Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 ABC] jakie lampy wybrac???
Wersja S4 może mieć dzielony, a lampy po lifcie miały kierunek zespolony.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jakieś 400 km po naszych drogach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
milczenie oznacza zgodę z w/w sytuacją!!!! :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajnie "to" się teraz nazywa....."kochanie idę do "garażu"". buahahahah
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapomniałem , że życie studenckie prowadzisz......damn znowu będę 3!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tobie to cegieł w kieszenie nawkładam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może na gokarty obok Kinepolis-juz raz było i każdy był zadowolony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....i tak się rozpadają rodziny (mam nadzieję że warta grzechu) hyhyhy
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
a my mu poradziliśmy żeby tego nie robił-bo np. zmiana lamp poprawi bardziej wygląd auta niż ciemne szybki. a później może zapodać wtryski od 110-co nie Sokół :wi a żeby nie robić OT'a no to tylko czarne szyby.
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
a nie mówiłem.Kupuj LG moja jak pod choinkę dostała to..... :drool: bardzo się cieszyła!!! hyhyhy
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Tak sobie przeglądam te fotki od poczatku do końca i kolego no muszę powiedzieć że super Ci to wszystko wychodzi-oby tak dalej. Gdzie kupowałeś skórę i ile Cię to wyniosło. (priv proszę)
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
jak przegladasz zagraniczne fora audi to widzisz na zdjęciach ,że przeważnie felga jest czarna a rant wypolerowany, to samo zrób u siebie da to najlepszy efekt.
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Zawsze mi się te fele podobały, git fasola jest. Teraz to się bedziesz woził hyhyhy
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Spedyt jebnij polerką jeszcze wnętrze felg ale nie za mocno , mat do polerki ma się nijak. ps. jak mam teraz w normalnym rozmiarze foty otwierać?
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
Pamiętaj , że kobiety kochają romantyzm i wszystko co jest z tym związane. :>
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
ja swojej ostatnio kupiłem nowy tel. LG coś tam chocolate-i był mniej więcej za 500
-
Co kupic kobiecie na urodziny ? ?
Ragga podstawowa rzecz ,kwota jaką chcesz wydac na prezent!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taa tylko co ja bym sobie sprawił za ta dyszke Gofra II na wypasie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobra Sławeq mogę wziąć Twojego paździocha za 10.000zł
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławeq nie chce Cie martwić ale brak mocy ,to również może byc przyczyna wycierających się wałków-oby nie.
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
A nie wiecie czasem czy podejdzie do B5-pytam tak na przyszłość??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mamy 100 we gonna celebrate . Cóż mogę powiedzieć (mi zawsze tak mówią) "trzeba było się uczyć" hyhyhyy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oooo a co tu taka cisza!!!! nie wiem jak Wy ale ja mam labę :>