Treść opublikowana przez strzala_123
-
[ALL B5] Porysowane szyby
nie musze tego teraz robić, mogę poczekać do wiosny ważne żeby dało jakiś efekt, bo szyba czołowa w tym momencie wygląda jak popękana i z tym mogą być problemy z panami w niebieskich mundurkach im sie nie przetłumaczy że to rysy
-
[ALL B5] Porysowane szyby
jak wyżej w temacie porysowałem w mróz szyby myły zamarznięte, mam taki skrobak i zsuneła sie guma z niego i tarłem metalem o szybe i teraz jest jak widać poniżej na fotkach i teraz pytanie jak je usunąć i czy wogóle się da? słyszałem że tak, czy są jakies domowe sposoby na to?
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia przegubów półosi wewnętrznych ?
dzieki kolego za odpowiedź po 11 miesiącach założylem w styczniu jezeli dobrze pamietam Spidana i do tej pory mam spokójv
-
Strefa Śmiechu
oto co zastałem rano POLSKA ZŁOTA JESIEŃ :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,114179,sortuj,sm,st,86928,pozycja,6,Kot%2C_kt%C3%B3ry_nie_lubi_rano_wstawa%C4%87
-
Strefa Śmiechu
http://x-rus.com/download/flesh/254coun.swf do nauki obsługi myszki UWAGA +18[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 23:13_________________________________________________i już coś normalnego stara ruska giera hehe http://x-rus.com/download/flesh/297coun.swf
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wczoraj byłem na przeglądzie małym, ot tak dla świętego spokoju, wszystko idealnie zero luzów, a przelatałem juz 12tyś na MS, myśle że jeszcze te 18tyś do 30tyś polatam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no żeby z tymi wachaczami też nie było coś nie tak jak z tym drążkiem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
też już kiedyś pytałem o te wachacze, nikt nic nie podpowiedział, w zaprzyjaźnionym sklepie też mi je polecali, kosztował komplet coś ok 800 - 900 zł, ale i tak wybrałem MS
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
tak kolego, przy zamówieniu gość pytał czy są poduchy w siedzeniach, i wycioł odpowiednio że wszystko jest okey
-
Ile pali Wam gazu?
normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr luzik... mi tyle też spalał... ile?
-
Ile pali Wam gazu?
normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
co wy za wynalazki wypisujecie, podejrzewam że i tak wszystko jest Made in małe żółte rączki, tylko różnią tym że kto inny je pakuje i wsadza w swoje pudła, jak kupować i ma się pieniążki to wybrać Lemforder czy TRW, jak się chce iść na taniochę to wybrać trochę sprawdzone przez nas Master Sport, ja wrzuciłem na wiosna, zrobiłem z 15 tyś km na nich i narazie odpukać cisza jest, aby tak dalej
-
Strefa Śmiechu
no już trzeci raz ten jump pokazujecie
-
Strefa Śmiechu
coś tu nudnawo się zrobiło ostatnimi czasy 1. Przychodzi baba do lekarza z grabiami w d*pie, a lekarz: -Ale pani zgrabna. 2. 8 marca, pracownik zanosi do swojego szefa kwiatek. - To dla pana, panie kierowniku... - Ale coś Ci się chyba pomyliło, bo dzisiaj 8 marca - dzień kobiet! - No bo z pana taka kur...wa... 3. Przychodzi facet do lekarza i mowi : -Boli mnie **** - na co lekarz : - Jak pan mowi?! - Niee , jak rucham
-
[B5 ADP] Pojedyncze puknięcie prawego koła przy skręcaniu
ja też mam ten sam problem, podpinam się pod temat, może komuś się uda ustalić co i jak, nadmienie że 10 tyś km temu zmienialem przednie wachacze
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
zawsze można zgonić na złą eksploatacje, stan polskich dróg, rozpatrzenie takiej reklamacji pewnie trochę trwa, nawet jeżeli oddasz to autko będzie musiało czekać niesprawne na decyzje, która najprawdopodobniej bezie negatywna
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a czy to ważne ile? skoro żaden reklamacji nie uznaje
-
[ALL B5] Podłączenie diód do zderzaka
poważnie nie można ich używać jako światła dzienne?
-
[ALL B5] Podłączenie diód do zderzaka
witam, chce podłączyć diody w zderzakach, i mam pytanie jak wepnę się w kable od postojówek to czy będą mi też te diody świecić na normalnych światłach oraz na długich? czy jakoś inaczej muszę nową instalacje poprowadzić z włącznikiem? zaznaczam że żadnych oporników wstawiać nie muszę bo nie mam FISa i nie będzie zgłaszał przepalonej żarówy
-
Strefa Śmiechu
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2009/07/w-rodzinie---telefonia-komorkowa-rydzyka-zyska-nasladowcow.aspx
-
Strefa Śmiechu
było już nie raz z Remi Kangooro wymiata, tu są wszystkie wyczyny --------> http://www.nimportequi.com/videos.php
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/202830/test-na-prawo-jazdy
-
Wakacje na mazurach - Ruciane Nida - Mikołajki i okolice
no jutro startuje, teraz patrze na mape i jak jechać. Startuje z Wawy. AutoMapa 5.5.3 pokazałaa mi tak mniej więcej przez takie miejscowości: Warszawa Serock Półtusk Różan Ostrołęka Kadzidło Myszyniec Ruciane - Nida może być? czy jakieś sugestie, korki, remonty dróg? Na bieżąco będe na CB ale pytam jeszcze tu
-
Strefa Śmiechu
skąd się biorą dzieci http://www.joemonster.org/filmy/17253/Skad_sie_biora_dzieci_