Treść opublikowana przez strzala_123
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
witam kupilem wczoraj pokrowce dedykowane do mojej "a czworeczki" wygladaja calkiem nieźle, teraz tylko odpowiednio je zamontowac i bedzie ok. ale tu mam pytanie zeby to ladnie wygladalo trzeba pokrowiec wsunąc pod te plastiki co są z boku foteli, zdejmowal to ktoś? i czy nie ma problemu? z góry dzieki za informacje. Po skonczonej pracy zamieszcze fotki z nowymi pokrowcami. pozdrawiam
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
jak sprawdzic jakie ma sie zarówki H4 czy H7??
-
[ALL B5] Trzaskanie drzwiami
jutro działam, napisze czy pomogło po regulacji, pozdrawiam miłego dnia
-
[ALL B5] Trzaskanie drzwiami
ja tez sie podpinam po temat tez muszę mocniej trzapnać żeby zamknąć, ale u mnie to tak jakby opadły na zawiasach, a teraz pytanie jak je podciągnąć do góry?
-
[ALL B5] Rurki od klimatyzacji
ta dolna rurka łączy kompresor z chlodnicą, mialem ją uszkodzona ciezko ja dostac, kupilem na szrocie dospawali i dziala jak nowa koszt naprawy wraz z uzupełnieniem i serwisem 300 zł w Konskich, polecam
-
Gdzie szybę przednią w mazowieckim wymienić
jak w okolicach Radomia to na ul Warszawskiej kolo ronda są dobrzy fachowcy i nie drodzy
-
[B6 ALL] Demontaż i czyszczenie podsufitki - sedan
a gdzie ten preparat kupic?
-
[B5 ADP]pilot do centralnego
wlasnie chodzi mi o nową obódowe gdzie moge taka dostac szuklem na allegro i nic podobnego nie znalazłem
-
[B5 ADP] Rurka zamiast złącza elastycznego
w piatek uszkodzilo sie złącze elastyczne a na weekend chcialem miec normalne autko a nie traktorek decayed pojechalem do spawacza i wstawil mi to miejsce rurke zwyczajna bo nie moglem juz dostac plecionki, teraz chodzi czysciutko i ladny głosik, jak mowicie moge tak jezdzic jak juz tak mam zrobione czy nie bardzo, moze sie cos uszkdzić?
-
[B5 ADP]pilot do centralnego
Panowie wypadla mi gumka z pilota i chcialem nowa obudowe kupic nie wiecie czy i gdzie mozna takową dostac http://img504.imageshack.us/my.php?image=zdjcie003ln5.jpg dzieki
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
a mi w piatek uszkodzilo sie to złącze i na weekend chcialem miec normalne autko a nie traktorek pojechalem do spawacze i wstawil mi to miejsce rurke zwyczajna bo nie moglem juz dostac plecionki, teraz chodzi czysciutko i ladny głosik, jak mowicie moge tak jezdzic jak juz tak mam zrobione czy nie bardzo, moze sie cos uszkdzić?
-
Wybór CB radia :)
Witam Panowie w takim razie zdecyduje sie na taki zestawik http://www.allegro.pl/item365236536_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_hustler_zapalniczka.html do mojej aczwóreczki, oczywiście radyjko chce chce wrzucić do półeczki pod kierownicą, i zastanawiam sie czy spokojnie wystarczy 4,5 metra przewodu antenowego żeby go ladnie wyprowadzić na dach i którędy puścić kabelek
-
Wybór CB radia :)
mam pytanie planuje kupić radyjko CB i zastanawiam sie czy mieści sie ono w ten schowek pod kierownicą w a4? z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 14:41 _________________________________________________sorry nie dodałem jakie Uniden 520 XL
-
[B5 ADP] Problem z wyjęciem czujnika ABS
już zrobione zdjąłem przegub i wbiłem do środka, obczyscilem pilnikiem i abeesik ładnie pięknie działa, dzięki za pomoc panowie
-
[B5 ADP] Problem z wyjęciem czujnika ABS
:mysli:no to sie dziś pobawię z tym zobaczymy co wyjdzie[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 12:36 _________________________________________________i lipa nie idzie a jakbym wzioł wiertare i wiercił to bym nie uszkodził tam czegoś? bo juz sam nie wiem
-
[B5 ADP] Problem z wyjęciem czujnika ABS
A jak będę tam dłubał to nic nie uszkodzę? ta tulejka co w nią wchodzi czujnik może być porysowana śrubokrętem?
-
[B5 ADP] Problem z wyjęciem czujnika ABS
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od niedawna posiadam a4, świeci mi sie ABS kontrolka uszkodzony przedni lewy czujnik, przy próbie wymontowania go cześć zewnętrzna sie urwała został środek i teraz mam problem z wyjęciem go. Z góry dziękuję za jakakolwiek pomoc. Pozdrowienia z Opoczna.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od niedawna jestem posiadaczem a4 i chciałem sie przywitać i pozdrowić wszystkich!!!