Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

strzala_123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez strzala_123

  1. super daszek dla kocura [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 11:32_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=1x-T7wDnOkE&feature=rec-HM-fresh+div
  2. instalowałeś Garmina?? działa dobrze?
  3. jeszcze jedno jako wtyczki do wyświetlacza użyłem zworek z PC tzn tych kabelków do podłonczenia Power Switch czy HDD Led pasują idealnie widać zresztą na poniższym zdiątku: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 10:39_________________________________________________i robota wykonana świeci na czerwono, aż za bardzo,najjaśniej ze wszystkich elementów na liczniku świeci właśnie termometr, mógłby troszkę być jaśniejszy. Teraz by się przydało jeszcze ten wyżej wyświetlacz jeszcze jakoś wykorzystać :kox:
  4. wrzucił ktoś na tą nokie jakies inne mapy niż nokia ma zainstalowaną fabrycznie? ja próbowałem TomToma ale mi nie wchodzi, nie wiedziec czemu
  5. http://img22.imageshack.us/img22/7931/p0104091131.jpg poprawione
  6. RTS to jest jeden łódzki a tak powarznie słyszałem o tej firmie, w motoryzacyjnym mi je polecali, za 900zł jak dobrze pamiętam, ale i tak wybrałem MS z allegro :>
  7. sprawdź emulator wtryskiwaczy, on odcina wtyskiwacze ja miałem padniety ten przekaznik i auto kulało na benzynie (gasł, dusił sie, cięzko bylo odpalic)
  8. ja świeżo pow ymianie górnych 4 szt i koncówek oczywiście MS, dolne mam jeszcze sztywne TRW kupilem auto na takich, po wyjeździe mechanior mówi przejedz szybciej zobacz czy nie ściąga, przejechałem pod brame odprpwadzila mnie nasza dzielna Policja zniesmaczeni byli tym że tak szybko koło nich przejechalem nie zwalniajac, nastepnym razem mam mieć mandat z górnej pólki ohhhh sorry rozpisalem sie nie na temat a i jutro musze jechac na zbierzność bo ściaga w prawo
  9. u mnie tak nie piszczy, a czasmi jakiegoś tapczana w nocy nie nagrywałeś żart faktycznie slychac jakby guma o gume tarła
  10. pytanie 1 ja też już mam MS tylko male pytanie bo mam wywalone górne wachacze, dolne ok sztywne, czy wymieniac wszystkie odrazu?? chyba troch szkoda pytanie 2 do tych co przelecieli powyżej 20tyś na MS jak wyglada wasz styl jazdy?? po jakich drogach jezdzicie??
  11. a jakich już próbowałes?
  12. ja też je zapodam, co bedzie to bedzie, mam nadzieje ze chociaż ze 30tyś wytrzymaja, no i bede wolno po dołkach jezdzil
  13. TAK
  14. dla tych co lubią pograć w piłke na siedzaco http://www.smog.pl/wideo/24731/lubisz_grac_w_noge_ale_nie_lubisz_sie_pocic/
  15. a jak to sprawdzić?? da rade samemu?
  16. no cóż chłopakowi się tak śpieszyło że nawet nie doczytał
  17. a slyszeliscie o takiej firmie ABS?? pod spodem jest logo tego na fotce, gosc z motoryzacyjnego polecal mi to dzis ma niby kosztowac 850zl, podobno jest godne uwagi, zna ktos lub wie ktos cos na ten temat? [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:30_________________________________________________http://www.absallbrakesystems.com/ to jest adres tego producenta niestety po niemiecku /nieznam/ niemiecka firma, może kichy nie odwalają co Wy o tym sądzicie??
  18. no właśnie aby tylko czy to ori hmm.....
  19. wypowiadajcie sie cos jeszcze na temat tych wachaczy bo i na mnie przyszedl czas niestety
  20. niestety ja 10tys km zalozylem jakies no name ogólem cztery szt i dzis bylem na przegladzie, do wyniany niestety
  21. mam taki sam pilot votex 7777 i tez mi nie dziala od dzis po zmianie baterii, pomocy. co mam zrobic??
  22. http://www.sieni.us/?id=21
  23. a jaki byłby koszt?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.