Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Someonik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Someonik

  1. fioletowym ? wyglada jak teletubis
  2. auto mam z niemiec przywiozlem w grudniu z nowym tüv a jak wiadomo niemiecki wazny 2 lata
  3. mam niemiecki tüv wazny jeszcze przez 1.5 roku
  4. czyli niema juz innych kosztow z przerejestrowaniem tylko te ktore wymienilem
  5. No Krystian zycie lepsze
  6. tak mam meldunek na niemcy no bo sie czepiaja. a chce przerejestrowac na de bo tu zostaje na stale. i dlatego pytam jakie koszty. wiem ze ubezpieczenie to ok 150 € na 3 miesiace i podatek od drog ok 350 € na rok i co do tego te tablice i tyle tablice to koszt ok 40 - 50 €
  7. wszedzie gdzie czytam to pisza lepiej kupic w niemczech a polskie sprzedac
  8. Orientuje sie ktos moze jakie koszta sa zwiazane z przerejestroiwaniem auta z polski na niemcy. Kupilem auto w niemczech pol roku temu i mam jeszcze aktualny niemiecki przeglad wazny poltora roku. Chodzi i o same koszty przerejestrowania bez ubezpieczenia i podatku od drog. I bez opinni lepiej sprzedac i kupic na niemieckich blachach
  9. poradzilem sobie. nie trzeba odblokowywac navi. wgralem gotowca na karte sd i dziala
  10. a jak go odblokowac
  11. Witam. Kupilem nawigacje lark 50.4 hd i sa tylko mapy polski. Chcialem wgrac mapy europy na karte sd i niewiem jak to zrobic . Z kad sciagnac plik. 1 plik pobralem z chomika i wywalilo error. Pomoze ktos ?
  12. no widzisz. stalo tam cos ciekawego ?
  13. MILPOL sie nazywa
  14. sprubuj na piastach. tam jest auto zlom jest tam pare furek
  15. no zastanawiam sie wlasnie
  16. mati widziec to ja tez widzialem. ale to okazja ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Alufelgi 18" 5x112 Audi R8 10,5J Nówki Krosno
  17. jak taka fela bedzie na b6 wygladac nie umiem znalezc wzor r8 10,5J ET50
  18. przy kazdym hamowaniu jest taki klang. i juz mam za soba ok 1500 km
  19. siema. czy tylne klocki sa dociskane przez blaszki ? zalozylem nowe i jak jestem w ruchu i hamuje to jest pojedynczy stuk
  20. jest ok
  21. nie.landshut. pod munchen
  22. w fabryce. pod bmw fotele
  23. proba juz byla. zostaje
  24. koledzy takie kolo wejdzie mi do a4 1x Kompletter Aluradsatz für einen Audi A8 4H Alufelgen 18" Zoll | eBay
  25. Someonik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany takie kolo mi wejdzie 1x Kompletter Aluradsatz für einen Audi A8 4H Alufelgen 18" Zoll | eBay

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.