Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Teraz to już nic z tego nie rozumiem? wynika z tego że tak!
  2. jakieś 20-25 mm
  3. bez dystansu nie da rady, bo wtedy feli na piastę nie osadzę bo lata!!
  4. Szerokość felgi 8", coś mi się wydaje że chyba po dzwonie!
  5. No i sprawdziłem z tym bujaniem i wydaje się ze amor jest ok. albo może źle przykręcone dystanse?? wszystkie strony są ok. tylko ten prawy przód!! no nie wiem ,moze macie jakieś jeszcze pomysły?
  6. Już mam oki. dzięki za radę
  7. Aha dzięki, trza koszta na ten miesiąc powiększyć o zaku amorków!!! co ja mam z tą Audyną!!! a na jakiej firmy najlepiej i jaki koszt tego zabiegu??
  8. tylko z przodu prawa strona, dystans daje ET 35
  9. Mam taki problem: po wjechaniu na jakieś zagłębienie na jezdni gdy autem mi trochę zabuja dół-góra , słychać jak opona ociera się o nadkole ,tylko prawa strona, co w efekcie prowadzi do zrywania górnego profilu opony!! Zbieżność ustawiana, wyważenie było to co ,sprężyny do wymiany i amory?? Felgi 17" z dystansami opony 225x45x17 narazie to groźnie nie wygląda ale lepiej dmuchać na zimne. jakieś rady Panowie?!
  10. Taka mała prośba z mojej strony o zrobienie małego kosztorysu w kwocie 200 zł \ miesiąc (przez kolejnych 3 miesiące) na podtawowe produkty pielęgnacji auta. Co pierwsze kupić w 1 miesiącu itd. przez kolejne??!! Dziękuję! Dodam jeszcze że moja Audi ma czarny kolor , niedawno polerowany.
  11. Nice hehe , grill mam taki sam i jest piękny uważam!
  12. 17" i jest super,chyba będzie 18" ale nie w tym roku
  13. Ja bym wziął używane fele i opony nówki= max bezpieczeństwa, a z używkami to jest różnie!!
  14. Music a jaki rozmiar tej feli chcesz!! te Audi to na b7 widziałem i srednio się prezentuje!! tam bodajże były 16"! pamietaj to Twoje autko i Tobie ma się podobać!! najwyżej będzie "przyjacielska szydera" jak to już ktoś kiedyś napisał!! hehe a Marinero wraca w polowie maja!!
  15. Jak dla mnie to AEZ Wave!!
  16. Autko na żywo prezentuje się naprawdę świetnie,wnętrze ciekawe , może sie podobać pomimo granatu!! cukierek jak się patrzy!! i w dodatku zapitala też ciekawie!! Narazie Marinero łoi mi dupsko ale to na dniach się zmieni hyhyhyhy
  17. Ato żaden problem na forum się wklei i napewno ktoś nam pomoż e!! to mogę liczyć na Twoją VAG-ową usługę tak??
  18. a jak z logami dynamicznymi u Ciebie wiesz co i jak!?
  19. Bardzo fajna fura z bardzo fajnym silnikiem i napedem i bardzo fajnymi felażkami!! :biggrin:
  20. Jak wjechałem w jakąś dziurę to coś puknęło , ale nie zwracałem na to uwagi, teraz juz wiem że to był błąd, dodam że 3 tyg. temu wymieniałem koła i niby wszystko miało być oki. a urwał się po ruszeniu ot tak!!
  21. Ja przejechałem jakieś 13 tys po polskich drogach moją Audica i dzisiaj mi wahacz poszedł, jakas opatrzność Boska nademną czuwa bo to było na wyjeździe za bramę z mojej firmy, za 400m pewnie bym już leciał 100 km/h i jak by mi wtedy się urwał to po mnie!! nie wiem co o tym sądzić narazie jeszcze mam szoki!!
  22. Wahacze kolego, mnie to właśnie dzisiaj spotkało w lewym kole, przy wyjeżdzie z firmy i jestem strasznie wkurw..ny!! sprawdz to bo nie ma laby! niedość że mi felgę porysowało to jeszcze zderzak lekko wyrwało ,dobrze że szybko nie jechałem bo juz bym nic nie napisał!!
  23. Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!! :biggrin:
  24. Mam ten sam problem, po włączeniu klimy piszczy jak cholera, pasek i rolka sie kręcą ale , co jakiś czas to łożysko(chyba dobrze nazwałem) w rolce przestaje sie krecić i wtedy nie piszczy. pasek i rolka wymieniane 2 miesiące temu. a moze być cos poluzowane może??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.