Treść opublikowana przez strzala_123
-
Strefa Śmiechu
zaje...bisty tor rajdowy :kox: :kox: http://www.smog.pl/wideo/24319/najgorszy_tor_rajdowy_szok/ :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
wlasnie tez tak pomyslałem, ale ja mam zwykłą instalacje, zrobione jest juz na niej 80tyś km ido tej pory żadnego problemu
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
ale jakie wtryskiwacze? co one maja wspolnego z gazem?
-
[ALL B5] Gaśnie przy odpalaniu jak postoi
sprawdze czy u mnie pomorze bo mam ten sam problem
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
ja zauważyłem dzis jeszce ze jak mi nie chce przełączyc sam przekraczajac 2tys obrotó tzn w chwili przelaczenia silnik chamuje tak jak by nie bylo gazu, jadac dalej zmieniam na benzyne, po przejechaniu paruset metrów przelanczam znowu i sytuacja sie powtarza, dopiero gdy zgasze silnik i przegazuje z powodzeniem przechodzi na LPG. Dzis zakupiłem zestaw naprawczy do reduktora na allegro: http://allegro.pl/item554638396_tomasetto_komp_naprawczy_3_membrany_at_at07.html mam nadzieje ze to pomorze, gdzies wyczytalem ze to wina reduktora
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
a do 1,6 ADP z instalacją gazową jakie świeczki??
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
vario-tech a czym masz tu zrobione lampki??
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
dziękować jutro sprawdze
-
[B5 ANB] Problemy z gazem podczas mrozu
a samemu to można gdzieś kupić i zamontowac?
-
Skutki tankowania gazu o złej jakości
mam podobny problem, jak tankowałem na orlenie było OK, ostatnimi czasy tankowałem w takiej małej budzie po 1,62 i wyszło na swoje ;(
-
[ALL B5] Problem z przełączeniem z benzyny na gaz
mam podobnie od soboty, musze dobrze rozgrzac silnik żeby chodził an gazie (mam zwykłą instalacje) podjechałem do warsztatu dzis i gość mi powiedział że tej zimy to jest normalne z większoascia aut sie tak dzieje, powiedzial ze trzeba wyczyścic parownik - membrane ze tam zebral sie syf, cala operacja wraz z regulacja gazu kosztuje 80 zł, może ma ktoś instrukcje jak to zrobić domowym sposobem
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
a jak mam to spradzić?
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
to nie jest czujnik od temperatury klimy, bo przy niskkiej temp. nie moglem zalaczyc i tak klimy, bo jak by byla rozpieta to nawet przy -20 by dzialala
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
to teraz musimy ustalić co i jak żeby zadziałało, bo napewno by się przydało takie cosik
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
ja właśnie myśle sobie przednie lampki okleić, którą folie proponujecie
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
dokładie ta wtyczka, którą pokazaliście na fotce, pytanie teraz dlaczego temperatury nie pokazuje, może jakiś bezpiecznik albo cuś takiego
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
wpiołem wtyczke i narazie nie zauwazylem nic, a temeratura żadna mi sie nie wyświetlala nigdy i nie wyświetla
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
jka zrobisz to pokaż foty
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
a jeśli chodzi o jakie kolory kabelków dochodza do wtyczki to bialo-brazowy i żółto-brazowy
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
hmmm nigdy mi nie pokazywał temperatury, a gdzie wyswietla??? powiem jeszcze ze nie zaóważylem żeby cos nie dzialao, zaraz podlacze zobacze co sie stanie
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=QEo7DFKbaaM
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
wiem ze powinna byc wpieta, ale moze celowo ktos ja rozpioł
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka (zdjęcie)
Witam zaowazylem ze przy zbiorniczku od spryskiwaczy mam rozpieta wtyczke, wie ktos od czego ona jest??
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:49_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/pomylil-auta-jezdzil-kilka-dni,1262172 pomylił auta
-
Strefa Śmiechu
:embarrassed: :embarrassed: