Treść opublikowana przez strzala_123
-
wiązka elektryczna do wtrysków
ADP - poj. 1.6 rocznik 1997. jeszcze jeden dylemat jakie kolory kabli dochodzą do poszczególnych wtrysków (tak jak na foto) A są takie pary: WTRYSK 1 czarno-zielony i żółto-zielony WTRYSK 2 brązowo-niebieski i żółto-zielony WTRYSK 3 brązowo-zielony i żółto-zielony WTRYSK 4 czarno-fioletowy i żółto-zielony Wydaje mi się że w takiej kolejności powinno być, ale czy może ktoś to potwierdzić?
-
wiązka elektryczna do wtrysków
Pytanie do fachowca/elektryka samochodowego. W mojej poczciwej B5 był gdzieś wyciek benzyny i doszło do podpalenia silnika jak na foto, przy czym częściowo uległo spaleniu część kabli i orurowania plastikowo-gumowego. Spaliła się część wiązki do wtryskiwaczy, reszta tej wiązki do komputera jest cała. Znalazłem na szrocie i mam te wtyczki lecz cztery kable w wiązce są tego samego koloru (żółto-zielone) i cztery inne. Czy obojętnie który do którego bo chce to polutować by nie rozbebeszać tej wiązki. Proszę również podpowiedzieć co z przewodem masowym przykręconym do silnika, w środku miedź i jakiś oplot dookoła, który jest przerwany czy moge tak zostawić poprostu go izolując czy trzeba wymienić?
-
prośba o identyfikację sprężarki [FOTO]
właśnie DENSO lub ZEXEL obstawiałem obserwując akucie internetowe porównując z wyglądem, ale potrzebuje wiedzieć na 100% jaką kupić. A gdzie ten numer będzie dokładnie na sprężarce? trzeba ją wyjąć by dokładnie to ocenić?
-
prośba o identyfikację sprężarki [FOTO]
Witam, zatarła mi się sprężarka od klimy. Audi A4 B5 1.6 ADP rocznik 1997. Ktoś rozpozna jaki typ mam kupić by pasowała? Zdjęcia tak jak poniżej na fotkach. Potrzebuję na szybko taką zdobyć może ma ktoś w swoich zasobach do odsprzedania
-
pęknięty pasek klinowy napędzający wentyaltor na chłodnicy
Hejka, jak w temacie pękł mi wczoraj pasek klinowy od wentylatora na chłodnicy. Jaki polecacie kupić i czy trudna jest wymiana takiego paska? trzeba coś demontować?
-
tylna klapa - folia pod antene CB
nie jest jedno i o takie mi nie chodzi, klapa już jest piorysowana dlatego teraz chcę ją okleić żeby ładniej wyglądała i dalej się nie rysowała
-
tylna klapa - folia pod antene CB
miałem taką naklejke nie dopisałem, nie zdała egzaminu itak się porysowała klapa, chciałbym coś grubszego tzn żeby była bardziej wytrzymała
-
tylna klapa - folia pod antene CB
Witam, uff dawno mnie tu nie było Od jakiegoś czasu używam anteny magnesowej do CB i mocuje ją na tylnej klapie, i przez to bardzo się porysowała. Niby używałem tych podkładek pod antenę ale i tak bardzo się porysowała. Nasunął mi się taki pomysł bu to miejce teraz bardzo brzydko wygląda. Kolor autaka to jasny brąż - tzw capucino . Myślę o folii carbon by okleić całą połowe klapy tak jak zaznaczyłem na foto, ewentualnie cała - proszę o sugestię i dobór odpowiedniej folii by wytrzymała takie operacje z podstawkami magnesowymi
-
Strefa Śmiechu
<br /><br />
-
Strefa Śmiechu
jak by nie wkleił ale ładnie
-
Strefa Śmiechu
ładna świnka ta wyżej to ja może coś upiększę czymś bardziej miłym dla oka
-
Strefa Śmiechu
dla mnie lipa i to straszna
-
Pisk podczas otwierania szyb
Witam, tak jak w temacie podczas zsuwania szyb elektrycznych trochę mi popiskuje co jest bardzo denerwujące. Macie pomysł jak temu zapobiec? Pozdrawiam Paweł vel Strzała PS Jeśli temat w złym miejscu proszę modów o nie kasowanie a przesunięcie. Pozdrawiam
-
Brzęczyk - sygnalizator nie wyłączonych świateł
znaczy się mi kontrolka żółta świeci ale nie wiem czy brzęczy bo to chyba tylko za pierwszym razem jak zapala się czy cały czas powinna brzęczeć gdy przekręcamy kluczyk w stacyjce
-
Brzęczyk - sygnalizator nie wyłączonych świateł
i wystarczy tylko wlutować? jakieś uwagi do tej operacji zanim się za to zabiorę żebym potem nie miał niespodzianek przykrych
-
Brzęczyk - sygnalizator nie wyłączonych świateł
w klamce? to zawsze brzęczało jak zostawiłem światła włączone i wyciągałem kluczyk ze stacyjki to zawsze dawał mi odpowiedni sygnał a teraz niestety tego nie mam
-
Brzęczyk - sygnalizator nie wyłączonych świateł
Witam - jak w temacie chodzi mi o sygnalizator nie wyłączonych świateł - jeszcze do zeszłego tygodnia działał a teraz szlak go trafił, i już dwa razy miałem przykrą niespodziankę rano że musiałem aku ładować na szybko - gdzie szukać przyczyny? Szukałem na forum ale nic nie znalazłem. Pozdrawiam Strzała
-
Strefa Śmiechu
no coment..... hahaha
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/38306/ptaszysko_jara_gibona/
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kvR3dZsDoYk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
kogo pytasz? jeśli mnie to w tecj chwili są ori lemfordera z 2001 roku bo jeszcze jest wybita data
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
w tym tygodniu zostawiam auto u mechaniora będzie zakładał mi całe zawieszenie przednie - 8 sztuk wachaczy, koncówki drążka i stabilizatory - za calosc powiedział mi 300zł i zastan awiam sie czy to dobra cena czy nie, czy moze szukac innego gościa
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no rzeczywiście nazwa niezła ważne że trzyma i na takich kółeczkach aż dziwne
-
Jaka żarówka do licznika Air Bag
te co pokazałeś to są w innych ramkach znalazłem jedną ta powinna być dobra http://allegro.pl/zarowka-led-z-cokolem-t5-r5-zegary-audi-a4-dl-i2168629647.html
-
Jaka żarówka do licznika Air Bag
właśnie o to chodzło - dziękuję za szybką odpowiedź właśnie potrzebuje z tą oprawką i nie mogę dostać nigdzie