Treść opublikowana przez strzala_123
-
[ALL B5] Problem z odpalaniem na benzynie - woda w zbiorniku
Witam miałem problem z odpalaniem na benzynie, cięzko palił a jak juz odpalił nie wchodził na obroty, zastanawiałem sie co jest (a działo sie to w poniedzialek i wtorek - znaczny spadek temperatur na dworze) sprawdzalem kable swiece wszystko ok, ktoś mi podpowiedzial ze może woda sie w zbiorniku skroplila do benzyny a wiadomo jesli ma sie LPG to jej duzo sie nie ma i poprostu benzynka byla kiepska, wlalem 15 literków 98 i dolalem taki specyfik kupiony na Orlenie za 15 zł ktróry uswa wode z benzyny i pomogło, pali z dotyku
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po pifku %%%%%%%%%% <wesoły>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a w opocznie słonko świeci.....................
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
..ja mógłbym być
-
[ALL B5] Co to jest na zdjęciu ?
jutro zrobie zdjecie z drugiej strony moze lepiej bedzie widac[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:47_________________________________________________fotka z drugiej strony badanej rzeczy (znaleziska) nie wiem czy dobrze widac cyferki bo tam jest coś takiego: OOOO Germany SFG 4AO857768 >POM< ........... może to coś pomorze
-
Strefa Śmiechu
:> jakie pojemne są i wygodne nasze furki nawet spokojnie wyspać się można
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
... no za mało nas tu jest, ale można by pomyslec o jakims spociku
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
.... to zróbmy w opocznie
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja też z opoczna chetnie dojade
-
Strefa Śmiechu
http://www.axejet.pl/?id=184170 :> :> :> :>
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
a jak bym pomalowal odblysniki w zwykłych lamach i zarzucił takie kierunki wygladalo by fajnie?? bo juz nie wiem co robic? a na soczewy szkoda i troszke kaski... tu jest link do tych kierunkow http://www.moto.allegro.pl/item475876448_audi_a4_1994_1999_migacze_przednie_clear_black.html
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
chłopaki wybaczcie ale troche niekumaty jestem w tych sprawach te odbłyśniki można malować tylko w lampach z soczewkami??? W zwykłych by to wyglądało w miarę??
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
znaczy sie w jaki sposob sie to robi chodzi o malowanie odblysników - od srodka?
-
[ALL B5] Co to jest na zdjęciu ?
Witam znalazlem pod siedzeniem w auie taki mały plasticzek z logo audi co to jest? na zdjeciu nizej jest to znalezisko
-
[ALL B5] Moja audisia :))
no fele takie spoko ale troche drogie daj foty kiery jak wyszla
-
[ALL B5] spojler do a4
do 80 moze jeszcze pasować, ale rzeczywiscie do a4 nie ma co psuc kufer jest ok
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
To nawet nie leżało koło carbonu ja nie mówie że to leżało - ja mówie że prawdziwy karbon jest ok a nie jakas śmieszna imitacja drewna
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
jak dla mnie brzydota..... carbon tak :th:
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
jak by ktoś chciał z łódzkiego a dokładnie z tomaszowa to dam info na priv, dobra robota za niewielka kase
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
ja też bym sobie tylnie delikatnie przyciemnił nie wiecie gdzie w łódzkim takie rzeczy robią?
-
Skradzione " RS4 sedan" w Londynie
ale debilizm....
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
z pierwszego linku są fajne jak bym zmienial to by je zalozyl
-
[ALL B5] spojler do a4
każdy ma swoje zdanie to jest normalne, juz mi przeszlo z tym spojlerem jak zobaczylem na żywca to masakra
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja bym sie pisal, dajcie znac jak cos jeszcze
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
witam, ja wczoraj sprawdzalem, mam zwykła instalacje gazową i odcina mi przy 6 tyś, zaś na benzynce do 7 tyś. doszło dalej nie kreciłem