Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie poznaję tego miejsca, cisza przed burzą czy jak......
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
str.4 tego wątku [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 11:09 _________________________________________________daja radę takie lampki??
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
Ragga zostań przy tym rozmiarze 225x45x17" optymalne rozmiary i się wygląda i się jeździ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Browar lipa widze , pozatym dlaczego mamy placić jak gdzie indziej mozemy mieć za free!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na browarze by było lux, jakaś reklama dodatkowa dla klubu, chyba najlepsza opcja to parking przy M1.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wody w Wiśle dużo, wszystkiego i tak się nie wypije
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nr. wtyczek : 8D0 973 734
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoty bedą co 2 tyg. jezeli będą na to chetne osoby..... :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.......MEGGGAAAA KOOOOOOXXXXXX.....JUUUUPPPPPIIIIII :beer1: :rotfl1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....jeszcze jakby A4 B7 3.0TDi mnie spotkało to byłbym szczęśliwy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj!! zapraszamy na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów, wiecej info w tych tematach: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=93.0
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi masz już jakieś info odnośnie miejsca??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co dzień jakieś nowe niespodzianki mnie tu spotykają
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
przy 225x45x17" miałem dokladnie tak samo
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
jak masz nierówną drogę to i podczas jazdy nic w tym dziwnego-niestety bez trzymanki się nie obejdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
what a love go baby, go baby
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
przy 225 skreca kierownicą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławeq skad lecisz do Wisły z Resy czy Wawy?? a Szuderos co z nim , miał się pisać i cos temat ucichł!!!
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
a jak masz 195mm czy 205mm i wjedziesz w koleinę to Cie nie rzuca??
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
kolego -20mm lub -30mm to nie jest tragedia,popytaj się ludzi którzy jeźdżą na takim zawiasie. więcej info w temacie: "moja A4".
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja niestety z zaproszenia nie skorzystam ale życzę za to dużej frekwencji na spocie :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam gościa ale w Pleszewie, to raczej za daleko dla Ciebie......ale ma komorę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzięki chłopaki za oddanie, jak ktoś ma dużo minut do Orange to zadzwońcie do mnie ze spota...... :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak tak , jaki miły , teraz tak gadasz a jak bym przyjechał to byś mi lampki zaje**ał :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
poszło szeryfie