Treść opublikowana przez Someonik
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
fioletowym ? wyglada jak teletubis
-
Przerejestrowanie z PL na DE
auto mam z niemiec przywiozlem w grudniu z nowym tüv a jak wiadomo niemiecki wazny 2 lata
-
Przerejestrowanie z PL na DE
mam niemiecki tüv wazny jeszcze przez 1.5 roku
-
Przerejestrowanie z PL na DE
czyli niema juz innych kosztow z przerejestrowaniem tylko te ktore wymienilem
-
Przerejestrowanie z PL na DE
No Krystian zycie lepsze
-
Przerejestrowanie z PL na DE
tak mam meldunek na niemcy no bo sie czepiaja. a chce przerejestrowac na de bo tu zostaje na stale. i dlatego pytam jakie koszty. wiem ze ubezpieczenie to ok 150 € na 3 miesiace i podatek od drog ok 350 € na rok i co do tego te tablice i tyle tablice to koszt ok 40 - 50 €
-
Przerejestrowanie z PL na DE
wszedzie gdzie czytam to pisza lepiej kupic w niemczech a polskie sprzedac
-
Przerejestrowanie z PL na DE
Orientuje sie ktos moze jakie koszta sa zwiazane z przerejestroiwaniem auta z polski na niemcy. Kupilem auto w niemczech pol roku temu i mam jeszcze aktualny niemiecki przeglad wazny poltora roku. Chodzi i o same koszty przerejestrowania bez ubezpieczenia i podatku od drog. I bez opinni lepiej sprzedac i kupic na niemieckich blachach
-
Mapy europa na Lark
poradzilem sobie. nie trzeba odblokowywac navi. wgralem gotowca na karte sd i dziala
-
Mapy europa na Lark
a jak go odblokowac
-
Mapy europa na Lark
Witam. Kupilem nawigacje lark 50.4 hd i sa tylko mapy polski. Chcialem wgrac mapy europy na karte sd i niewiem jak to zrobic . Z kad sciagnac plik. 1 plik pobralem z chomika i wywalilo error. Pomoze ktos ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no widzisz. stalo tam cos ciekawego ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
MILPOL sie nazywa
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
sprubuj na piastach. tam jest auto zlom jest tam pare furek
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no zastanawiam sie wlasnie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
mati widziec to ja tez widzialem. ale to okazja ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Alufelgi 18" 5x112 Audi R8 10,5J Nówki Krosno
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jak taka fela bedzie na b6 wygladac nie umiem znalezc wzor r8 10,5J ET50
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
przy kazdym hamowaniu jest taki klang. i juz mam za soba ok 1500 km
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
siema. czy tylne klocki sa dociskane przez blaszki ? zalozylem nowe i jak jestem w ruchu i hamuje to jest pojedynczy stuk
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jest ok
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
nie.landshut. pod munchen
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
w fabryce. pod bmw fotele
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
proba juz byla. zostaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koledzy takie kolo wejdzie mi do a4 1x Kompletter Aluradsatz für einen Audi A8 4H Alufelgen 18" Zoll | eBay
-
B6 DIVISION
pany takie kolo mi wejdzie 1x Kompletter Aluradsatz für einen Audi A8 4H Alufelgen 18" Zoll | eBay