Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Wersja S4 może mieć dzielony, a lampy po lifcie miały kierunek zespolony.
  2. Jakieś 400 km po naszych drogach
  3. milczenie oznacza zgodę z w/w sytuacją!!!! :polew:
  4. Fajnie "to" się teraz nazywa....."kochanie idę do "garażu"". buahahahah
  5. zapomniałem , że życie studenckie prowadzisz......damn znowu będę 3!!!
  6. Tobie to cegieł w kieszenie nawkładam
  7. może na gokarty obok Kinepolis-juz raz było i każdy był zadowolony
  8. ....i tak się rozpadają rodziny (mam nadzieję że warta grzechu) hyhyhy
  9. a my mu poradziliśmy żeby tego nie robił-bo np. zmiana lamp poprawi bardziej wygląd auta niż ciemne szybki. a później może zapodać wtryski od 110-co nie Sokół :wi a żeby nie robić OT'a no to tylko czarne szyby.
  10. zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie.
  11. a nie mówiłem.Kupuj LG moja jak pod choinkę dostała to..... :drool: bardzo się cieszyła!!! hyhyhy
  12. Tak sobie przeglądam te fotki od poczatku do końca i kolego no muszę powiedzieć że super Ci to wszystko wychodzi-oby tak dalej. Gdzie kupowałeś skórę i ile Cię to wyniosło. (priv proszę)
  13. jak przegladasz zagraniczne fora audi to widzisz na zdjęciach ,że przeważnie felga jest czarna a rant wypolerowany, to samo zrób u siebie da to najlepszy efekt.
  14. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zawsze mi się te fele podobały, git fasola jest. Teraz to się bedziesz woził hyhyhy
  15. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Spedyt jebnij polerką jeszcze wnętrze felg ale nie za mocno , mat do polerki ma się nijak. ps. jak mam teraz w normalnym rozmiarze foty otwierać?
  16. Pamiętaj , że kobiety kochają romantyzm i wszystko co jest z tym związane. :>
  17. ja swojej ostatnio kupiłem nowy tel. LG coś tam chocolate-i był mniej więcej za 500
  18. Ragga podstawowa rzecz ,kwota jaką chcesz wydac na prezent!!
  19. taa tylko co ja bym sobie sprawił za ta dyszke Gofra II na wypasie
  20. dobra Sławeq mogę wziąć Twojego paździocha za 10.000zł
  21. Sławeq nie chce Cie martwić ale brak mocy ,to również może byc przyczyna wycierających się wałków-oby nie.
  22. A nie wiecie czasem czy podejdzie do B5-pytam tak na przyszłość??
  23. Mamy 100 we gonna celebrate . Cóż mogę powiedzieć (mi zawsze tak mówią) "trzeba było się uczyć" hyhyhyy
  24. oooo a co tu taka cisza!!!! nie wiem jak Wy ale ja mam labę :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.