Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Ja w miare możliwości jak będę w Tbg to zasilę wasze comiesięczne spoty.
  2. No prosze kolega ode mnie a nieznam!! Krz0 odezwij sie na priva i wklej fotki spowrotem.
  3. Podobno Hugo teraz wymaga ,żeby w avatarze było jego zdjęcie. :gwizdanie:
  4. Angel dzięki za zaproszenie :th:. Rzeszów daje radę, trzeba jakąś impreze klubową zorganizować. Tylko ktoś by mnie musiał przenocować hyhyhy
  5. Tomasz Prosowski Tarnobrzeg
  6. nie mówcie ,że bedziecie mieli do siebie żal za bycie autorem watku buahahahaha. Sławek bierz fuszkę, tylko dobrze się spisuj. :th:
  7. Musi to być osoba co bierze czynny udział na forum i przyjeżdża na spoty ,a nie jest od czasu do czasu.
  8. Napiszcie do Hugo niech któregoś z Was zrobi autorem tematu i po krzyku!! bedzie się 1 post modyfikowało kiedy tylko bedziecie chcieli.
  9. 1100zł to chyba cena za wałek.
  10. musze z Peterem pogadać i dam znac na forum.
  11. Nikt się nie wybiera na zlot zimowy z Poznania?? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 10:21 _________________________________________________a może zrobimy zimowy spot paintballowy!!??. Peter organizator wcześniejszych paintów mówił mi kiedyś, że jest taka mozliwość.
  12. ja się piszę jak najbardziej.
  13. buahahahaha padłem Zakochana na maxa
  14. To może wszyscy do koscioła pójdziemy hyhyhy. Szuder jedziesz na ogólnopolski zlot??
  15. to lepiej 26 bo 19 mnie nie będzie. Tylko tak na wcześniejsza godzinę, żeby foty wyszły.
  16. najgorsze jest to ,że Ty jedziesz ostroznie i uważnie z zachowaniem bezpiecznej prędkości ,a tu BACH z naprzeciwka masz cios w ryja i nawet nie zdążysz nic zrobić, (trzeba było gościowi wytlumaczyc ręcznie co robi). Dobrze że z Wami ok.
  17. hejka wreszcie jestem!!! jak tam żyjecie.
  18. Nie ma kto pisać bo każdy trenuje , jak to mówią "trening czyni mistrza"
  19. Sławeq co to za hotelik , co w nim jesteście?? za 2 tyg. ja się wybieram do Zakopca to może wezme namiary od Was. Miłej i udanej zabawy.
  20. mam viste i nie ma problemu z instalacją.
  21. Tak Wam sie to auto nie podoba , a non stop komentujecie!! dajcie sobie spokój :bicz3:
  22. jak masz seryjny zawias -20mm to przy 17'' już będzie ok. ale najlepiej po -30mm to jest . chipsuj i ciesz się jazdą!!
  23. Proszę bardzo-masz zaliczyc na 5!!!
  24. No fajnie było tylko ,że zimniutko strasznie,miło było Was wszystkich poznać. Zdjecia mam katastrofa-wybrałem najlepsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.