właśnie się na niej męczę na lapku i jest tragedia. zrzera tyle grafy że szok!!!
  15. kolejny podrasowany AFN'ik!! bardzo ładnie!! kiedy bedziesz na spocie w Poznaniu to staniemy na kresce hyhyhy.
  16. No to mały filmik 1.8T+chip , 2.8 raczej tak nie gania!!
  17. "Na chipa nie bata i 2.8 pozamiata"!!
  18. Fajny AWX , pomaluj pod kolor dokładki, będzie sie lepiej prezentował.
  19. Zawieź autko do "pompiarzy" wymienią oringi i dalej będziesz śmigał , ja tak miałem i koszt coś ok. 150 zł z robocizną.
  20. Looks very nice , zostaw je sobie. :th:
  21. Angela a mówiłem nie zmieniaj!! Teraźniejsze też są ok. :drool:
  22. Witaj kolego
  23. hmmm...znajome te felgi!! chyba po znajomości!! :th:
  24. Veyron daje radę ale strasznie miażdży R8 ,aż mi jej szkoda!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.