Treść opublikowana przez Iverson
-
Nadkole drze mi oponę!
Teraz to już nic z tego nie rozumiem? wynika z tego że tak!
-
Nadkole drze mi oponę!
jakieś 20-25 mm
-
Nadkole drze mi oponę!
bez dystansu nie da rady, bo wtedy feli na piastę nie osadzę bo lata!!
-
Nadkole drze mi oponę!
Szerokość felgi 8", coś mi się wydaje że chyba po dzwonie!
-
Nadkole drze mi oponę!
No i sprawdziłem z tym bujaniem i wydaje się ze amor jest ok. albo może źle przykręcone dystanse?? wszystkie strony są ok. tylko ten prawy przód!! no nie wiem ,moze macie jakieś jeszcze pomysły?
-
Nadkole drze mi oponę!
Już mam oki. dzięki za radę
-
Nadkole drze mi oponę!
Aha dzięki, trza koszta na ten miesiąc powiększyć o zaku amorków!!! co ja mam z tą Audyną!!! a na jakiej firmy najlepiej i jaki koszt tego zabiegu??
-
Nadkole drze mi oponę!
tylko z przodu prawa strona, dystans daje ET 35
-
Nadkole drze mi oponę!
Mam taki problem: po wjechaniu na jakieś zagłębienie na jezdni gdy autem mi trochę zabuja dół-góra , słychać jak opona ociera się o nadkole ,tylko prawa strona, co w efekcie prowadzi do zrywania górnego profilu opony!! Zbieżność ustawiana, wyważenie było to co ,sprężyny do wymiany i amory?? Felgi 17" z dystansami opony 225x45x17 narazie to groźnie nie wygląda ale lepiej dmuchać na zimne. jakieś rady Panowie?!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Taka mała prośba z mojej strony o zrobienie małego kosztorysu w kwocie 200 zł \ miesiąc (przez kolejnych 3 miesiące) na podtawowe produkty pielęgnacji auta. Co pierwsze kupić w 1 miesiącu itd. przez kolejne??!! Dziękuję! Dodam jeszcze że moja Audi ma czarny kolor , niedawno polerowany.
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
1 i 2
-
[B5 110KM TDI limo] nowy grill
Nice hehe , grill mam taki sam i jest piękny uważam!
-
Na jakich felgach jeździmy
17" i jest super,chyba będzie 18" ale nie w tym roku
-
Porada w wyborze felg do avanta 96
Ja bym wziął używane fele i opony nówki= max bezpieczeństwa, a z używkami to jest różnie!!
-
Porada w wyborze felg do avanta 96
Music a jaki rozmiar tej feli chcesz!! te Audi to na b7 widziałem i srednio się prezentuje!! tam bodajże były 16"! pamietaj to Twoje autko i Tobie ma się podobać!! najwyżej będzie "przyjacielska szydera" jak to już ktoś kiedyś napisał!! hehe a Marinero wraca w polowie maja!!
-
Porada w wyborze felg do avanta 96
Jak dla mnie to AEZ Wave!!
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
Autko na żywo prezentuje się naprawdę świetnie,wnętrze ciekawe , może sie podobać pomimo granatu!! cukierek jak się patrzy!! i w dodatku zapitala też ciekawie!! Narazie Marinero łoi mi dupsko ale to na dniach się zmieni hyhyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ato żaden problem na forum się wklei i napewno ktoś nam pomoż e!! to mogę liczyć na Twoją VAG-ową usługę tak??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a jak z logami dynamicznymi u Ciebie wiesz co i jak!?
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
Bardzo fajna fura z bardzo fajnym silnikiem i napedem i bardzo fajnymi felażkami!! :biggrin:
-
Czy urwał się komus wahacz??
Jak wjechałem w jakąś dziurę to coś puknęło , ale nie zwracałem na to uwagi, teraz juz wiem że to był błąd, dodam że 3 tyg. temu wymieniałem koła i niby wszystko miało być oki. a urwał się po ruszeniu ot tak!!
-
Czy urwał się komus wahacz??
Ja przejechałem jakieś 13 tys po polskich drogach moją Audica i dzisiaj mi wahacz poszedł, jakas opatrzność Boska nademną czuwa bo to było na wyjeździe za bramę z mojej firmy, za 400m pewnie bym już leciał 100 km/h i jak by mi wtedy się urwał to po mnie!! nie wiem co o tym sądzić narazie jeszcze mam szoki!!
-
[A4 B5] Puknięcie w lewym przednim kole przy ruszaniu
Wahacze kolego, mnie to właśnie dzisiaj spotkało w lewym kole, przy wyjeżdzie z firmy i jestem strasznie wkurw..ny!! sprawdz to bo nie ma laby! niedość że mi felgę porysowało to jeszcze zderzak lekko wyrwało ,dobrze że szybko nie jechałem bo juz bym nic nie napisał!!
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!! :biggrin:
-
Po wlaczeniu klimy.
Mam ten sam problem, po włączeniu klimy piszczy jak cholera, pasek i rolka sie kręcą ale , co jakiś czas to łożysko(chyba dobrze nazwałem) w rolce przestaje sie krecić i wtedy nie piszczy. pasek i rolka wymieniane 2 miesiące temu. a moze być cos poluzowane może??