Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. od lutego działamy ze spotami
  2. Keżor pisał ostatnio , że nie ma już białych naklejek.
  3. w moim przypadku były jednak słabe baterie,kupcie porządne a nie chiński szajs, teraz mam jakieś niemieckie od zegarmistrza-ładnie podczerwień bije. po niedzieli wrzucę schemat programowania kluczyka z katalogu "autodata"-tylko musze go zeskanować.
  4. ja zrobisz to mądrze to napewno nie będzie śladów. (suszarka do włosów+cienka żyłka)
  5. więc Sławku czas najwyższy pozbyć się oznaczeń silniczka ,a w to miejsce wstawić naklejeczkę
  6. Jak dasz wyżej to lipa wygląda,przymierz sobie na "sucho" to zobaczysz.
  7. Witamy w Klubie.
  8. Wiecie może gdzie mogę kupić pokrywę silnika do mojego paździocha?? allegro woła 180 zł
  9. a co Angee Ty pewnie z kolegami przyjedziesz!!! buahahahaha
  10. no jak bedzie 13 autek jak na poprzednim spocie czyli 13aut x 4koleżanki w 1 aucie =52 koleżanki na spocie!!! bedzie co robić :drool:
  11. Dobrze ,że sprawa moderowania Sławka przez Angee została wyjaśniona!! więc dobrze-na najbliższego spota każdy przyjeżdża z koleżankami.
  12. buahahaha to załóż 2 konto
  13. ja w Pleszewie widziałem 2 młode laseczki w A4, tylko nie mogę nigdy ich dorwać jak swoją jeżdżę. ale fajniusie są.
  14. od jutra wręczam kalendarzyki klubowe (z moim nr tel.) tylko laseczkom
  15. To jakieś kobitki by się przydały i napewno będzie różowo...
  16. wierz mi dużo nie straciłeś....Ykk a Ty co , chcesz nam świat pokolorować
  17. przykro mi to stwierdzić ale dużo w tym prawdy
  18. zawsze możecie przyjechać do mnie do TBG....na spota hyhyhy
  19. Ja tez powinienem być, chyba że będę w Zakopcu ale to dam znać.
  20. Witamy w klubie. graty autka-pewnie miód malina!!!
  21. Witka w ten piękny poranek!!! co zamarzliście , że taka cisza??
  22. przeważnie w zakładach produkujących jakieś części do maszyn, lub nawet na warsztatach szkolnych powinni mieć takie wiertarki.
  23. buahahaha spoty z comiesięcznych , zrobiły sie cotygodniowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.