Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Ja tam nigdy nie byłem i nie wiem co jest w Holandii
  2. hyhy a co buzi mi dasz
  3. Tragedii nie ma ale ja bym ładował czarne!!
  4. To może przy Ignaszaku w Kaliszu
  5. a zapytaj tu: http://www.streetracing.pl/forum/index.php?s=257722bffa4bb9190eea941a1fb1fd92&showforum=8
  6. Yelo pewnie że gokartowy-o ile coś z tego wyjdzie..... Sławeq to taki duży plus mieszkać w 2 miejscach hyhyhy
  7. Ja tam babci wierzę, jak jej powiedziałem , że na fele zmieniam to mnie zj***ła....i obiadu nie dostałem buahahahah
  8. Właśnie wróciłem od babci , no i mi powiedziała , że zima od połowy lutego się zacznie-nie wiem skąd ma info :>
  9. Te Toora widziałem na jakiejś Alfa Romeo i wygladały ciekawie
  10. Fajne a jaki rozmiar?? 18" by były kox[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________te 1 fajniejsze
  11. Zostaw ten co masz tylko go pomaluj jak coś i nic więcej. Ewentualnie pakiet stylistyczny S4
  12. Kupuj 18" nie pożałujesz i na program do Rogala do Wawki-i kox malina już będzie
  13. zmieniaj, czas najwyższy zacząć lans sezon 08'
  14. zmieniam jak wrócę do WLKP ,bo tam mam moje cudeńka
  15. No to był kox , chłopak miał odrazu przed oczami sumę 5 cyfrową hyhyhy!! , tak sobie pomyslałem czy czasem fury nie zostawi i autobusem do domu nie pojedzie hyhyhyhy
  16. ja proponuję 1.8T B5 albo 1.9 TDi (131ps) B6-w obydwóch przypadkach moc po chipie wzrasta do około 180ps a czasami i więcej.
  17. Z całej tej dyskusji nic nie wynika i teraz trzeba się zastanowić czy chcesz jeździć czy wyglądać. Jak chcesz jeździć kup sobie RS4 B5 , jak wyglądać to też RS4 B5 i po sprawie. Nie no to żart, bodykit RS4 będzie kox ale pod warunkiem , że zrobisz poszeżenia , bo tak to lekka kupa będzie. masz moje błogosławieństwo w tej sprawie :>
  18. a może spocik w tą sobote lub niedzielę, mobilizujemy się co??
  19. Będzie zajebiaszczy tydzień tylko żeby pogoda była.....
  20. Ja zawsze powtarzam "w buszu mnie nie chowali , to trzeba iść do ludzi"
  21. I Wy tego wszystkiego słuchacie , a co kuwa spoty mają być wesołe hyhyhy
  22. A co ja takiego powiedziałem??
  23. Wiesz co ZeeBee, jakoś ten RS4 look mi nie leży, wolałbym S4 pakiet,Cuber z Kraka rezał ostatnio i o nie bo lepiej to wygląda. Z tym RS4 coś mu brakuje takie mam odczucia.
  24. Witam spamowicze!! ZeeBee daje radę na trasie-szybko się wracało . Fajnie , że nowe twarze się pojawiły, spot bardzo udany,podkarpacie rośnie w siłę hyhyhy. Szuderku filmikiem się nie przejmuj następnym razem odbiorę- Jedyny minus miejscówki , że nie było gdzie upalać-damn

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.