Treść opublikowana przez strzala_123
-
Strefa Śmiechu
Jaka jest różnica między punktem G a pubem? - Wielu facetów wie jak znaleźć pub. Leży pijak pod ławką podchodzi do niego policjant i pyta -To jest hotel czy co? -A co ja infomacja jestem??
-
Strefa Śmiechu
zagadka Jaki Polak jeździ z dwoma zimnymi łokciami? Kubica
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
ja jeżdze na gazie i własnie tak miałem jak napisałrm wyżej hmmmm chyba że to nie odcięcie tylko poprostu za duża dawka gazu i przerywa wtedy
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
ja nie zauważyłem przy ilu ale też chyba mam bo kilka razy zdarzyło sie że na bardzo wysokich obrotach zaczoł przerywać, nie znam sie na tym ale to chyba jest odcięcie
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,893410,18 http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,893414,16 http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/galeria/zdjecie,895117,1 nie wiem czy sie smiac czy płakać
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
no i co z ty spocikiem dziewczęta i chlopaki - organizujemy cos
-
[ALL B5] Moja audisia :))
fajna audiczka, udanych modyfikacji pozdrawiam a tak wogole hiena zakupiles tą skóre na kiere?
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
dokladnie kolega ma racje kazdy ma swoj gust, a czerwone sa dlatego zeby komponowaly sie z reszta czyli na czerwono. :>
-
[1.6 ADP 1996r] moje pierwsze audi A4
listwy naklejane z grila szybko zdejm i bedzie lux, ładne tylne lampy, pasuja do kolorku silniczek taki jak u mnie pozdrawiam
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
Jesli to jest taśmowy szajs ...to poproś kolegę Frania o fotki jego " uszczelek" ..ładnie sie zdezelowały ..i nadają sie tylko do odklejenia [br]Dopisany: Październik 27, 2008, 01:02:39 _________________________________________________ To nie lepiej białe ? nie bo lubie czerwony kolorek
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
A to prawdziwa skóra czy coś sztucznego jeśli możesz podaj linka do tego sprzedawcy. Pytam ponieważ widziałem kiedyś coś takiego u kumpla i raczej było to skóro podobne niż skóra. tu masz link do gościa od którego wziołem i to jest prawdziwa skórka http://allegro.pl/item464981736_pokrowiec_na_kierownice_ze_skory_wysoka_jakosc.html bardzo śmieszne, włączam to jak potrzebuje coś znaleźć w aucie w nocy
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
kupilem na allegro skórke w jednym kawałku za 30 pare złotówek, posadziłem mame za kierą z igiełką i zrobiła kawał dobrej roboty, nawet nieźle wygląda
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
kapsle zdejme ale dopiero na wiosne a jest tu ktos na forum z takim kolorkiem audiczki?? bardzo mnie ciekawi bo jeszcze nie widzialem takiego na innym aucie, ciekawe ile takiego kolorku wyszło?
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
Witam jestem juz troszke na tym forum ale dopiero dzias postanowiłem zaprezentować moje cztery kółeczka. Autko posiada w standardzie: 4 x AirBag Elektryczne szybki - przód Elektryczne lusterka Klimatronic Wykończenie karbon Dołożyłem do wnętrza: Zmieniłem licznik na 6 zegarów Założyłem obwódki chromowe na zegary obszyłem kiere skórką zmieniłem wytarty mieszek zmiany biegów podświetlanie nóg kierowcy i pasarzera oczywiście na czerwono radyjko mp3 + USB Pionier DEH-5000 + pilot na kierownicy (radyjko całe podświetlanie oczywiscie współgra kolor red :>) radyjko CB Uniden 510 PRO XL + Hustler 100 pokrowce szyte na miare + maty na przednie siedzenia (wiem że wiekszosc bedzie to krytykowac ale nie dawalem rady z jasna tapicera ciagle plamy) temperatura w liczniku Zewnątrz: narazie jeszcze kapsle beda fajne aluski 17"steczki listwy chrom obwodki szybek czarne szybki tył koncówka sportowa tłumnika przyciemniane boczne kierunki w błotniku żarówki Philipsami Blue Vision i oczywiście zdiolem znaczek 1.6 W planach: 17" aluski czarno srebrne podłokietnik Poniżej zaprezentuje pare fotek mojej audiczki. A wogóle jestem ciekaw czy dużo jest takich kolorków audi bo przyznam sie ze tylko moja widzialem o takim kolorze i nie wiem nawet co to za kolor, jasny brązowy? kawa z mlekiem? szczególnie gdy sie sciemnia trudno poznac co to za kolor. Zegary Radyjko pilot i skorka na kierownicy Wnętrze I wygląd z zewnątrz: Piszcie i krytykujcie :gwizdanie: for ever
-
[ALL B5] spojler do a4
no to chyba sobie dam spokój z tym :kox:vdo niektorych aut pasuje, do a4 byc moze i nie, nie ma co zasmiecac niuni gratami zbednymi
-
[ALL B5] spojler do a4
Witam co myslicie o takim spojlerze, pasuje do a4 http://www.moto.allegro.pl/item457223110_audi_a4_spoiler_na_klape_okazja.html
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew:
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
mysle ze pierwszego listopada bedzie lipnie, kazdy bedzie gdzies na grobach to nie dzien na takie spciki
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/21376/wariat_za_kierownica_tir_a_szok/ masakra - debilizm nic wiecej
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
dobry pomysl z Piorkowem, tam bylo by nas wiecej
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja jestem z Opoczna wiec tez z checia zajrze dajcie tylko znac kiedy , pozdrawiam
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
profesionalna wypowiedz Yelo musze sprobowac twoich rad ale cóż jednak wole spalic te 3 literki wiecej a miec lepsza frajde z jazdy
-
Strefa Śmiechu
Polak,Rusek i Niemiec przyjechali do Czeczeni i widza żebraka pod kościołem który smaruje se kanapke gównem podchodzi doniego rusek ipyta -Co bieda? żebrak -no. rusek dał mu tam pare koron podchodzi niemiec -Co bieda? -no. dał mu tam pare euro żebrak ucieszony z tego że teraz polak mu coś da. polak pyta -Co bieda? -no. -to na c**j tak grubo smarujesz
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
moja Niunia tez pozera duzo po miescie potrafi spalic nawet do 14 l gazu, za to w trasie jadac spokojnie do 120km/h wychodzi 8,5 litra. No coz maly silniczek auto gabarytowo duże robi swoje
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
ja kupilem od gościa -------> http://otopokrowce.com.pl/ zaplacilem 200zl wygladaja na przyzwoite, jeszcze nie zalozylem, po montazu zrobie foty i pokaze, ja tez jestem za tym ze nie powinno byc pokrowcow ale niestety mam jasna tapicerke i nawet rozlanie wody czystej powoduje plamy co mnie doprowadzalo juz do szalu zobaczymu moze bedzie lepiej [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 11:19_________________________________________________Porobilem zdjecia foteli juz w pokrowcach, rewelacji nie ma, ale ocencie sami, sprobuje je jeszcze ponaciagac lepiej z przodu moze bedzie lepiej, tyl wyszedl zdecydowanie lepiej niz przod