Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mAti_brd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mAti_brd

  1. znacie kogoś kto zajmuje się bądź zajął by się ustawieniem synchro w moim BRD mam +2,63 najlepiej z okolic Dębicy, Ropczyc może być z Rzeszowa
  2. audi to audi nie ważne ile ma lat dzięki panowie miło było poznać nowe twarze pozdrawiam
  3. dosłownie lekko ja szukałem 3 lata swojej a4-ki międzyczasie ujeżdżając seaty musiałem iść na kompromis wstyd w takiej opcji nie mieć grzanych lusterek (18 zł i moje 90 min) ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 23:35 ---------- nowy stary nabytek Rial Norano 8.5j 19" oponki w chwili obecnej Falken Azenis FK453 225/35r19 made in japanes zostaną na pewno odświeżone
  4. jakim kolorem chcesz malować?
  5. jak nie jak tak nawet Twoją książkę serwisową aahahaha poznajesz mnie po książce serwisowej książka już ogarnięta ,ładnie Cię ostatnio dziewczyna wydzierała od nas a jak zgodziłeś się u duży uśmiech zaświecił się na buzi zmarzła trochę a na dodatek chciała sobie buty kupić jak to kobieta My samochody a one ciuchy
  6. jak nie jak tak nawet Twoją książkę serwisową
  7. możliwe jeszcze parę spotów i spamiętam kto... co... jak...
  8. nie wiem co mi się ubzdurało że masz na imię Piotrek
  9. może mi ktoś dać jakiś namiar na kolegę który mi pomógł ze spolszczeniem w rns-e na spocie?
  10. spot jak najbardziej na + pozdrawiam nowo poznanych audi maniaków
  11. zgadzam się ale jak szerokość felgi jest taka sama a w moim przypadku oponki są takie same lecz szerokość felgi inna czyli na parze tylnej będzie naciąg czyli obwód będzie mniejszy
  12. mAti_brd odpowiedział(a) na bako temat w 2.0TDI
    ja mam 230kkm autko z Niemiec latało w większości po autostradach aż się boję co tam może być muszę zaglądnąć (ktoś ma instruktaż jak sprawdzić imbusik? po zdjęciu miski zobaczę go czy trzeba coś demontować? )
  13. wiem jak to wygląda chodzi mi czy napęd będzie działał poprawnie
  14. panowie ktoś śmiga na felgach o różnych szerokosciach a takich samych oponach w audioli Q np takich parametrach przód 235/35 r19 8.5J tył 235/35 r19 9.5J proszę o odp. tych którzy mają założone koła o podobnie różniących się parametrach
  15. a4 b7 quattro mam felgi przód 235/35 r19 8.5J a tył 235/35 r19 9.5J powiedzcie mi panowie czy to będzie miało jakieś skutki uboczne jeśli chodzi o napędy czy będzie banglało 1cal to jednak jest różnica
  16. bardzo chętnie się zjawię ale troszkę później tak koło 16 niestety do 14 praca
  17. Jaki mam w końcu kupić? Silnik ASN 3.0 skoro z wlepki wynika że masz 95Ah to taki kup
  18. sprawdź jaki masz alternator
  19. u mnie wyświetla się sensor nawet po otwarciu i zamknięciu klapy silnika (kontroli stanu oliwy) więc czujnik padł dziś po odpaleniu się zapalił i w czasie jazdy zgasł błąd sensora krótko mówiąc działa jak kierunkowskaz
  20. na razie odpowietrzyłem i śmiga zobaczymy co dalej szkoda mi od tak wydać za komplet 2200pln + robocizna
  21. wrzuć fotkę aby porównać stary bagnet z nowym P.S. DonMatteo jeśli chodzi o latanie to jak najbardziej 12-13 kwietnia będę krążył w okolicy na 100% zapraszam 30 marca do Rzeszowa na podpromie (pożegnanie zimy)
  22. albo zmienili bagnet dolali 1,5 oleju (którego ciągle i nagminnie brakowało) i po problemie. Więcej prywatnie już wkrótce mam rozumieć że bagnet oszukiwał o 1,5 l oliwy?
  23. przyszły cieplejsze dni i kręci dość dobrze więc zmienię przed następną zimą bo zapewne lato wytrzyma u mnie od 09.11.2007

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.