Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Porysowane szyby


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej w temacie porysowałem w mróz szyby myły zamarznięte, mam taki skrobak i zsuneła sie guma z niego i tarłem metalem o szybe i teraz jest jak widać poniżej na fotkach

c0cb83a53a483b3dmed.jpg

6f96b464956b8287med.jpg

87f7381fdd874238med.jpg

i teraz pytanie jak je usunąć i czy wogóle się da? słyszałem że tak, czy są jakies domowe sposoby na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś se ją załatwił :( Można spróbować czymś takim http://www.allegro.pl/item892478486_usun_rysy_zestaw_do_polerowania_szyb.html jak masz ogrzewany garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze tego teraz robić, mogę poczekać do wiosny :) ważne żeby dało jakiś efekt, bo szyba czołowa w tym momencie wygląda jak popękana i z tym mogą być problemy z panami w niebieskich mundurkach im sie nie przetłumaczy że to rysy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do profesjonalnego zakładu zajmującego się tego typu rzeczami i spolerują ci to bez problemu

ale gdzie np jest taki zakład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrobaczka leży sobie gdzieś w rowie, wywaliłem ją przez okno jak zobaczyłem w trakcie jazdy jakie są szyby, masakra - niech sie kończy ta .... zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polerowałem podobnym preparatem szybkę flisa. Zarysowałem ją jak zakładałem metalowe oringi na zegary. Rypłem se rysę na 5cm kupiłem podobny preparat, wiertarka w rączki i nie ma sladów. Aż w szoku byłem (mile zaskoczony :) ) z działania tego preparatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w allegro "tlenek ceru" i pogadaj z jakimś kumatym sprzedającym - zwykle go używają bo mają zakłady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawałem koledze lakiernikowi, spolerował i była jak nowa

no tyle tylko że zależy jakiej grubości i po czym te rysy są, bo np od wycieraczek to są niewielki, a moje są dość głębokie :wallbash:

[mod]pisze sie: GŁĘBOKIE, a nie GŁEMBOKIE. Przed kliknieciem w "wyslij wiadomosc" proponuje uzywac przycisku "sprawdz ortografie" :rolleyes:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...