Treść opublikowana przez mAti_brd
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
niestety co do daty ostatnia cyfra jest zatarta 380X tyle odczytałem pewnie ori mierząc miernikiem po nocy ma 12,25V podjadę zmierzyć bardziej fachowym sprzętem elektrolit dostaje do tych patyczków kontrolnych ogólnie aku dobrze kręci
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
podładuję aku zobaczymy czy będzie lepiej nie mam pojęcia jak długo siedzi w sam. -sprawdzę jak długo podaje napięcie na świece i czy w ogóle podaje -zamówię i wymienię świece (jedna na 100% nie działa ale lepiej wymienić komplet) zobaczymy co pomoże jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to chętnie skorzystam
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
miałem wcześniej seata altea z BKD i też była świeca spalona dokładnie na tym samym cylindrze ale paliła o niebo lepiej nawet przy ponad -20 paliła prawie na strzała a audik BRD niestety kręci i kręci i nic dopiero po drugiej próbie odpala już przy -14 jest taki problem
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
Będzie słychać na pewno:wink: a co z grzaniem po odpaleniu? będę nasłuchiwał po pracy czy będzie słychać przekaźnik a to że jedna jest przepalona nie ma wpływu na długość grzania?
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
jak długo u was grzeją się świece żarowe i przy jakiej temperaturze? ciekawi mnie to ponieważ jak spada temperatura poniżej -10 to ciężko mi pali 2.0 tdi BRD w b7 kręci bardzo długo zanim złapie a świece grzeją się jak dla mnie zbyt krótko dziś przy -14 około 5sek wiem na pewno że jedna świeca jest niesprawna wyszło po podpięciu pod kompa przy mniejszych temperaturach pali na dotyk nawet przy -5 jakieś sugestie?
-
Czy mogę założyć na zimę do A4 B7 takie felgi?
nie za małe te kółeczka do b7
-
Problem: auto trzęsie i kopci jakby filrt dpf ale niby nie
jakiś 1000km temu miałem robiony rozrząd w serwisie boscha robiłem tam już parę samochodów w tym dwie 2.0 tdi więc wątpię że źle ustawili po za tym niedawno podpinałem i żadnych błędów po za świecą i wentylatorem nie było
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
polatałem dziś już tak konkretnie bokiem aż się ładnie niunia uśmiechnęła
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dziś pojechałem na wymianie opon na zimowe podnosi gość samochód i mówi "co to zaspa była? całe podwozie i nadkola w śniegu" a ja na to nie kolejka była do Ciebie to po świrowałem na parkingu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadza się czas założyć zimowe buty
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wczoraj pierwsze bączki dziś pierwsze boki test mojego quattro trwa w końcu śnieg czas założyć zimówki
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
chyba już znam przyczynę wczoraj zapaliła mi się żółta lampka "sensor"
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
rolki rolkami nie ma to jak test w terenie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
quattro zostało stworzone by jechać nie ważne jak przodem, bokiem
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dziś przez noc leciał marznący deszcz w końcu można było po świrować
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
KUPIŁEM a4 Zawsze należe do jakiegoś klubu w zależności co posiadam np: calibra club polska z1000 seat forum podkarpackie 2oo pozdrawiam
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
auto kupiłem 06.12.2013 i nie wiem na jakim oleju jeździło (wymiany na pewno były robione w ASO) ja zalałem castrol edge 5w30
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
kupiłem quattro 06.12.13 (na mikołaja ) ale jeszcze okazji do latania bokiem nie miałem zimówki jak przyjechały zapakowane tak leżą do tej pory ale za to sezon na moto trwa
-
Kawasaki Z1000 by mAti
jak najbardziej pośmigać można sezon jeszcze się nie skończył
-
Kawasaki Z1000 by mAti
Witam Coś z innej beczki moją pasją są nie tylko samochody ale także motocykle moto kupione od pierwszego właściciela w Polsce z przebiegiem 12800 km w maju 2012r a w 2009 roku robiłem sobie przy nim fotki nad Soliną i wtedy do ddziewczyny powiedziałem że muszę mieć takiego no i kupiłem dokładnie ten egzemplarz głównymi modami jak na razie były stelaż pod kufer centralny (na dalsze trasy) lusterka zenon w planach: -przelotowe kominy -pług -nadkole tył -podgrzewane manetki -sport. klamki -stalowy oplot linek hamulców -crash pady (może klatka) z wyposażenia godnego napisania to: 1L serce pod bakiem dla bardziej zainteresowanych krótka lektura Kawasaki Z1000: sympatyczny osiłek (test) lewa
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
piękna !!! sporo pracy
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
na razie nie mam kiedy tego zrobić po czyszczeniu odmy wyssaniu 400ml oliwy i zalani 200ml nowej (pozi. max ) nie zapala się żółta lampka min zbieg okoliczności czy coś pomogło?
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
możliwe że coś niechcący poruszyli!! będę za niedługo rozbierał przód w celu wyjęcia wiatraka (zablokowany) i wymiany chłodnicy klimy to zbadam ów czujnik oraz przewody przychodzące do niego
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
po wymianie zrobiłem jakieś niecałe 200km i zapaliła się kontrolka wyssałem jakieś 400ml oliwy aby ją obejrzeć ani śladu (nie czuć w nim) ON po czym dolałem czystego oleju do maxa jak na razie kontrolka od ponad 200km się nie zapaliła przypadek?
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
dzwoniłem do ASO po nr vin powiedział mi pracownik że jest taki jak ma być a więc poziom oliwy się zgadza