Treść opublikowana przez Iverson
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
ja bym pograł. ostatnio miałem jakieś problemy z wejsciem na serva-ni h*ja się dało. jaka mapa jest teraz ustawiona Trzeniu??-mógłbyś zalookać!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela motywuj chłopaków na zlot zimowy-podobno kobietom najlepiej TO wychodzi!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolego
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
czyżby Niemcy znowu wojnę chcieli przegrać-historia chyba ich mało nauczyła buahhhaaaa
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Iverson + kobitka (Izabelka) pokój 2 os. Marinero + kobitka (Magda) pokój 2 os.
-
[S4 B5 2.7T] nowy soft
No wreszcie to jedzie!! supcio jeszcze ze 2 wizyty u Rogala i bedziesz miał kuni jak w Rs'ie. Nagraj filmik jak objeżdżasz co poniektórych!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co?? chcesz furę na parkingu w wigillię upalać!! hyhyhy z tego co wiem to tak-jest coś takiego. Parafia poznańsko-kalisko-ostrowska!!!! Chłopaki przemyślcie sprawę-Marinero, ja ,Pet3r i Michu2000 prawdopodobnie jedziemy na zlot zimowy (7-9 marca 2008 Wisła), fajnie by było jakby ktos jeszcze chętny do nas dołączył , tworzylibyśmy razem silną grupę z WLKP. Jest sporo czasu na załatwienie sobie wolnego, i odłożenie pieniążków. proszę Was przemyślcie sprawę , bo napewno będzie super spotkać się z klubowiczami całej Polski. pozdro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany bo zbieram ekipę z Wlkp na wyjazd do Wisły-jakby co to zbierajcie "swoich" i juz nam będzie raźniej!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle nas z Wlkp jest , a spoty co 3 miesiące!! chyba nic z tego już do końca roku nie będzie. trzeba pomysleć po nowym roku ,żeby spoty wychodziły nam regularnie np 1 na miesiąc albo i częściej!!
-
[B5] [B6] jak zdemontować lampkę podsufitkową ?
dołączę się z pytaniem : i z tylnich słupków jak wyciągnąć żeby nie nabroić??!! w moim przypadku chodzi bardziej o B5
-
Zimowe fotki naszych autek
Zima juz się zaczęła, w niektórych województwach nawet ostro, tak więc jak ktos posiada jakieś fotki robione w zimowych warunkach to wklejać. Okoliczności są bez znaczenia. Ma być wesoło a nie drastycznie!! (ja mam ale narazie niezbyt miłe dla oka)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Tbg jestem chyba od 15.12.07 do końca stycznia 2008 hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a będzie jeszcze lepiej, to widać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Stolica=dużo forsa, money!! rozwój miasta, sieci administacyjnej,handlu itd itp. dużo by tu wymieniać!! No i Rzeszów się rozwija, co widać ilekroć w nim jestem!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie!! to by było zajebiaszcze województwo!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A nam zabrali status województwa!!! :bicz3:
-
[B5 ADR] Moja Audiówka
wymień gril na S4 lub RS4 i pomaluj go na czarno-super efekt!! tak to ładna furka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
popytaj Keżora może ma jeszcze na zbyciu , bo on się tym zajmuje. BTW ramki i naklejka - dobra rzecz!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kupuj Audi a nie na piechtę latasz!! :bicz3: hyhyhy szkoda ,że nic nie wyszło dzisiaj!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. wpadaj do nas na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów
-
Historia niezwykła o Audi...
...nigdy nie będzie miało B6,B7,B8...bo było pierwsze..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie chodzi o to!! niektórych rzeczy chłopaki nie mogą robić, także muszę być i h*j (odpowiedzialność). szef ma forda mondeo 04' ,także nie ma co palić-szkoda ognia hyhyhy. Widzę ,że jednak po spocie-szkoda!! dawno was mordeczki nie widziałem i mi trochę tęskno!!! chyba spot w niedziele był by optymalny. trzeba nad tym pomyśleć.
-
Bombay TV - Robimy filmy
Quattroturbo http://www.grapheine.com/007/index.php?module=see&lang=uk&code=e55511cf3384ea99a4c575799c9e741c
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednak mnie nie będzie!! jestem w pracy do 15.00. nic nie poradzę-sorki!! ;(