Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja w miare możliwości jak będę w Tbg to zasilę wasze comiesięczne spoty.
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
No prosze kolega ode mnie a nieznam!! Krz0 odezwij sie na priva i wklej fotki spowrotem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podobno Hugo teraz wymaga ,żeby w avatarze było jego zdjęcie. :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angel dzięki za zaproszenie :th:. Rzeszów daje radę, trzeba jakąś impreze klubową zorganizować. Tylko ktoś by mnie musiał przenocować hyhyhy
-
Nasza Klasa - profil klubu
Tomasz Prosowski Tarnobrzeg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie mówcie ,że bedziecie mieli do siebie żal za bycie autorem watku buahahahaha. Sławek bierz fuszkę, tylko dobrze się spisuj. :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Musi to być osoba co bierze czynny udział na forum i przyjeżdża na spoty ,a nie jest od czasu do czasu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Napiszcie do Hugo niech któregoś z Was zrobi autorem tematu i po krzyku!! bedzie się 1 post modyfikowało kiedy tylko bedziecie chcieli.
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
1100zł to chyba cena za wałek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musze z Peterem pogadać i dam znac na forum.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikt się nie wybiera na zlot zimowy z Poznania?? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 10:21 _________________________________________________a może zrobimy zimowy spot paintballowy!!??. Peter organizator wcześniejszych paintów mówił mi kiedyś, że jest taka mozliwość.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się piszę jak najbardziej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
buahahahaha padłem Zakochana na maxa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela str. 82
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To może wszyscy do koscioła pójdziemy hyhyhy. Szuder jedziesz na ogólnopolski zlot??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to lepiej 26 bo 19 mnie nie będzie. Tylko tak na wcześniejsza godzinę, żeby foty wyszły.
-
Niemiłe przywitanie nowego roku.
najgorsze jest to ,że Ty jedziesz ostroznie i uważnie z zachowaniem bezpiecznej prędkości ,a tu BACH z naprzeciwka masz cios w ryja i nawet nie zdążysz nic zrobić, (trzeba było gościowi wytlumaczyc ręcznie co robi). Dobrze że z Wami ok.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hejka wreszcie jestem!!! jak tam żyjecie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma kto pisać bo każdy trenuje , jak to mówią "trening czyni mistrza"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławeq co to za hotelik , co w nim jesteście?? za 2 tyg. ja się wybieram do Zakopca to może wezme namiary od Was. Miłej i udanej zabawy.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
mam viste i nie ma problemu z instalacją.
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Tak Wam sie to auto nie podoba , a non stop komentujecie!! dajcie sobie spokój :bicz3:
-
[B5 APU] A4 Avant
jak masz seryjny zawias -20mm to przy 17'' już będzie ok. ale najlepiej po -30mm to jest . chipsuj i ciesz się jazdą!!
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
Proszę bardzo-masz zaliczyc na 5!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No fajnie było tylko ,że zimniutko strasznie,miło było Was wszystkich poznać. Zdjecia mam katastrofa-wybrałem najlepsze.