Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuderku wyslij mi mejlikiem prędziutko ten filmik ze spota. dziekuję!! [email protected]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kuwa ja też się piszę-----zajebiaszcza sprawa ten Arłamów. lepiej umówic się w jakimś centrum i razem pojechac ekipą co??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będzie jeszcze zima czy nie, może bym fele założył!!??
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
To nie świry to pasja!!! To tak jak sexem raz zaczniesz i nie mozesz przestać buahhahaha
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
225 będzie kiepsko wygladało przy tej oponie ,ładuj 245 to tylko 20mm hyhyhy
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
Pakuj te fele są wytrzymają napewno normalne uzytkowanie.
-
Tłusty czwartek
a ja nieprzepadam za pączkami, wolę chrust-który się już kuva skończył w całym Tbg ;(
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
No przecież Ci kolega wytłumaczył , że w sprincie nie chodzi tylko o niuty. Dla osiagnięcia 160ps są potrzebne wymiany turba,końcówki wtrysków,fmic. Stań z nim na kreskę to zobaczysz jak szybko Ci ucieknie.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
k**wa narazie się wstrzymuję, bo nie wiem czy nie bedę zmieniał firmy i czasami są koszta związane z przeprowadzką i wynajmem nowej chatki także ze 2 tyg. opóźnienia w modach może być albo i lepiej to zależy co się okaże.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam imprezę u znajomych-no i nie dam rady ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mnie napewno nie będzie
-
Strefa Śmiechu
Dużżżeee fele
-
[B5 ADR] zestaw HID w lampach przed liftem z halogenem czy ktoś montował?
Ja mam H4 reflektory valeo (długie i krótkie w 1 żarówce)
-
[B5 AFN] Chips
Daję Ci 3 miesiące i zaraz będziesz na big turbo wymieniał hyhyhy. Ta choroba jest zaraźliwa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tzw. zdjęcie grupowe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na następnym staniemy dupkami do obiektywu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ulti zauważ, że w innych miastach ten temat pozostaje "wolny" tzn. piszą w nim osoby zainteresowane, nie tylko na tematy związane ze spotami itp. Jak widac nasze spoty poznanskie bardzo kuleją a to dlatego ,że nic w tym watku się nie dzieje, nie ma życia-a od tego sie wszystko zaczyna. a pozatym troche głupot jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
widziałem A4 z tymi felami i niezbyt to się z autem zgrywa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder ma szlaban wejścia na forum czy co?? foty+filmik :drool:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek posprawdzaj jeszcze raz uszczelki!!! :th: ,a może masz poltergeista w aucie???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dostanę pożyczki bo nie mam woja....a pozatym to moje plany na przyszłość jeszcze się nie wyklarowaly dobrze,także kupno to zbyt powazna decyzja na dzień dzisiejszy.
-
[b5 AEB] BRA na maskę - poszukuję firmy
Kiedyś kumpel maił ją na czerwonej A4,nie powiem wyróżniała się z tłumu, no ale sama skóra na maskę nie wystarczy trzeba jeszcze parę detali, żeby to z autem współgrało. on miał ją z U.S. dał coś chyba ze 150$.
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
a ja padłem dzisiaj....jadę po mieście ,przedemną skoda 105 patrzę na klapę a tam lotka :polew:, więc juz wiem skąd pierwowzór lotki na klapie :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie interesuje tylko kawalerka...qurwa ale cenią się zajebiaszczo,ciekawe też jaki stan tych mieszkań i co w nich jest??
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE