Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawór regulacji ciśnienia doładowania - N75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis ściągnięty z forum VW , może się chłopaki nie obrażą i nie będą mieli nam tego za złe!!

Spróbujcie sami, ja właśnie jestem po czyszczeniu, zaworek się klei i czeka na założenie , wieczorem zdam relację czy działa. Czas 1 h wystarczy na rozłożenie i złożenie , nie liczę klejenia. trochę cierpliwości i uwagi to naprawdę nic trudnego, żeby jeszcze działało to będzie git.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926

Miłej lektury. Pozdrawiam

No mojego N75 nie dało się do końca zreanimować,była duza poprawa w doładowaniu,błędu nie było,ale niedoładowywał tyle ile powinien. Gdzieś tam jeszcze popuszczał. No nic nadał jeżdże na AJMie. Może komu innemu się poszczęści.

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przepraszam za mały odkop ;)

n75iq5.th.png

n75dd5.th.jpg

W swoim Audi miałem kwadratowy, wymieniłem na walcowy i narazie jest git

Pytanie za 100pkt. .... Czy wiesz co mówisz ?? :P

Ten jak to nazwałeś kwadratowy n75 steruje turbiną ciśnieniowo , a walcowy podciśnieniowo ... to nie ma prawa dobrze działać :P

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

dzis wymieniłem zawór N75 sam, zajeło mi to godzine czasu , więc jakby ktos potrzebował zawór prostokątny kupiłem na allegro koszt 120 zł, przewody podciśnieniowe w ASO 1 metr koszto około 50zł i 6 objemek , przewód tniemy na trzy przewody o długosciach 26 cm, 30cm, 36cm , najtrudniej sie dostać do dwóch śrub które mocują sam zawór ale nasadowa 10-ka sie tam zmieśći. pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drogi ten przewód (wężyk) ja kupowałem po 7 zł, ale nie w ASO

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A przydał się i to bardzo :> Z tym że ja czyściłem N18 sterujący EGR bo go nie otwierał. U mnie zatkana była ta cieniutka rureczka w tej mniejszej połowie zaworu z której wychodzą dwie rurki na wężyki dlatego nie odciągał membrany w EGR. Z tym że ja nie kleiłem tych dwóch części przy składaniu tylko zlutowałem opaskę nie uszkadzając jej zbytnio przy rozcinaniu.

  • 5 lat później...
Opublikowano

Też czyściłem i smarowałem , jest GIT. działa jak należy.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

n18 warto też tak ogarnąć?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

n18 warto też tak ogarnąć?

witam cie dliwski,moge sie ciebie o cos zapytac?

Opublikowano

Jasne, co tam?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytanie ja u siebie w AHU mam ten z obudową metalową, czy one są zamienne z tyi plastikowymi?Różnią się podciśnieniami?

Edytowane przez markus85

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Czy to jest jedyny prawidłowy schemat? Bo w internecie jest w cały świat. U nas na forum jest taki jak w pierwszym poście




zaś na elektrodzie znalazłem jeszcze taki temat:




więc który z tych schematów jest dobry?

  • 3 lata później...
Opublikowano

Wpadł mi w ręce nowy N75 z ASO 1K0 906 627 B mam pytanie czy podejdzie do mojego AFN po przerobieniu wtyczki?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Thanks....

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam forumowiczów. Mam mały problem z autem taty, w którym zginęło podciśnienie-nie podnosi się sztanga gruszki. Poniżej napisałem co zostało wykonane. VCDS pokazuje błąd 17964 Charge Pressure Control: Negative Deviation, P1556-35-10 Intermittent.

-wymiana wężyków podciśnieniowych

-zamiana n75 z n18

-po podłączeniu na krótko sztanga gruszki podnosi się i tak zostaje (vacuum pompa sprawna)

 

Bardzo proszę o podpowiedź co mógłbym jeszcze sprawdzić. Z góry dzięki za odpowiedź.

Jeszcze mam pytanie wynikające bardziej z ciekawości. Czy n18 można na stałe zmienić z n75 skoro są to bliźniacze czujniki?

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jaki skok powinna mieć sztanga geometrii w 1.9 AVG? 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.