Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od lutego działamy ze spotami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Keżor pisał ostatnio , że nie ma już białych naklejek.
-
[ALL B5] Centralny zamek, pilot w kluczyku - programowanie
w moim przypadku były jednak słabe baterie,kupcie porządne a nie chiński szajs, teraz mam jakieś niemieckie od zegarmistrza-ładnie podczerwień bije. po niedzieli wrzucę schemat programowania kluczyka z katalogu "autodata"-tylko musze go zeskanować.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja zrobisz to mądrze to napewno nie będzie śladów. (suszarka do włosów+cienka żyłka)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
więc Sławku czas najwyższy pozbyć się oznaczeń silniczka ,a w to miejsce wstawić naklejeczkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak dasz wyżej to lipa wygląda,przymierz sobie na "sucho" to zobaczysz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w Klubie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja mam tak:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiecie może gdzie mogę kupić pokrywę silnika do mojego paździocha?? allegro woła 180 zł
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co Angee Ty pewnie z kolegami przyjedziesz!!! buahahahaha
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no jak bedzie 13 autek jak na poprzednim spocie czyli 13aut x 4koleżanki w 1 aucie =52 koleżanki na spocie!!! bedzie co robić :drool:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobrze ,że sprawa moderowania Sławka przez Angee została wyjaśniona!! więc dobrze-na najbliższego spota każdy przyjeżdża z koleżankami.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
buahahaha to załóż 2 konto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja w Pleszewie widziałem 2 młode laseczki w A4, tylko nie mogę nigdy ich dorwać jak swoją jeżdżę. ale fajniusie są.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
od jutra wręczam kalendarzyki klubowe (z moim nr tel.) tylko laseczkom
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jakieś kobitki by się przydały i napewno będzie różowo...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wierz mi dużo nie straciłeś....Ykk a Ty co , chcesz nam świat pokolorować
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
przykro mi to stwierdzić ale dużo w tym prawdy
-
parking strzeżony - jaka odpowiedzialność
fajny materiał-dzięki Sławeq
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zawsze możecie przyjechać do mnie do TBG....na spota hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez powinienem być, chyba że będę w Zakopcu ale to dam znać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie. graty autka-pewnie miód malina!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witka w ten piękny poranek!!! co zamarzliście , że taka cisza??
-
Jak wiercić w kolektorze żeliwnym Audi A4 B6 1.8T AVJ, aby nie powodować rozgrzania?
przeważnie w zakładach produkujących jakieś części do maszyn, lub nawet na warsztatach szkolnych powinni mieć takie wiertarki.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
buahahaha spoty z comiesięcznych , zrobiły sie cotygodniowe