Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Max zapodaj adres IP, bo program już obczaiłem chyba-to bym się przekonał czy lata.
  2. ja już od 22.00 a nawet i wcześniej ,jak ktoś chętny to niech wchodzi
  3. Ulti, to może Twoja żonka, by chciała się tą sprawą zająć. bo my nie dajemy rady.
  4. nie śmiej się ,bo mi net tak wolno chodził ,że strzelałem z 10 sek. opóźnieniem-rok nie grałem i mam DUUUUUŻYYY spadek formy ale tragedii nie ma. (tylko czasami h u j o w o się człek urodzi i odrazu head shot'a dostaje)
  5. Odgrzewam starego kotleta ,ponieważ mam problem podobny. Pilot na podczerwień (sensor w słupku pomiędzy drzwiami) przestał praktycznie działać, jedynie od czasu do czasu jak se coś "przypomni" to mogę np. zamknąć z pilota ale nie otworzyć i odwrotnie. Bateria ok. także bez takich postów. sam central działa piknie, żadnych problemów. mam 2 kluczyk z pilotem ale za chiny niemogę go zakodować. spece proszę o rady!!
  6. a może wcześniej zacznijmy tak o 22pm. , bo później to już przez mgłę na oczach grałem i mało co widać było
  7. alv to wczoraj miał łojone dupsko i teraz chce potrenować!!
  8. qu rwa a rano nieprzytomny do job jechałem hyhyhyDzieki Panowie za siekawkę!! Do później.
  9. Sorka panowie internet mi padł sorry za OT ale jak w takim razie piszesz? może z komórki!!
  10. a max serwer już uruchomił??
  11. MOHA Allied Assault-była siekawka hyhyhy dobra Trzeniu co wymiata to szok chyba mnie z 1000x killował
  12. Zróbcie serwer na hasło bo mam fula i nie mogę wbić-shit!! a tak fajnie się killowało!!
  13. Wit.s masz nowe fele, a fotek nie dałeś-żuczku Ty niedobry Teraz zima a fajnie popatrzeć na te pikne alusy-także uzupełniaj braki!!
  14. Ja juz kołpaki mam założone ,ale idę zaraz zobaczeć jak będzie wyglądać bez. Mam ori ale jakoś mi nie leżą-nie mogę patrzeć na furę. ale moim zdaniem najlepsze to ori.
  15. mam kompletny znaczek na grill o S4 jakbyś chciał-to pisz oddam za free.
  16. ja zdębiałem jak zobaczyłem wykres!! Masz jakieś 65% przyrostu mocy!! Cudnie naprawdę.
  17. Jak chcesz słyszeć turbinkę to musisz kupić większe turbo-proste!!
  18. 3 te od RS'a + polerka wyglądają bajecznie. Tylko ,że najlepiej pasują do avanta. :th:
  19. Skoro sedan ma to i avant też napewno będzie miał, tylko cierpliwości. Może popatrz na zagranicznych aukcjach tam o wiele wczesniej są tegoo typu rzeczy niż u nas.
  20. To nie może być miejsca ,że masz odcięcie paliwa przy 3,5k, ja śmiało swoją kręcę do 4,2k obr. ale wtedy już nie przyśpiesza. musisz podpiąć auto pod VAG-com , najlepiej podjedź do specjalisty. zresztą koledzy we Wrocku znają się na dieslach ,to ich poproś a napewno pomogą.
  21. Bajka!!! Daj se spokój chłopok, jedź do profesjonalnych chiptunerów i nie szukaj wynalazków tego typu. Masz AFN'a bezpieczna granica to 140ps ,a tu koleś bajeruje 154ps bez dymienia. Wysra Ci się zaraz turbo, bo to kox już nie mały.
  22. Lusterka w chromie jakbyś miał te 1 fele z VT, to by było piknie. fajny AFN z mocną serią, ciekawe ile by kucy wyszło w koxie??
  23. Autko fajniutkie,zmiany jakie wprowadzisz dadzą bardzo dużo i z moim ulubionym silniczkiem, ale coś mało tych koników Ci przybyło, te silniki się chipuje na 180+ps.
  24. Strasznie wymodzone te lampy, juz pare razy je widziałem i powiem ,że wyglądają raczej kiepsko. najlepsze do tej pory nie ori to napewno są te: http://allegro.pl/item263722781_nowosc_lampy_audi_a4_s4_led_clear_red_white_.html , cena troche odstrasza ale wygląd super.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.