Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem na spocie, tylko proszę ustalić godzine spotu i w którym miejscu się zjeżdżamy!!
-
[B5 1Z] problem z pilotem od centralnego
w słupku pomiędzy szybami jest taki mały czarny uwypuklony prostokącik-to jest sensor podczerwieni!
-
[B5 1Z] problem z pilotem od centralnego
Pilot masz na sensor podczerwony czy radiówka??
-
Bombay TV - Robimy filmy
"wtopa Alvaro" http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=55e20fb6b87c0bb0bf13f6d20ccf9296
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko nie wkładajcie kalendarzyków za wycieraczki, lepiej w uszczelkę drzwi itp. tak przynajmniej jest pewność że ktoś go wyciągnie.
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
i wszystko na ten temat!! nawet fela od BBs'a się znalazła!! tylko coś grill mi nie pasi tak to KOX
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak z taką ilością kalendarzyków obskoczycie Rzeszów, to po nowym roku frekwencja o 100% powinna się poprawić hyhyhy (ja sam mam chyba ze 150 szt. na 2008 a idą jak woda)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie. popraw profil z miejscem zamieszkania. zapraszamy na spoty poznańskie.
-
[B5 AFN] zmiana na AVF
Odradzam!! Niewiesz nigdy jakie konsekwencje będą po wkładce nowego silnika,i ile może Cię to kosztować. zainwestuj w chipa, większe turbo , intercooler itd. masz pewność że w zdrowym afn'ie bedzie wszytsko będzie latać jak trzeba- i zadowolony na pewno będziesz. ja bym sceptycznie podchodził do tych "mega" bonusów, na hamowni zawsze można pokazać soft na 180ps ale czy to będzie tak jeździło!!?? Jak się mówi: klient nasz pan-a czego się nie robi dla klienta.
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
Ja myślę ,że pozazdrościł rangi Cuberowi,Ono,Witowi itd. bo co to za kox być modem w h.j roboty-a tak laba i kardynalski fiolet w podpisie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak już widziałem ,że nie bedę leżał na boku w rowie to była laba i stres minął odrazu. na tej drodze był lód, jak mnie wyciągnęli to na ręcznym zjeżdżałem jeszcze hyhy. zimie nie można ufać...zabawa,zabawą ale tylko w bezpiecznym miejscu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
śmiej się śmiej, miałbym ładny prezent na mikołaja hyhyhy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie nic-jechałem jakieś 60 km/h i pozamiatało mnie trochę!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moja dzisiejsza podróż do pracy-na szczęście jakoś wyszedłem z tego, ale rowek był blisko...nie ma QUATTRO!! uważajcie panowie bo nie ma laby na lodzie.
-
Samochody z videoradarami
Tarnobrzeg-Sandomierz, srebrna renault laguna na rej. RZ ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dam znać dopiero w piątek-shit!! btw prawie leżałem dziś rano w rowie-tak było ślisko.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
qurwa a wczesniej się nie da!!! do pracy mam na 7.00 już ostatnio pół przytomny jechałem-litości!! ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań i łokolice ,coś Nas mało będzie na tym spocie jak tak dalej pójdzie. tak naprawdę to nie wiem czy sam na nim będę. ehhh człowiek żeby zarobić musi robić-nawet w soboty.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kolega Zdeniu się tym zajmuje. zresztą jest temat na forum o tym!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a4 jest od h.u.j.a na ulicach , przejeżdżam , patrzę łepek za sterami macham na powitanie- i patrzy się taki bez reakcji, jak bym mu pół dzieciństwa ukradł, czyli ludek nie z klubu!!! za 30 razem już nie machasz bo po co-jak to nic nie daje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No dokładnie tak jak piszesz ykk. Wolą bez zobowiazań, bo to jeszcze na spoty trza jeździć i fure rezać bleeeaaahhhh!!!! :bicz3:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mam kalendzarzyki i rozdaję, ale chyba z kiepskim skutkiem bo mało ludków z naszych okolic przybywa. Chociaż 1 mi się zdarzyło ,że koleś stojący za mną w korku notował adres klubu z ramki klubowej hyhyhy , ale nie wiem czy się zalogował.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy! wpadaj na spoty do Poznania-zapraszamy!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od jutra jestem w pracy ,także będę gadał z szefem. Coś wymyślę. A Peter Ty będziesz w Poznaniu czy w Kaliszu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobaczę, ale raczej dużo nie nawojuję bo teraz mam wolne bez urlopu, także będzie ciężko.