Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie mam jeszcze, musze jakąś fajną miejscowkę na foty znaleźć-a to może potrwać!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No pewnie ,że załozyłem świecę 6000k!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to pewnie jakiś psotnik chochlik maczał w tym łapki
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a ja już mam new brand lampki i zenon 6000k-jestem lepszy (zadzwoń do mnie to powiem Ci jakich błędów unikac podczas instalacji-mój nr. w A4assistance)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vagowanie auta odbywa sie dopiero po 6 zaliczonych spotach-żeby nie było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive wrócił, 2 dni mnie nie było a tu tyle do czytania. Szuderku szanowny panie Monteratorze.....dobrze Ci to wyszło :> , moze nagielibyśmy plan spocików i w tą niedzielę coś by się wymysliło??
-
[B5 AJM] Kosta od poziomowania xenonów
Tak i spowrotem szły do góry, jedna lampa ok.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eeee dzisiaj rezam.....na walentynki na xenonie przyjadę
-
[B5 AFN] Zmiana turbo
a do 4k obrotów to co Cię bedzie rozpedzało-pomyśl troszeczkę Ty masz diesla,jest multum wykresów mocy na forum poogladaj sobie a napewno zrozumiesz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie no chodziło o rezanie moich dla mnie. Ale chyba sam się zabiorę za to, tylko elektryka mnie przeraża!!
-
[B5 AJM] Kosta od poziomowania xenonów
Panowie nie mam ETKi ani podobnych tego typu programów i mam prosbę!! Koleżanka ma xenon w A4 i cos się jej poziomowanie w jednej z lamp poknociło. podobno jest to wina tej kostki o numerze 4b0907503, bardzo bym prosił o sprawdzenie mi co to za część i czy czeka ją wizyta w ASO czy też można ją dostać w inny sposób np. allegro itp.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
im więcej ludków tym cieplej nam będzie-hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale czego?? całej operacji??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
zmowa nie zmowa, shadowline rządzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany chyba , że moglibysmy sie spotkac i u kogoś wyrezać te moje lampki, bałaby okazja do spotu!!! Miałby ktoś wolne popołudnie i garaż??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
zaczynam jak mi silniczki do lamp dojda i piny do kostek!!!
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
same lampki to już lans+zenon to szokerson na bosaka Nowak_zg - jedziesz do Wisełki, powiedzą , że fury z jednej stajni się wywodzą!!! Pet3r-Turbo Devil Inside -robi robotę Ragga- bez stresu,dobrze że wogóle jakieś doszły Szuderku zawsze mogę , żarniki od Ciebie wziąść!!!! hyhyhy :gwizdanie:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
HID mi przyszedł 6000K a miałbyć 8000k :bicz3: :ranting1: :doh1: ale i tak montuje!!! :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co Sławek!! zapieczone kierownice tak masz w turbawce??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
właśnie wróciłem ze spotu w Poznaniu-oj działo się działo panowie Jaka Subarynka STI była na parkingu-to szok. Grubbbo ponad 300ps blow off+czarne fele OZ+BigTurbo killował wszystko co tam jeździło-miazga!!! też chcem takiem :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe miejscówka upalanie fur na maxxa, aż te bidne beemki piszczały. Pan w STI koxił dobrze bajka-poszukam może są gdzies filmy na necie z jego udziałem. Mało nas było ale ja się świetnie bawiłem, i te 4 miesięczne lody mniami-dobrze ,że ich nie jadłem buahahahah
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Romantyk się znalazł buahahahah
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie to qurva słońce :doh1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czego to się nie robi dla miłości :gwizdanie:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
mozesz porobić zdjęcia i nam to zaprezentować?? jestem tego ciekawy!!