Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Jestem na spocie, tylko proszę ustalić godzine spotu i w którym miejscu się zjeżdżamy!!
  2. w słupku pomiędzy szybami jest taki mały czarny uwypuklony prostokącik-to jest sensor podczerwieni!
  3. Pilot masz na sensor podczerwony czy radiówka??
  4. "wtopa Alvaro" http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=55e20fb6b87c0bb0bf13f6d20ccf9296
  5. Tylko nie wkładajcie kalendarzyków za wycieraczki, lepiej w uszczelkę drzwi itp. tak przynajmniej jest pewność że ktoś go wyciągnie.
  6. i wszystko na ten temat!! nawet fela od BBs'a się znalazła!! tylko coś grill mi nie pasi tak to KOX
  7. jak z taką ilością kalendarzyków obskoczycie Rzeszów, to po nowym roku frekwencja o 100% powinna się poprawić hyhyhy (ja sam mam chyba ze 150 szt. na 2008 a idą jak woda)
  8. Witamy w klubie. popraw profil z miejscem zamieszkania. zapraszamy na spoty poznańskie.
  9. Iverson odpowiedział(a) na forrest temat w 1.9TDI
    Odradzam!! Niewiesz nigdy jakie konsekwencje będą po wkładce nowego silnika,i ile może Cię to kosztować. zainwestuj w chipa, większe turbo , intercooler itd. masz pewność że w zdrowym afn'ie bedzie wszytsko będzie latać jak trzeba- i zadowolony na pewno będziesz. ja bym sceptycznie podchodził do tych "mega" bonusów, na hamowni zawsze można pokazać soft na 180ps ale czy to będzie tak jeździło!!?? Jak się mówi: klient nasz pan-a czego się nie robi dla klienta.
  10. Ja myślę ,że pozazdrościł rangi Cuberowi,Ono,Witowi itd. bo co to za kox być modem w h.j roboty-a tak laba i kardynalski fiolet w podpisie.
  11. jak już widziałem ,że nie bedę leżał na boku w rowie to była laba i stres minął odrazu. na tej drodze był lód, jak mnie wyciągnęli to na ręcznym zjeżdżałem jeszcze hyhy. zimie nie można ufać...zabawa,zabawą ale tylko w bezpiecznym miejscu.
  12. śmiej się śmiej, miałbym ładny prezent na mikołaja hyhyhy.
  13. nie nic-jechałem jakieś 60 km/h i pozamiatało mnie trochę!!
  14. moja dzisiejsza podróż do pracy-na szczęście jakoś wyszedłem z tego, ale rowek był blisko...nie ma QUATTRO!! uważajcie panowie bo nie ma laby na lodzie.
  15. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tarnobrzeg-Sandomierz, srebrna renault laguna na rej. RZ ....
  16. ja dam znać dopiero w piątek-shit!! btw prawie leżałem dziś rano w rowie-tak było ślisko.
  17. qurwa a wczesniej się nie da!!! do pracy mam na 7.00 już ostatnio pół przytomny jechałem-litości!! ;(
  18. Poznań i łokolice ,coś Nas mało będzie na tym spocie jak tak dalej pójdzie. tak naprawdę to nie wiem czy sam na nim będę. ehhh człowiek żeby zarobić musi robić-nawet w soboty.
  19. kolega Zdeniu się tym zajmuje. zresztą jest temat na forum o tym!!
  20. a4 jest od h.u.j.a na ulicach , przejeżdżam , patrzę łepek za sterami macham na powitanie- i patrzy się taki bez reakcji, jak bym mu pół dzieciństwa ukradł, czyli ludek nie z klubu!!! za 30 razem już nie machasz bo po co-jak to nic nie daje.
  21. No dokładnie tak jak piszesz ykk. Wolą bez zobowiazań, bo to jeszcze na spoty trza jeździć i fure rezać bleeeaaahhhh!!!! :bicz3:
  22. Ja mam kalendzarzyki i rozdaję, ale chyba z kiepskim skutkiem bo mało ludków z naszych okolic przybywa. Chociaż 1 mi się zdarzyło ,że koleś stojący za mną w korku notował adres klubu z ramki klubowej hyhyhy , ale nie wiem czy się zalogował.
  23. Witamy! wpadaj na spoty do Poznania-zapraszamy!!
  24. od jutra jestem w pracy ,także będę gadał z szefem. Coś wymyślę. A Peter Ty będziesz w Poznaniu czy w Kaliszu??
  25. zobaczę, ale raczej dużo nie nawojuję bo teraz mam wolne bez urlopu, także będzie ciężko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.