Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Witamy kolejnego użytkownika jedynej słusznej marki
  2. RS4

    Iverson odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na tych felach to malinkoxlans w jednym!! cudna
  3. No pewnie że może być, tu nie chodzi tylko o to jakie kto ma autko, ale tez żeby poznać fajnych ludzi , maniaków marki, podzielić sę wiedzą (jeżeli się takową posiada), i dobrze bawić BTW jestem jutro cały dzień na zakupach w Poznaniu z moją kobitą , może jakiś "przypadkowy" spot co?? jak coś to call me nr koma w assistance
  4. Graty Pet3r!! No to będziemy mieli nowego inżyniera, może AUDI Cię zechce!! hyhyhyhy
  5. Normalnie się uśmiałem, a miałem taki zjebany humor dzisiaj :polew: http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068
  6. Iverson odpowiedział(a) na Salvius temat w 1.9TDI
    Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, tylko wystarczy poszukać!! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/board,21.0.html
  7. .....jestem zdania co koledzy i bierz kupuj wieksze fele np 17" lub 18" , różnica w komforcie jazdy żadna , ale wizual o 100% lepszy
  8. ja bym to z chęcią zrobił tylko...Cuber obiecałeś
  9. Kolego poszukaj trochę,takich tematów jest mnóstwo, z takich lamp o tylko FK.
  10. hmmmm wczoraj po raz pierwszy to samo mi się przytrafiło, ale dzięki prostemu wyjaśnieniu Letallec'a, juz wiem OCB!!
  11. Sam nie wiem!! Wit pokazałeś 7 felg a 6 z nich jest moim ulubionym wzorem!! No to mamy problem. Ale sentyment mam do nr. 5 , wiem każdy je ma ale mi się tam podobają!!
  12. oj Alvaro chyba od Pistacji :bicz3: się szykują straszne!! Murzyn musisz obronić honor B piuntek!!
  13. Widzę że powoli każdego dopada mania posiadania iPhon'a. Telefon wypas ale narazie za ogromne pieniądze, a i tak u nas nie działałby.
  14. podoba mnie się ten wykres!! Pikuś podeślij mi te kości zobaczę jak się lata
  15. Wiki kobietom nie przetłumaczysz, jak się uprą to koniec i tyla. Ta fura ma wszystko tak jak powinna mieć, super!
  16. Opis ściągnięty z forum VW , może się chłopaki nie obrażą i nie będą mieli nam tego za złe!! Spróbujcie sami, ja właśnie jestem po czyszczeniu, zaworek się klei i czeka na założenie , wieczorem zdam relację czy działa. Czas 1 h wystarczy na rozłożenie i złożenie , nie liczę klejenia. trochę cierpliwości i uwagi to naprawdę nic trudnego, żeby jeszcze działało to będzie git. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926 Miłej lektury. Pozdrawiam No mojego N75 nie dało się do końca zreanimować,była duza poprawa w doładowaniu,błędu nie było,ale niedoładowywał tyle ile powinien. Gdzieś tam jeszcze popuszczał. No nic nadał jeżdże na AJMie. Może komu innemu się poszczęści.
  17. Witam sąsiada!!
  18. Hejka, mamy nadzieję że miło z nami spedzisz czas!!
  19. Witamy kolejnego tełdeja!!
  20. Panie i Panowie ma ktoś z was może jakikolwiek kontakt z Ultim!! Proszę o kontakt na priva jak coś!!
  21. Zacznij zmiany od felgi i zawiasu. ładna fela zmienia autko odrazu,a później pokolei bo to wymaga kasy i to sporej.
  22. Dobrze postąpiłeś, czekamy na dalsze losy "śledztwa" Dextera!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.