Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. to tam gdzie masz koło zapasowe, tez powinieneś mieć naklejkę z kodami wyposażenia i rodzajem silnika również!!!
  2. oznaczenie twojego silnika, masz to we wlepce w książce serwisowej jaki masz silnik
  3. Prawdopodobnie będę wtedy w Tbg-u to wpadnę na bank!!
  4. No taką sztukę znaleźć to naprawdę!! szkoda że te recaro nie są w skórze! fajna seria
  5. very nice car :biggrin:
  6. Jakie polecamy, gdzie je umieszczamy, które najprzyjemniej pachną itd. A może macie jakieś inne patenty na przyjemny zapach, wewnątrz waszych autek! [/b]
  7. Piękna "american girl"
  8. zapewniam Cię kolego że Sowa a4 walczy z tą tjuningową naklejką ale z marnymi skutkami !! tzn. trzyma się szyby jak cholera
  9. Piękna czarnulka!! :biggrin:
  10. Zazdroszczę wam koledzy fajna impreza, wreszcie i na podkarpaciu coś zacznie się dziać!! Na następny spot postaram się być, chyba że nie będzie mnie w Tarnobrzegu. Hauzer wiedziałem że Ty to jesteś "model", dobrze że bez kolizji się udało Pozdro chłopaki dla was! :biggrin:
  11. Ilu was było, zapodajcie zdjęcia!
  12. Piszta chłopy , był spocik czy nie bo z opisów, że nikogo nie będzie wynika!!! :redface:
  13. No to mam problem bo moja obecność w tym momencie wynosi 50%!! Wkurwie sie jak mnie nie będzie!! Siła wyższa panuje nade mną!! ale jeszcze kombinuję!!
  14. Witaj! A termin skąd odnosi się do Twojego miejsca zamieszkania, więc proszę wypełnij prawidłowo!! :biggrin:
  15. Jutro bo non stop praca!! dam znac po 15-stej!! albo wczesniej jak dam radę! Tzn. dzisiaj później hehe!! ale mam bombę już! a zaczeło sie tak nie winnie!!
  16. No i co zmieniłeś felgi?? Powtarzam się ta sprawa dotyczy tylko przodu z prawej strony, z innych oki!! to coś mi tu nie pasi!! amor jest oki , stwierdzone po moich oględzinach, może się mylę, nie mam już pomysłu! pozatym tak się dzieje jak jadę w 3 lub 4 osoby pod obciazeniem! więc pewnie amor!? bez sensu
  17. Stań na 20 kroków od niej CCCO i spójrz , jak można jej nie kochać!! A awarie, każda kobieta ma swoje wady!!
  18. wszystko ok. tylko żeby to była sobota albo niedziela! z chęcią bym sie pisał na taką akcję! :biggrin:
  19. Hauzer chyba będziesz bity ,miałeś miesiąc czasu albo i lepiej żeby sobie wszystko ustawić a Ty teraz taki numer odstawiasz!!! Nic się nie martw zrobimy wjazd całą ekipą do Twojej firmy!!! I już będziesz obecny
  20. super, dziękuję bardzo! Przed zakupem będę się z Tobą kontaktował! :biggrin:
  21. Jakbyśmy jakieś 20 autek zebrali to pewnie i rabat by się znalazł!! Pet3r coś pomyślimy, wakacje będziesz miał długie, to damy radę! a i 150 km przejechać to nie problem! :biggrin:
  22. Jak co będzie uczył Pet3r nie wiesz; że nie należy ruszać z piskiem opon na każdej krzyżówce, jeździć bokiem na rondzie itp.,etc.
  23. Zapodałem temat spotu 28.04.2007 na forum AKP , może ktos z okolic jeszcze do nas dołączy, było by fajnie!!!! Byłby całkiem niezły spocik :exclaim:
  24. ok. jak czegoś się dowiem to dam znać. dzieki za rady! :biggrin:
  25. Czyli ET teraz mam jakieś 55-60 tak!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.