Treść opublikowana przez Iverson
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Max zapodaj adres IP, bo program już obczaiłem chyba-to bym się przekonał czy lata.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
hasło to : a4pl.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
ja już od 22.00 a nawet i wcześniej ,jak ktoś chętny to niech wchodzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ulti, to może Twoja żonka, by chciała się tą sprawą zająć. bo my nie dajemy rady.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
nie śmiej się ,bo mi net tak wolno chodził ,że strzelałem z 10 sek. opóźnieniem-rok nie grałem i mam DUUUUUŻYYY spadek formy ale tragedii nie ma. (tylko czasami h u j o w o się człek urodzi i odrazu head shot'a dostaje)
-
[ALL B5] Centralny zamek, pilot w kluczyku - programowanie
Odgrzewam starego kotleta ,ponieważ mam problem podobny. Pilot na podczerwień (sensor w słupku pomiędzy drzwiami) przestał praktycznie działać, jedynie od czasu do czasu jak se coś "przypomni" to mogę np. zamknąć z pilota ale nie otworzyć i odwrotnie. Bateria ok. także bez takich postów. sam central działa piknie, żadnych problemów. mam 2 kluczyk z pilotem ale za chiny niemogę go zakodować. spece proszę o rady!!
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
a może wcześniej zacznijmy tak o 22pm. , bo później to już przez mgłę na oczach grałem i mało co widać było
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
alv to wczoraj miał łojone dupsko i teraz chce potrenować!!
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
qu rwa a rano nieprzytomny do job jechałem hyhyhyDzieki Panowie za siekawkę!! Do później.
-
Counter Strike 1.6
Sorka panowie internet mi padł sorry za OT ale jak w takim razie piszesz? może z komórki!!
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
a max serwer już uruchomił??
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
MOHA Allied Assault-była siekawka hyhyhy dobra Trzeniu co wymiata to szok chyba mnie z 1000x killował
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Zróbcie serwer na hasło bo mam fula i nie mogę wbić-shit!! a tak fajnie się killowało!!
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
Wit.s masz nowe fele, a fotek nie dałeś-żuczku Ty niedobry Teraz zima a fajnie popatrzeć na te pikne alusy-także uzupełniaj braki!!
-
KOŁPAKI na zimę
Ja juz kołpaki mam założone ,ale idę zaraz zobaczeć jak będzie wyglądać bez. Mam ori ale jakoś mi nie leżą-nie mogę patrzeć na furę. ale moim zdaniem najlepsze to ori.
-
Naklejka S-line za zegary .
mam kompletny znaczek na grill o S4 jakbyś chciał-to pisz oddam za free.
-
[B5 AHH] Zaklinacz koni znów pokazał klasę
ja zdębiałem jak zobaczyłem wykres!! Masz jakieś 65% przyrostu mocy!! Cudnie naprawdę.
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
Jak chcesz słyszeć turbinkę to musisz kupić większe turbo-proste!!
-
Jakie Fele Wybrac ??
3 te od RS'a + polerka wyglądają bajecznie. Tylko ,że najlepiej pasują do avanta. :th:
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Skoro sedan ma to i avant też napewno będzie miał, tylko cierpliwości. Może popatrz na zagranicznych aukcjach tam o wiele wczesniej są tegoo typu rzeczy niż u nas.
-
[B5 AFB] Przy ilu obrotach ma właczyć się turbina??
To nie może być miejsca ,że masz odcięcie paliwa przy 3,5k, ja śmiało swoją kręcę do 4,2k obr. ale wtedy już nie przyśpiesza. musisz podpiąć auto pod VAG-com , najlepiej podjedź do specjalisty. zresztą koledzy we Wrocku znają się na dieslach ,to ich poproś a napewno pomogą.
-
[B5 AFN] CHIP TUNING Silnika afn ala' świstak
Bajka!!! Daj se spokój chłopok, jedź do profesjonalnych chiptunerów i nie szukaj wynalazków tego typu. Masz AFN'a bezpieczna granica to 140ps ,a tu koleś bajeruje 154ps bez dymienia. Wysra Ci się zaraz turbo, bo to kox już nie mały.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Lusterka w chromie jakbyś miał te 1 fele z VT, to by było piknie. fajny AFN z mocną serią, ciekawe ile by kucy wyszło w koxie??
-
[B5 AWT]Mój Messershmitt.....!!!!!Czyli A4 The Best
Autko fajniutkie,zmiany jakie wprowadzisz dadzą bardzo dużo i z moim ulubionym silniczkiem, ale coś mało tych koników Ci przybyło, te silniki się chipuje na 180+ps.
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Strasznie wymodzone te lampy, juz pare razy je widziałem i powiem ,że wyglądają raczej kiepsko. najlepsze do tej pory nie ori to napewno są te: http://allegro.pl/item263722781_nowosc_lampy_audi_a4_s4_led_clear_red_white_.html , cena troche odstrasza ale wygląd super.