Treść opublikowana przez strzala_123
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
ja kupiłem skurkę na allegro za 30 zł, mam zwykłą stara kiere sprzed liftu, mame wsadziłem za kierownice i obszyła, wygląda bardzo dobrze, rok czasu i nawet nic nie zeszlo ze skórki, wyglada cały czas jak nowa, widać niżej na fotce choć zdjęcie słabej jakości, szkoda mi było kasy na kiere po lifcie, mi się podoba i taka mi wystarczy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
no właśnie a ja blaszkę tak uformowałem że stykała się ona z blaszką przy żaróweczce ale dobrze że się pojaśniło w sumie od tego mamy to forum
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
no właśnie tak jak napisałeś, czyli zamykasz schowek (strzałka czerwona) robi się obieg zamknięty i świeci. Czyli powinno być odwrotnie, żeby świecił przy otwartym[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 10:51_________________________________________________sorry za zamieszanie temat rozwiązany pomógł rysunek uwenciusza, poprostu po wyjęciu lampki styki blaszek podczas przeczyszczenia uformowałem tak że działało odwrotnie, czyli obieg zamknięty robił się podczas wciśnietego białego plasticzka czyli przy obiegu zamkniętym
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
no właśnie tak powinno być że obieg zamknięty w momencie otwarcia schowka, ale przecież jak otwieramy to owy biały plasticzek się odchyla i obieg jest otwarty, chyba że coś pokombinowałem z tym, może komu co działa by sprawdził jak to powinno być, bo już 3 razy odkręcałem i skręcałem ten schowek, ale jedna chociaż rzecz pożyteczna odgrzybiłem klime i ładnie pachnie jak narazie
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
witam, przewinołem forum ale nie znalazłem o b5, o b6 trochę było ale inny problem, więc postanowiłem tu napisać o porade. A więc pewnego czasu zaóważyłem że nie działa mi oświetlenie w schowku, dziś się za to zabrałem, myślałem że żarówka ale niestety nie, sprawdziłem napięcie na kabelkach i nie ma nic. Nie znam sie na tym więc poprowadziłem nowy kabelek podłanczam i świeci ale wtedy jak schowek jest zamknięty ten plasticzek biały co widać na fotce jak się wciśnie to wtedy żarówka się zapala, więc wciśnięty jest jak schowek jest zamknięty. Czy coś nie tak z tym stycznikiem?
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
a jak by ty uchwyty zmatowić i pomalować na mat, tak na 3 razy cienkimi warstwami, albo i 4 może by się nie wycierało, kurde do tej pory mi to nie przeszkadzały te uchwyty, po prostu nie zwracałem uwagi na to, teraz jak wsiadam to blee powycierane
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a ile takich kropeczek można mieć żeby jeszcze można się poruszać po tym forum??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a mógłby ktoś konkretnie wyjaśnić w jaki sposób można zregenerować "wybity" wachacz? przecież na tym są ogromne luzy??
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
no ja też sie chyba za to wezme w najblizszym czasie mam siwe ori ale też poschodzila farba
-
[ALL B5] Aluminiowa konsola środkowa
jak dla mnie beeee
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no to tradycyjnie proponuje wieksze miasto może Piotrków na spoty
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
tylko Wy chłopaki macie diseli, ciekawe czy w 1.6 będzie podobnie, jarek jak byś był pod autem to cyknij fote
-
Strefa Śmiechu
było i to nie raz
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
kurde szkoda że nikt fotki nie ma tzn. ten czujnik jest pod filtrem oleju? czy gdzieś z boku?
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
tzn musze sobie darowac teraz bo wycieknie olej, najlepiej to chyba robić przy wymianie oleju tak?? myślałem że gdzieś z boku się wkręca ten czujnik
-
[ALL B5] Czujnik temperatury oleju
ja też zamierzam się za to zabrać, powiedzcie tylko gdzie jest miejsce na ten czujnik? po co wykręcać filtr oleju - nie rozumiem
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
bardzo zgrabny montaż anteny jaką antene użyłeś?
-
Jaką masz tapetę ?
ważne że się odnajduje
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja bym wolał Master Sporty zarzucić, napewno dużo lepszą opinie mają
-
[B5 1Z] Przeróbka zegarów z anglika
zgadzam sie z Tobą niby proste ale jak później wpiąć sie z sygnałem w licznik???
-
[B5 1Z] Przeróbka zegarów z anglika
elektryk mi robił przełożył tarcze i przeprogramował licznik bo wskazywał przejechaną trasae w milach a nie w km, mówił że da sie zrobić też temp oleju, ale troche trzeba pogrzebać, ja ostatno dokładałem teromometr sam do licznika, wiec pomyślałem ze można tez bez problemu podpiąć temp oleju - ale trzeba wiedzieć jak a ja jeszcze tego nie wiem
-
[B5 1Z] Przeróbka zegarów z anglika
no to ja sie podepne pod temat zrobilem jak kolega wyżej miałem 4 zegary w liczniku, teraz mam 6, po przekładce zegar ładowania aku ładnie działa, ale zegar temperatury oleju nie, da sie to jakoś zrobić żeby też zadziałał??
-
Nokia 6210 Navigator - mapy
zainstalowałem garmina XT właśnie, połączył sie pieknie z wbudowanym GPSem, jutro troche pojeżdze z nim po miescie i potestuje[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 01:00_________________________________________________Garmin XT 5 śmiga bardzo fajnie, przyzwyczajony byłem do tej pory do AutoMapy, ale Garmin też daje rade
-
Jaką masz tapetę ?
[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 09:42_________________________________________________no panowie z ikonkami prosze
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury w liczniku przekłamuje
może wyświetlacz walnięty, bo innaczej tego wytłumaczyć nie można, ja wpiołem sie pod panel klimy i jest różnica 1st na kliamtroniku na kanale 55 pokazuje mi o 1 st wiecej zawsze, pozatym ok