Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ParasoleK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ParasoleK

  1. Tzn miały nie być ori audi,ale przy większych rozmiarach,przy naszych polskich drogach,lepiej żeby były ori hehe.Zastanawiałem się też nad felgami asa-bbs bo mają dosyć ciekawe wzory, i dobrze stoją cenowo,tylko nie wiem jak z trwałością tych felg.Myślę jeszcze nad firma axe cs lub ex15
  2. To niedobrze hehe moduły od tomnika trwalsze,tańsze,masz 2 lata gwarancji ,nie wywalają błędów, i nie grzeją się tak jak te z allegro
  3. 3 ori sztuki rs4 18 cali po 200zł?
  4. A to malowanie zawsze wchodzi w grę , ale jeśli nic nie ułamane,nic nie popękany,klejony to bardzo dobra cena
  5. Niekoniecznie muszą się świecić jak psu kulki na wiosnę ale żeby fajnie wyglądały Ten lakier hyper silver to taki standardowy co na większości alufelg występuje?Przesrane z tymi alumami.Cięzko jakiś ciekawy model dopasować a co dopiero jeszcze kolor do tego
  6. Nom zgadza się A zderzak kupiłeś nic nie naprawiany itd? Cięzko znaleźć coś sensownego ponizej 500 zł i to niekoniecznie pod xenony
  7. Fajne ale cena fiu fiu hehe ori RS4 za to są Te 2 axe fajnie siedzą ahhh muszę je rozważyć ;
  8. ParasoleK odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Piękny kolor Wypas też niczego sobie
  9. No to grubo Ja się zastanawiam nad axe : http://allegro.pl/axe-ex15-18-8j-9j-5x112-juz-dostepne-i4911413790.htmlPodobne do tych japanów. Te również odwalają robote : http://allegro.pl/felgi-axe-cs-19-8-5-9-5-5x112-i4926035044.html
  10. Gdzie wy śmigacie hehe Często mijam A4 ale na klubowych blachach 1 na 1000
  11. Ułaaaa mój typ hehe podobne trochę do axe jaka cena tych japanów ?
  12. Na grill ile chcesz przeznaczyć?Widziałem niedawno za 600 zł ale piękny był Taniej też już można dostać chyba ale tamten był idealny
  13. Tak jak myślalem To faktycznie nie dużo.Na forum wyłapałeś czy allegro ?
  14. Jakie masz na oku pochwal się
  15. Kiedyś gdzieś czytałem na ten temat , o ile dobrze pamiętam to te same..Za ile udało ci się kupić?:)Pod xenon czy tylko pdc?:)Też mi się marzy ten modzik ale wcześniej są ważniejsze rzeczy do zrobienia
  16. Wydaje mi się że pod b7 z elementami chromu fajnie siądą takie fele Tylko że do czarnej budy najlepiej kolor jasny inne jakoś odpadają.Czarne alumy się zlewają,grafit to juz w ogóle
  17. No faktycznie troszkę zabawy z tym jest Ale nie robiłbym tego sam tylko zleciłbym komuś coś takiego.Chciałem się zorientować czy warto je kupić lub być może poszukać tańszych ori za 1.3k i poddać je zabiegom z np 300-500 zł.Do czarnej budy,dlatego własnie polerka by mi pasowała jak z tej aukcji bo jest mega efekt na czarnym samochodzie + jeszcze chromy wokół szyb Tutaj alumy identycznie spolerowane jak te z aukcji.Dla mnie kosmos :
  18. Ja płaciłem 980 zł Pzu + mini casco.60% zniżek.Samochód wyceniony na 28k w razie kradzieży.Ac obejmuje także gradobicia,zalanie,samozapłon,zwierzyna na drodze,akty wandalizmu.Laweta do 150km free + zapewnienie transportu dla wszystkich pasażerów.Dodatkowo NW.Najlepsza oferta jaką znalazłem.
  19. Nawet nie musi to być polerka wibracyjna Byle by wypolerować dobrze
  20. No własnie pisałem odnośnie tych pierwszych do właściciela i powiedział że przy odbiorze osobistym 2.200 Felgi nie spawane.A znalazłem też jeszcze tańsze ori 18 : http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s-line-18-5x112-ori-CID5-ID8s3AZ.html#7fde2b13ed To nie musi być koniecznie taka polerka jak te z aukcji Byleby to było dobrze zrobione i był podobny efekt Ile kosztuje tak standardowo przemalowanie felg + polerka ?
  21. No własnie nic mi się nie widzi Jedynie z RS ale cena 19 to kosmos Jeśli ori to pozostają chyba ori s-line w 18.
  22. Mam pytanko otóż wpadły mi w oko polerowane felgi 18 cali ori s-line z poniższej aukcji : http://allegro.pl/show_item.php?item=5014690937 Cena za alumki przy odbiorze osobistym 2200 zł. Czy cena jest ok za aluski czy może lepiej kupić taniej np takie : http://allegro.pl/oryginale-felgi-s-line-audi-a4-a6-8x18-5x112-4e0-i5005837856.html Przemalować , i wypolerować i być może wyjdzie to taniej?Jestem zielony w takich tematach dlatego pytam osób doświadczonych Chodzi o to czy znaleźć ori za te przykładowo 1.4k ,proste,niespawane i ogarnąć samemu to , czy warto zainteresować się powyższmi felgami? Szukałem w rozmiarze 19 ale podobno nie wychodziły :/ Inne ori jakoś do mnie nie przemawiają, a nie chcę kupować replik czy też chińszczyzny Dzięki za wskazówki
  23. Znaleźć 19,ori, w ciekawym wzorze jest niemożliwe :/
  24. Dzięki kolego widzę że ogarniasz temat Wychodziły te ori felgi w rozmiarze 19 ? Bo nie mogę nigdzie dołapać.18 jest sporo ale 19 nie spotkałem,chyba że towar tak deficytowy :
  25. To nie są żarówki to są porządnie wykonane moduły ledowe , nie jakaś partacka robota.Bardzo dużo chłopaków na tym śmiga, ja wczoraj też zamontowałem.Raczej nie spotkałem się żeby ktoś narzekał.Plasticzki się nie topią od tego,nie wywala błędu jak te z allegro.Dodatkowo dostajesz 2 lata gwarancji. A efekt pierwsza klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.