Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Na kurczaki--z takim setupem to na tor juz bym musiał sie wybrać,super sprawa aby więcej takich projektów z fotkami. Ciekawe ile wyciągniecie z tej Ski.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale syf.....to trzeba do nich napisać ,żeby nam klucz do bramy dorobili
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
można by spota tam zrobić, chyba na weekend to auta chowają co?? :gwizdanie: My z ekipą WLKP w Kaliszu mamy spoty przy salonie Audi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żart!!!fota ściągnięta z audiworld.com BTW a czy przy jakimś salonie Audi w Resie, jest duzy parking??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no jak co RS4 2007 stoi w Resie - bo zamowienie złożyłem
-
[TDI] Co zrobić gdy za dużo oleju
po 1. Uzupełnij profil po 2. z olejem nic nie kombinuj po 3. a który dieselek sobie oleju nie podjada po 4. jak ja wymieniałem to chyba 100zł z robocizną mi wyszło ,ale dokładnie nie pamiętam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No już nie bądź taki skromny...właśnie do Resy przyjechała.....jeszcze zapakowana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yelo.....gdzieś Ty był jak Cię nie było!!!! Fura już zdrowa??
-
czarne felgi do czerwonej b5
hmmm no nie wiem złe nie są ,tylko czy nie będą za "delikatnie" wygladać??!!
-
[B5 AFN] moja ślicznotka
No ale może coś bardziej byś opisał furę i wiecej fotek załadował.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie ostro pracuje bo na RS'a dla Angeli zbiera
-
[B6 AVF] Malowac listwy boczne i cały tylni zderzak od S4 ?
Malować wszystko
-
czarne felgi do czerwonej b5
Sokół zdecydowanie opcja nr. 3 jak najbardziej jest
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To trzeba było z tatusiem przyjechać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak zima wraca to tylko GM będzie miał zabawę......śnieg .....śnieg .....śnieg .....
-
Oto maja była[BMW 320]
M3 w tym modelu to poprostu bajka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spoko ja też jestem za 14.00
-
jaki rodzaj lakieru do malowania grilla ???
Ori grill S4 bez znaczka. pomalowany pod kolor lakieru. I gdzie tu widzisz rzeźbienie...
-
czarne felgi do czerwonej b5
Opcja Ragga też fajna, koledzy z za oceanu nowe trendy wprowadzają-i fajnie to wygląda.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wracam do Pleszewa w lutym , także mozemy zacząć już cos kombinować. Musashi daj mi proszę Twój nr. kom. na priva
-
czarne felgi do czerwonej b5
Podoba się i to bardzo, jeszcze jak bys wzór dal to by było galanto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi coś wymyslimy, tylko chetnych osób na spota potrzeba.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak by to było fajnie.....
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Cuber!! tylko nie zapomnij ruł prostych se wyrezać.....i maluj szarzyznę będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co wszystko jest o Tarnobrzegu......