Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Nie mam jeszcze, musze jakąś fajną miejscowkę na foty znaleźć-a to może potrwać!!!
  2. No pewnie ,że załozyłem świecę 6000k!!!
  3. to pewnie jakiś psotnik chochlik maczał w tym łapki
  4. a ja już mam new brand lampki i zenon 6000k-jestem lepszy (zadzwoń do mnie to powiem Ci jakich błędów unikac podczas instalacji-mój nr. w A4assistance)
  5. Vagowanie auta odbywa sie dopiero po 6 zaliczonych spotach-żeby nie było
  6. Ive wrócił, 2 dni mnie nie było a tu tyle do czytania. Szuderku szanowny panie Monteratorze.....dobrze Ci to wyszło :> , moze nagielibyśmy plan spocików i w tą niedzielę coś by się wymysliło??
  7. Tak i spowrotem szły do góry, jedna lampa ok.
  8. eeee dzisiaj rezam.....na walentynki na xenonie przyjadę
  9. a do 4k obrotów to co Cię bedzie rozpedzało-pomyśl troszeczkę Ty masz diesla,jest multum wykresów mocy na forum poogladaj sobie a napewno zrozumiesz
  10. nie no chodziło o rezanie moich dla mnie. Ale chyba sam się zabiorę za to, tylko elektryka mnie przeraża!!
  11. Panowie nie mam ETKi ani podobnych tego typu programów i mam prosbę!! Koleżanka ma xenon w A4 i cos się jej poziomowanie w jednej z lamp poknociło. podobno jest to wina tej kostki o numerze 4b0907503, bardzo bym prosił o sprawdzenie mi co to za część i czy czeka ją wizyta w ASO czy też można ją dostać w inny sposób np. allegro itp.
  12. im więcej ludków tym cieplej nam będzie-hyhyhy
  13. ale czego?? całej operacji??
  14. zmowa nie zmowa, shadowline rządzi
  15. Pany chyba , że moglibysmy sie spotkac i u kogoś wyrezać te moje lampki, bałaby okazja do spotu!!! Miałby ktoś wolne popołudnie i garaż??
  16. zaczynam jak mi silniczki do lamp dojda i piny do kostek!!!
  17. same lampki to już lans+zenon to szokerson na bosaka Nowak_zg - jedziesz do Wisełki, powiedzą , że fury z jednej stajni się wywodzą!!! Pet3r-Turbo Devil Inside -robi robotę Ragga- bez stresu,dobrze że wogóle jakieś doszły Szuderku zawsze mogę , żarniki od Ciebie wziąść!!!! hyhyhy :gwizdanie:
  18. HID mi przyszedł 6000K a miałbyć 8000k :bicz3: :ranting1: :doh1: ale i tak montuje!!! :th:
  19. a co Sławek!! zapieczone kierownice tak masz w turbawce??
  20. właśnie wróciłem ze spotu w Poznaniu-oj działo się działo panowie Jaka Subarynka STI była na parkingu-to szok. Grubbbo ponad 300ps blow off+czarne fele OZ+BigTurbo killował wszystko co tam jeździło-miazga!!! też chcem takiem :wallbash:
  21. hehe miejscówka upalanie fur na maxxa, aż te bidne beemki piszczały. Pan w STI koxił dobrze bajka-poszukam może są gdzies filmy na necie z jego udziałem. Mało nas było ale ja się świetnie bawiłem, i te 4 miesięczne lody mniami-dobrze ,że ich nie jadłem buahahahah
  22. Romantyk się znalazł buahahahah
  23. gdzie to qurva słońce :doh1:
  24. Czego to się nie robi dla miłości :gwizdanie:
  25. mozesz porobić zdjęcia i nam to zaprezentować?? jestem tego ciekawy!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.